Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Včasih ste zaničevali poklicne šole, zdaj so vam pa kar naenkrat očitno dobre, da se tako množično ODRASLI ljudje vpisuj

Včasih ste zaničevali poklicne šole, zdaj so vam pa kar naenkrat očitno dobre, da se tako množično ODRASLI ljudje vpisuj

Opažam, pa tudi prijateljice, ki poučujejo na takih šolah mi pravijo, da se vedno več odraslih želi izobraževat na poklicnih šolah. Kaj ste končno ugotovili, da vam ne pride prav vaša gimnazija za delo v Sloveniji?

Jah jebiga taki so cajti zdaj ne.. 😀

Gimnazija že prav pride, celo današnje, kjer je nivo precej nižji kot je bil včasih. Ne bi zdaj tukaj o tako razglašeni kot je bila in je še bežigrajska.
Po gimnaziji imaš odprte vse možnosti. Za študij redni, pa ob delu ali pa tudi samo delo. Če pa se odločiš, da boš naredil še kakšno poklicno šolo pa toliko boljše. Sama razmišljam o šiviljski, ker mi tečaji niso dovolj za tisto kar nameravam delati. Se bom pozanimala.

Ljudje vec nimajo hrbtenice saj imajo doma diplome, ki jim ne pomagajo, ker npr v knjižnici na Ptuju zaposlujejo mehatronike namest bibliotekarjev, kerso županov sinek. In mislijo da jih bo zdaj neka poklicna šola rešla -malo morgen….. ker rabiš prakso, ki je nimaš. če ne delaš od SŠ, po poklicni SŠ. Vse je samo zato, da javne ustanove za izobraževanje zaslužijo čimveč para, da lahko direktoričin možek, sinek, hčerka, tast, zet, mačeha delajo in kvazi predavajo in si plače izplačujejo…

Tega odrasli diplomanti ne počnemo – jaz sem celo voluntirala da sem nardila strokovnega in ni metode, da dam keš še za kako sranje in nek papir, ki mi dela za nedoločen čas nebo nudil….

New Report

Close