Najdi forum

Sem cisto brez volje in motivacije, nehal sem hodit v fitness, sluzbe menjam vsak mesec, zjutri se mi ne da vstajati, samo naziram se s picami vsak dan, je to depresija, je kriva hitra hrana? Nimam druzbe, ne da se mi pogovarjati, spim po 12 ur, jedel sem ze antidepresive pa ni nic bolje? Kaj naj, rad bi imel punco pa je ne dobim, ne znam si spremeniti zivljenja , nobene vztrajnosti in potrpljena nimam pri nobeni stvari, kaj naj spijem sest kav na dan, da bom dal kaj od sebe? Star sem pa 31 let.

Serotonin se 90 procentov tvori v crevesju.10 v mozganih.
Neverjetno pomembno je kaj jes.
Rabis magnezij kalcij in vlaknine da ti speh skurii.
Jej probijotike da ti v crevesju nadvladajo dobre bakterije.da bo crevesje oz serum lahk proizvajal hormone srece.pol pa naprej

Se zelo strinjam s postom pred menon.
Avttor prehrana. Kaksne pice lubi bog
A se res ne zavedas kaj ti dela v crevesju. Najbrz ti crevesje zarad te slabe hrane prepusca
Kar pomeni da ti siba svinjarija po krvi.in se pocutis slabo kot bi te kdo tepu.
Nehaj se nazirat pij veliko caja .ce noces antidepres…pij sentjanzev caj.kupi se ga v lek.
Ampak ce si mel antidepresive jih mogoce nisi dost dolg jedu to je treba vsaj mes jest da prime.
Ce ti ne prime ta tablet ti dohtar napise druge.vsem vsi ne pasejo.
Jz na tvojem mestu bi sla nazaj na tbl in hrano spremenila .ce ti denar dopusca sikupi kapsule serotonina .hormon srece.
Zarad stresa seti sprosca kortizol in zarad tega serotonin najebe.potem pa se picutis slabo .
Poglej na splet imajo v lekarni te tbl serotonin. Najprej porihtaj pocutje. Ne bos verjel ze prvi dan bos zvecer veliko boljsi ko bos prevzel nadzor nad hrano.
Pa ne zivet na pamet
Razmisljaj zraven. Kaj delas kaj pijes kaj jes kako se pogovarjas ali se s kom prepiras zakaj se prepiras itditd

nova
Uredništvo priporoča

Pa se
Zakaj se mladi ne povezete
Zakaj si ne zmenjate naslove pa si pisete.kdo te bo najbolj razumel kot nekdo k se isto pocut.
Tuki gor vas je ful veliko brez druzbe.
Pa res vas ne zastopim vcas…en v eni temi nima kolegov drug v drugi da bi pa se povezali pa ne…
Ajde daj naslov pa ti bo kdo pisal ..

New Report

Close