Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje IDEJE,NAVDIHI,ZAMISLI… ČE JIH IMATE MI PROSIM POMAGATE

IDEJE,NAVDIHI,ZAMISLI… ČE JIH IMATE MI PROSIM POMAGATE

Zdravo!
Upam ,da mi lahko pomagate. Stara sem 16 let (ženska sem samo imena si nisem spomnila drugega) in obužujem risanje. Vsi pravijo ,da imam talent in v zadnjem času rišem izredno veliko. Poklicno ali profesionalno se ne ukvarjam s tem ampak baje imam izreden talent.Zdaj pa ne najdem vec idej. Risala sem že:
Naravo,
Živali (vse mislim res vse),
Ljudi (portrete)
Tihožitja,
Pokrajine,
napise,
ure,
domišljiske stvari,
angele,
Boga,
hudica( nisem satanist sem kristjanka)
bibljiske prizore
jesen
zimo
poletje
pomlad
indijske poglavarje
avte
robote
morje
ladje
jezera
vojake
vojne
razlicna zgodovinska obdobja
otroške stvari( zajcke, sončeke,oblakce,(pač otroska zanimanja)
dojencke
mesta
bolj eroticne slike
bojevnike
like iz videoiger ( ampak večinoma bolj ljubezenske prizore ,ki jih v igrah ni)
slike po narocilu
hisne ljubljencke,
samomorilske slike,
obešence…
Da vas ne bom preveč utrujala vam povem ,da sem vse kar mi je prislo na pamet narisala.Zdaj ko sem vse to narisala pa nimam vec idej. Vse sem narisala vse prizore ,ki sem si jih zamislila…Ocitno imam blokado. Jaz bi risala in risala ampak nimam idej.
Kaj pa zdaj? Imate vi kakšne ideje?
(želja vam ne bom izpoljenavala in vam risala ter posiljala slik ,ki bij zeleli jaz samo rabim ideje zase)

Kdorkoli?
Res ni nobene umetniške duše?

Hudiča ni, hudič je le simbol za žlehtnobo. 🙂

Riši tisto, kar te vleče in ne upaš, se sramuješ in mogoče nočeš verjet, ker si kristjanka. Kot Da Vinci naprimer.

nova
Uredništvo priporoča

Različne poklice, športnike, bolnike, starčke, knjige v knjižnici, v trgovini, prodajne police/obešalnike, avtodome, kampe, muzeje, galerije, kioske, skladišča, vlake, kolesa, skiroje, monocikle, kotalke, rolarje, čopiče, barve, skladišča izdelkov za gradnjo …

Žuželke, kamenčke, oblake, nakit……

New Report

Close