Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Meditacija -Sandi Dolinar : Nujno iščem čim več informacij o tem človeku

Meditacija -Sandi Dolinar : Nujno iščem čim več informacij o tem človeku

Lep pozdrav vsem!

Imam eno vprašanje in bom hvaležna za kakršne koli informacije o Sandiju Dolinarju, ki vodi Meditacije.
Kdo je ta človek?
Po kakšnem programu deluje? Kje se je izobraževal? Ali je to njegovo pravo rojstno ime. ?
Zanimajo me vaše izkušnje v vseh smereh, pozitivne ali negativne, kar ste imeli z njim.

l.p. Sonja

Zdravo,

To je njegovo pravo ime.Na njegove meditacije hodim nekaj let.Dajo mi moč,da se lahko spreminjam in rešujem težave,ki nastajajo.Noben ne bo rešil težav namesto tebe.To moramo sami,čeprav marsikje obljubljajo čudež rešitve.Že več let sem hodila na razne konce v upanju,da mi kdo reši probleme,ampak šele tukaj sem pri predavanju,ki ga ima pred vsako meditacijo dojela,da moraš sam rešit,ker v nasprotnem primeru se samo vrtiš v krogu.Mora pa vsak sam začuti ali je to tisto,kar rabi.Predlagam ti,da preizkusiš,če je to tisto kar iščeš.Vedi pa,da bo potrebno delati na sebi in karkoli naredimo slabega ali dobrega se nam povrne nazaj.
lp,

New Report

Close