Najdi forum

Doma sem našla sumljiv nakit

Hej.
Doma sem našla del nakita, pav s črnim očesom. A le ta nilomur ne pripada, najden v casu enega obiska in trdi da ni njeno. Me lahko kdo razsvetli cemu pripisati tako najdbo?

Morda pa je tvoja stara ogrlica ali pa uhani? jaz tudi vcasih najdem kaksen kos nakita pa se cudim od koga je in potem se izkaze da je moj. Drugace pa lahko pokazes sliko? morda ima kaksen globji pomen.

Zivjo..hvala za odgovor. Definitivno ni moje in vem, da ima nek pomen.
Seveda je simbolika pava pozitivna kot je lahko tudi negativna. Menim, da je bilo nalašč puščeno, saj je zelo čudno, da ni od nobene ženske, ki jih poznam in so bile na bozicni vecer pri meni. Del nakita je lep, pav z glavo obrnjeno v desno s izrazito črnim očesom, na perju ima pa kar velike cirkončke..bi rekla da pripada npr.broški.
Nekaj mi govori, da to ni v redu! Kaj narediti s tem?

Ok. Ce pa ni tvoj nakit pa je mogoce od tvoje sestre? Saj vem, da sem ze smotana s tem, ampak nekako se mi zdi logicno. Drugace je pa tudi moja prijateljica nasla nekega crnega pava. Ampak se je videlo da je zlomljeni uhan. Pa ga je nekako popravila, in ga zdaj nosi ampak kot obesek na ogrlici. Drugace pa simbol ni ravno dober.. Vsaj meni ne. Ko sem bila stara 12,13 let so ena punce iz sole, ki so bile stare okoli 14 let, imele verizice z crnimi pavi. Skoraj enakimi kot ga opisujes ti. Kaksen mesec po zacetku pocitnic, one so ravno koncale osnovno solo, so eno izmed njih nasli mrtvo. Baje se je s tistim pavom rezala po kozi, ker je imel oster rep, in malo ukrivljen. Drugi dve sta pa kmalu zatem zaceli klicati duha tiste umrle. Zdaj sicer ne vem vec kaj je s temi zenskami. Zagotovo so stare preko 30 let… Ampak mene je se zdaj strah ob pavih. Nocem te strasiti samo… Ce ni prevec zasebno mi lahko poves v okolici katerega vecjega kraja zivis? (Ljubljane, Maribora, Izola?) Ker mogoce imava midve iste prijateljice. Ker meni se zdi nakit ki ga nosi moja prijateljica, tisti dve cudni punci, in ki si ga ti nasla skoraj enak. Zato bi prosila za sliko. Mogoce ti ga je katera od teh pustila. Ce ti ni nekaj prevec vsec, ga vrzi v smeti. Ker je lahko napojen s kaksno temno energijo. Glej to je samo moja izkusnja, nocem te zdaj strasiti ali jeziti.

Upam da bos resila ta problem!

Ne ne. Me ne strašiš 😆 vem, da ni od prijateljic, ker niso bile one pri meni. Bile so tri zenske, dobro poznane, sorodstvo.
Tako, da nimava istih frendic 😉 ena izmed njih je pustila, nastavila zadevo, da jo najdem in sem jo..malo čudno bo zvenelo, spet mi ni bilo dobro. Rešila sem se tega pava šele po enem tednu,ker mi prej nikakor ni uspelo. Ko sem naredila kar sem, očitno na prav način, se je moje počutje izboljšalo. In če je to to kar mislim, da je, se bo kmalu moralo pokazat. Kdo in kam pes taco moli! Kar pa sicer, tako ali tako vem, samo način, da še nekdo drug to vidi, da odpre oči, moram najt.


Me veseli, da ti je uspelo vsaj delno razresiti problem. Torej, zagotovo ti ga ni nekdo podtaknil v slabe namene. Lahko ga nosis kot ogrlico ali pa obesek za na kjuce

New Report

Close