Najdi forum

Zivjo. Z punco sva se razsla po 4 letih in 6 mesecih. Ko sva se spoznala sva bila stara ona 15 jst 25. Bila je ljubezen na prvi pogled. Takoj sva se zaljubila. Zadnje 2 leti sva zivele pri njenih starsih. Doma sm jim use pomagal,dobro smo se ujeli z njeno familjo. Zanjo sm vse naredil.in vse sem ji dal. Kupil sem tudi auto po njeni zelji, zelela si ga je najbolj na svetu. Odprl sm firmo na svoje ime in jo dal njim. Ljubil sem jo iz dna srca. Zadnje leto pa si je zelela sprememb. Na medmrezju smo se spoznali z enim parom. Da se druzimo. Ko je bil cajt za se spoznat sm zbolel. Odsla je sama na spoznaje. Od takrat se je vse spremenilo. Ona se je fulll spremenila. Pogovarjala se je z njim vsak dan. Meni je lagala ce sem jo prasal ce se se meni z njim. Doma je lagala,sanjala sva o druzini kako pa kaj bo. Sanje so padle v vodo. Pred 2 mesecem me je napodila domov,da naj se umaknem,da ne cuti vec nic do mene. Sedaj sm doma. Vsak dan mislim nanjo. Pomenila mi je vse na svetu in mi se sedaj pomeni use.
Ne morem koncat mislit nanjo. Ne vem vec kaj naj naredim. Blokirala me jo povsod tako da je ne morem niti klicat. Ko me pa klice me spravi takoj v jok ko jo slisim. Vsak dan je slabse. Ona pa pravi samo da naj jo pustim pri miru. Doma se je tudi skregala zaradi drugega.
Prosim za kaksen odgovor kako naprej. Res ne vem vec kako pa kaj. Ampak jo se zmiraj ljubim iz dna srca. Pomeni mi vse na svetu.

Vsak ma svojo mejo po kateri odjebe ljudi…pri tebi se ni polna….

New Report

Close