Najdi forum

Veckrat sem se vprasal, cemu tak odnos do istospolno usmerjenih? Smo mogoce koga kdaj ugriznili, da je potem postal gay? Ok na to sem se ze navadil,ampak odnos nekaterih posameznikov je resnicno ogaben. Dokler nisem prisel do enega izmed razlogov. Nekoc sem se po zmenkarijah menil z enim tipom. Ogabne stvari je hotel poceti., povedal kaj hoce da se mu dela. Posljem mu sliko in ko jo prejme, potihne. Ok, saj sem se tudi jaz samo zabaval brez resnosti za karkoli.. Dokler cez kaksen dan ne pride k nam na obisk druzinski prijatelj in njegov odnos do mene je bil drugacen, nesramen… Nisem nasel razlage, dokler mi ni kapnilo, da je mogoce imel on kaj z zmenkarijami. Zamenjam ime in grem cakat na zmenkarije ce se tip pojavi in res se… Spet govori packarije in hkrati poslje svojo sliko. BIL JE ON!!! Druzinski prijatelj. Do zdaj sem molcal dokler nisem na socialnih omrezjih videl njegove komentarje o druzinskem zakoniku. Pedra nej si otroka nardita, izmecki… Zanimivo, da sam sebi reces izmecek. Ocitno so najvecji homofobi resnicno homici. Tko, cakam na homofobe zlijejo svoj bes.

Dragi anonimni,
Imam kar nekaj prijateljev gejev. Vsi in vsak posebej so izredni ljudje – srcni, custveni, prijetni, uspesni. Zelo rada sm v njihovi druzbi.
Ne zeni si vsega k srcu.. Meni osebno pretirano oz prevec gorece udrihanje po istospolnih pove marsikaj o moskemu,ki to pocne..
Vedno se vprasam za vzrok..

New Report

Close