Najdi forum

zgražanje zaradi RD

Pozdravljeni!

Zanima me vaše mnenje o mojem znancu, ki ima konstantno neke probleme z ženskami, saj še nobene ni imel in je začel verjeti, da so vse ženske slabičevke. Nima pa niti veliko prijateljev/prijateljic.

Zgraža se tudi nad tem, da mu nihče nikoli ne čestita za rojstni dan, čep da pravi priajtelj bi si ga zapomnil ali zapisal. Medtem ko na Facebooku to nima objavljeno, ker pričakuje, da bo narod na pamet vedel njegov RD. In zaradi tega smo vsi zabiti ter lahko nas je sram, je rekel. Nato sem mu odgovorila, da sem prepričana, da se marsikdo ne bi strinjal z njim. Saj marsikdaj pozabimo kakšen (rojstni) dan in pa niti nimajo vsi toliko časa kot on, ki je brezposeln in vsak dan niti ne gredo na FB, četudi bi imel objavljen RD. Tega ne razume in ker sem mu rekla, da se sigurno marsikdo ne bi strinjal z njim (kar se tiče zabitosti in sramu, ker ne vemo na pamet njegov RD, medtem ko mu še mati ni čestitala), se je tako zelo užalil, da me je kenslal, torej noče več biti prijatelj z mano. Poleg tega ima prostaškpo vedenje; npr. ena punca ni bila zainteresirana za pijačo z njim in ko jo je srečal na ulici, pa četudi ga je pozdravila, je on ni, pač pa je ob tem pljunil. Če se tako obnaša in se tudi grdo izraža, naj ne pričakuje, da bo imel ženske ali brdo prijateljev.

Krivi ves svet, vsi smo smotani, nesramni itd., le on ne in ima vedno prav. In če mu poveš kaj odkrito, se takoj užali oz. je besen, da te sšinfa in prekine vezo s tabo. Celoto mi je rekel, da mu dol visi za moje mnenje, čeprav me je prosil za mnenje.

Zanima me kaj vi mislite o njem, na podlagi opisanega, zlasti kar sem mu rekla?

Povsem možno, da to bere tudi on, zato kar odkrito povejtekdo je tu nor!

Lp

Prej ko bo spoznal, da se svet ne vrti samo zaradi njega in okoli njega, boljše mu bo! Dela se večno žrtev, sam pa ne stori nič, da bi mu šlo boljše!

Reči prijatelju, da namesto da tečnari da se nihče ne spomni na njegov rd, naj drugo leto rajši časti rundo in bo sigurno takoj družba okoli njega 🙂 Če bo pa naredil fešto kot se šika, ga bodo pa drugo leto že en mesec v naprej gnjavili kdaj bo praznoval rojstni dan. Ampak težak bo verjetno do smrti težak.

New Report

Close