Najdi forum

ali je tle kakšna vedeževalka

Zanima me ali je tle gor kakšna vedeževalka. Zanima me namreč služba, ker je veliko hinavščine okoli mene, ali bom ostala na tem delovnem emstu kjer sem sedaj, saj sicer rada delam to kar dela.

Včasih sem se ukvarjala s tem. Ampak nisem prepricana ,da bi ti znala povedati. Saj mi je šlo ampak sem to pustila. Odgovorila pa sem ti ,da se ne bi počutila osamljeno. Najbolje je ,da na internetu najdeš ali pomene česar koli ali vedeževlke ali pa se naucis sama. Ni tako težko kot zveni,verjemi

Ironmaiden
Jaz pa si zelim ce bi mi ti vedezevala.
Ker nisi obremenjena s tem in si tudi nevtralna.
Ce imas voljo cas bom vesela.

Zanima me pa zdravje in denar
Hvala lepa

nova
Uredništvo priporoča

In kaj te zanima?
Moj nacin vedezevanja je da izberes eno stevilko in ti jaz povem pomen ali pa karte. Kot sem rekla nisem ravno strokovnjak. Kaj glede zdravja in denarja te pa zanima?

Ce me caka kaksna vecja vsota v prihodnosti.
In pa ce se mi bo noga zacelila oz ne bo operacije.
St 4…

Pa bi raje karte

Kolikor kaz vem je stevilka 4 simbol upanje in moci. Ceprav je manj mocna kot stevilka sedem je vseeno dobra stevilka. Imela bos dovolj denarja in noga se ti bo zacelila. Pri kartah pa so tudi stevilke(22 kart) ali pa karte postavis (ce jih imas) in eno izberes ter mi poves kako je obrnjena in katera je. Stiri je cesarica. Vsestranjska naklonjenost usode in boga. Dobro zdravje in velika duhovitost ter ustvarajlnost.

Bravo bravo
Cestitke in hvala.
Noga gre na boljs in se denar so mi nakazal koncno.

Me veseli ce ti gre zdravje na bolje in imas denar

New Report

Close