Najdi forum

Živjo!

Mi zna nekdo razložit, kako deluje algoritem na ona-on glede statusa zadnje aktivnosti?
Namreč svojo partnerko sem spoznal pred skoraj 1 letom na tem portalu in ko sva začela vezo, sem dal svoj profil v neaktivnega in na zadevo pozabil.
14 dni nazaj sem se pa hecal, da bi jo moral mogoče malce preveriti, če je še na portalu, pa zopet kasneje pozabil na ta štos. Danes pa me je vsa razburjena klicala, da pa njej ni dalo miru in da je šla res mene preverit in da ima vse dokaze (printscreene), da sem bil prejšnji mesec aktiven. Tako je pač pisalo na mojem profilu (aktivnost pretekli mesec ). Kako je to mogoče?

Meni res ni nič jasno – od momenta, ko sva skupaj, se ona-on sploh nisem dotaknil, tako da sem pozabil tudi geslo.

Lp.

Ne poznam principa delovanja. A od nekdaj se mi je zdelo čudno, koliko aktivnih članov je vsepovsod prijavljenih.

Če se sklepa na prijavo zgolj skozi podatek na profilu, bi bil ta lahko tudi umetno oživljen – tisti, ki se več kot leto dni ne logirajo, tega sploh ne opazijo, če se zavrti refresh.

Drugo je, če so s tvojim imenom producirani tudi splošno beljivi teksti. Ne poznam navedenega portala, niti ne vem, če te opcije obstajajo. Obstaja pa nabrž možnost ukinitve uporabniškega imena. Je nisi uporabil?

In brez zamere: kaj ti jo je bilo treba sezat in ji omenjat kontrolo?!

No, kaj je pa ona počela na ona on?????????

Gre pa takole: pred 30 minutami, pred 1 uro, 2, 3 urami, včeraj, pred nekaj dnevi, v zadnjem mesecu, v preteklem mesecu. Ta pretekli mesec na ona on očitno traja tudi nekaj let.

Če si pa deaktiviral račun, te pa itak sploh ne bi mogla najti. Torej ga nisi, samo gor nisi šel. Če ga deaktiviraš – zamrzneš (ga ne izbrišeš), se te sploh ne vidi več. Kakšen poseben razlog, da tega nisi naredil?

Na začetku zveze je človek še malce previden, ker ne ve, kako bo šlo. Očitno sem mislil, da sem ga deaktiviral, pa ga nisem, sem ga pa sedaj zbrisal, tako, da je zadeva urejena. Se je tudi ona pomirila.:).

Hvala.

New Report

Close