Najdi forum

Hocm nardit samomor in razlagou za to je ogromno… Npr.:ful sm si zajebala lajf k kadim in sm stara 12,kadim zto k sm ziucna in to zloo zarad testou pa zarad sole, usi me jebejo u glavo, in se ful sm predebela (eni praujo da nism drugi pa praujo da sm) probala sm ze nehat jest sam nemorm in zdj sm si oblubla da bom probala cistt mal jest da bom usaj mal shujsala, mt in fotr se nonstop kregata in upijeta, u soli mi negre tko u lajfu mi negre, in zdj sta fotr pa mt brez dnarja in bomo mejbi nakonc ostal se brez hise, pa se pred kratkim sm izvedla da moi brt pa sestra kadita, pa usi so zvedl u koga sm kr je ena moia prjatlca guvorila z prjatlom od moie simpatije in je bla tok glupa da ji je povedala da sm vanga…..pac velikrat sm hotla skoct iz mosta pa tudpo zeleznci sm sla hodt… Use to sam da bi se ta sit k mu bi mogle rec lajf koncou…… Ok se neki mojih depresiunih qout….. Sick of crying tired of trying yes i am smiling but inside i am dying…….at my funeral don’t cry becuse i ‘ve been dead inside for a long time……. People do not die from suicide,they die from sadness…… When does depression end?when it end you……………. No ja prosmm helppp me predn bo prepozno😭😭😭pa ne mi tle govort nai se pogovorim s starsi al pa s psihiatrom k ne bo pomagal

Živjo, prebral sem tvoje sporočilo in si rekel, da ti moram pomagati. Tukaj ti lahko kaj napišem in morda prižgem plamenček upanja v tebi, da bo razblinil to temačnost, ki te obdaja. Vsak kozarec je lahko napol poln ali prazen, odviso od tega, kako gledamo na to. V življenju je veliko odločitev, niso vse prave, ki jih naredimo, veliko je vzponov in padcev, a moramo se pobrati in iti naprej, ko se poberemo dobimo izkušnje in znanje, da ne ponovimo istih napak, ne smemo obupati, samo pomislimo na ljudi, ki jih skrbi za nas, nas imajo radi. Stara si samo 12 let, še celo zivljenje je pred tebo, tudi kajenja se lahko odvadis, glede teže pa je najbolje da se začneš ukvarjati s kakšnim športom, kot je kolesarjenje, tek, tako bo manjša tudi želja po cigaretih in tudi kalorije boš porabljala, ker hrano moraš jesti in moraš dobiti hranilne snovi, ki jih potrebujejo tudi možgani in drugi organi za nemoteno delovanje in obnavljanje. Tudi samopodoba velikokrat trpi v šoli in sploh ni nujno, da imaš zares tako prekomerno težo, sošolci znajo biti velikokrat zlobni in se spravljajo na nekoga, da bi sami izpadli bolje (vsaj tako mislijo, pa ni res). Karkoli narediš, nikoli ne semš obupati in vreči puške v koruzo, čaka te še veliko lepih trenutkov in veselja, samo sedaj moraš prebroditi to trenutno krizo, so določeni ljudje, ki jim je bilo dosti težje v življenju, pa jim je uspelo in so danes srečni in uspešni, svojo zgodbo pa delijo z drugimi ter jim tako pomagajo. Imam tudi veliko slik motivacijskih, tako da če te zanima lahko pošlješ na zasebno sporočilo svoj kontakt (lahko narediš lažni fb profil, snep), da ti pošljem in te bodo morda te slike/citati spravili v boljšo voljo, ti dali toliko energije, da se bo zgodil tisti preskok v glavi, ker to je dovolj, da spremeniš način razmišljanja in se rešiš okov depresije. Lp in srečno na tvoji poti 🙂


Tole zveni kot pisanje zdolgocasene odrasle osebe

nova
Uredništvo priporoča

pozdravljeni
jaz imam en ogromen problem in sicer.
stara sem 14 let, v šoli nimam najboljših ocen, starša sta ločena, živim pri očetu, mame nisem videla že 2 leti, sploh nimava več stikov. v šoli sem se skregala s prijateljicama, zdaj sem sama, čisto osamljena, zelo sem pod stresom, skoraj že v depresiji. ko sem zelo obremenjena pomislim na samomor. ko sem še imela prijateljici, nisem bila tako osamljena kot zdaj.včasih grem s psom na sprehod in se zjočem, včasih se usedem v kuhinji na tla ob radiator, včasih grem jahat, ampak vedno ko začnem razmišljati o čem npr. o šoli ali ocenah se na koncu zjočem. potem ko včasih dobim slabo oceno se začnem sekirat kam bom lahko sploh prišla naprej s takimi ocenami.zelo se sekiram za vsako najmanjšo stvar. čisto sem že obupana
ali je bil kdo v podobni situaciji kot jaz, prosim za vaše zgodbe, mnenja…..

Mam preprosto resitev. Kys

https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=163&utm_source=forum&utm_medium=forum&utm_campaign=najdi_forum

Piši moderatorju Boštjanu na ta forum.

https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=163&utm_source=forum&utm_medium=forum&utm_campaign=najdi_forum

Piši moderatorju Boštjanu na ta forum.
[/quote]

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=163&t=11112961&p=12250279#p12250279

New Report

Close