Najdi forum

naveličala se me je :(

imam en problem… imam prečudovito punco s katero sva skupaj 3 mesece… spoznala sva se preko facebooka. imava veliko skupnega in se res zelo ljubiva in verjameva da sva prava drug za drugega… včeraj je prišlo do enega prepira zato ker sem ji jaz napisal da se počutim odrinjenega… namreč ko smo bili zunaj z njenimi prijatelji in ko sem jo poskušal objeti ali pa ji dati poljub me je kar nekako odrinila od sebe… rekla je da ji je vroče in da ne mara glih preveč da se jo gdo dotika pa to… ko pa jo je objela prijateljica in pa njen prijatelj jih pa ni odrinila tako kot mene ko sem se jo dotaknil jaz pa me je takoj odrinila 🙁 no in poteem sem ji napisal to in da me to moti pa da imam občutek kot da jo bom izgubil… potem pa mi je odpisala da naj ne razmišljam o tem da naj mislim na pozitivne stvari… rekla je da so ji bivši govorili isto in ker jim je govorila naj odnehajo oni pa niso jim je samo enkrat dala konec… rekla mi je da baj ne mislim na to ker lahko da se bo potem res zgodilo… meni pa je to zvenelo kot-nehaj s takimi ali pa te bom pustila 🙁 čeprav mi ni rekla direktno… in potem je bila jezna name pa užaljena ker sem ji rekel kako mi to zveni pa da me take reči motijo… komaj mi je kaj odpisovala pa ko sem jo klical se mi ni javljala itd… potem sva se na koncu že nekako pobotala in je zdaj use okej-recimo… zmotilo me je pa še nekaj-namreč že velikokrat mi je rekla: drug drugega se bova še naveličala ko se enkrat poročiva… ne razumem in ne morem razumet tega kako se lahko nekoga ki ga zares ljubiš naveličaš?? in potem danes ko sva se neki pogovarjala po telefonu je pogovor nanesel ravno na to temo… in mi je omenila njenega najboljšega prijatelja… rekla je da je zabaven enkrat je slabe volje enkrat dobre enkrat len enkrat poln energije itd… in rekla je da se njega se ni naveličala zaradi tega ker ima zmeraj drugačen pristop… meni pa je rekla da jo je malo zmotilo ker imam vedno isti pristop večinoma počneva iste stvari… rekla je da si želi malo več romance kot je bilo na začetku… da si želi več dolgih poljubov več romance itd…rekla je da si želi da bi bilo use skupaj videti bolj kot u telenoveli in da bi se še bolj potrudil zanjo ker ne čuti več take romance in ljubezni kot na začetku zveze 🙁 jaz pa se trudim zanjo po vseh mojih močeh zato zdaj ne vem več kaj naj še storim… vsakič se trudim biti bolj in bolj romantičen trudim se da bi bilo bol tako kot ona pravi-kot u telenoveli… potem pa sem jo vprašal še če se me je že kaj naveličala ker to sem sumil že nekaj časa… najprej mi ni hotela povedati potem pa mi je rekla-mogočr samo 1% 🙁 in v tistem momentu so se mi ulile solze začel sem jokati kot dež… in sem jo vprašal-a potem je tvoj prijatelj boljši kot jaz ker si se mene naveličala njega pa ne? 🙁 in mi je rekla da ne da sem samo njen da tudi če se me je mogoče malo naveličala me še zmeraj ljubi in me ne bo nikoli zapustila pa kako si želi mojih objemov pa poljubov… jaz sem pa samo jokal 🙁 mislim-komaj 3 mesece sva skupaj pa se me je že naveličala?? zdaj imam takšen občutek kot da je njen prijatelj boljši kot jaz čeprav pravi da to ni res 🙁 rekla pa mi je tudi da preden ji še gdaj napišem kaj takšnega kot sem ji včeraj pač ko sem ji povedal kaj vse me moti pa to da naj najprej uporabim možgane potem pa jezik in naj bom tiho… zakaj bi bil tiho?? a nimam pravice povedati kaj me teži?? po drugi strani pa je ona meni enkrat napisala podobno da je ljubosumna na svojo sestrico ker me objema ko me vidi itd… mislim ne morem biti kar tiho ne morem kar zadrževati tega v sebi… po drugi strani pa vem da čim bo spet kaj takšnega se bova takoj spet skregala 🙁 najbolj pa me od vsega boli to da se je naveličala že tako zgodaj… pa čeprav pravi da me ljubi še usak dan bolj in bolj in čeprav jaz vem da je to res pa še useeno zelo boli in nočem sploh nič več govorit o tem da se nebi spet sporekla… ne vem več kaj naj naredim prosim za pomoč??

hwala 🙂

Povej kolk sta stara potem gremo pa naprej, da sploh vemo pri čem smo in na kakšnem nivoju naj bodo odgovori.

Zgleda ,da je to tvola prva ljubezen in sedaj ko je vsega konec ti je težko a nimaš kaj življenje gre naprej in ti z njim,skoraj vsi smo doživeli take in drugačne v življenju!

nova
Uredništvo priporoča

Ženske imajo zlate čase, ker jih je manj, kot fantov in zato se taka bonka dobi lepotca…in pa se holyvudska sola, o bog- moški naj bo prijazen, ponižen- baba skratka. Tega pa punce ne marajo- bodi moški, malo važen, skrivnosten- boš videl kako bo letala za tabo- daj ji občutek, da ni edina in da so še druge …

Preberi o mom motnji na medovernet in kolko ljudi jo ma, če je punca kaj podobna bejž zdaj od nje…

Pa ne cmeri se več zarad nje, kaki ded pa si? Kje maš jajca? Mogoče pa je zalublena od nekdaj v svojega kolega pa ne moreš nič pri tem. Minlo pa jo je po 3 mescih, ker sta vrjetno prehitro začela sexat, in je tud romantika in vse ostalo šlo že davno mimo vaju, pa kaj so poljubi in objemi ništa če ni iz srca iskreno…. če se bi spoznavala pol leta brez sexa bi še zdaj bila v metuljčkih, če bi bila seveda kompatibilna karakterno, bi komaj zdaj začela zvezo. Mislim da sta napako naredla, da sta prehitro sexala in nista kompatibilna…. po 3 mescih te mine, če se gre samo za sex in neko slo do partnerja dokončno.

ko je ljubezen prava ni časa, namena za take igrice.
ko je ljubezen prava vse teče in nič se ne komplicira.
ko je ljubezen prava čutiš in si točno tak kakršen si, brez da bi se bal, da si kaj narobe rekel.
ko je ljubezen prava je vse lahkotno in preprosto…
to kar imaš ti pa ni…


Ne za ljubezen.


[/quote]

Vse teče in nič se ne komplicira, zraven je pa še vse lahkotno in preprosto, potem pa sta živela srečno do svoje smrti, a ne? Poroč se s kakšno, pa boš videl, kako vse teče. Dokler tule filozofiraš, je logično, da ti teče :).

Dobro si preberi tole, in TAKOJ naredi to kar ti svetujem. Še danes se je reši, čim prej. Napiši ji sporočilo ali jo pokliči in povej, da je konec, da si se je pač naveličal in ne vidiš prihodnosti z njo. TAKOJ naredi to.
Če se boš preveč zapletel, se boš psihopata (kar ta ženska je) težko rešil.

Jooooj, kakšen bebec si ti….. telenovela….hahahaha, bog pomagaj, nekateri ste pa res sramota za moško vrsto…. hahahaha….

da u svojmu žiulenju očitn sploh se nisi meu babnce… use poteka brez zapletou ni kompliciranja bla bla bla… ti pojma nimaš glede na to ka si napisu tuki ka je prava ljubezen… še celo u tisth španskih telenovelah pa “limonadah” ni use popouno… use skupi je glih obratn od tega kr si ti napisu… u pravi ljubezni se tut kregajo pa so tut zapleti… u pravi ljubezni sta partnerja tut ljubosumna in tut zarad tega učas pride do prepira-lubosumni so pa zato kr jim je mar kr jim ni kr useen in jih po domač povedan ne “boli kurac” za njihou razmerje

Problem je, ker ji ti očitno ne zaupaš. Poln si dvomov in take stvari ne morejo pozitivno vplivati na odnos. Nehaj se obremenjevati kakšen odnos ima do svojih kolegov, kajti njih hočeš ali nočeš, pozna dlje od tebe. Jaz tudi objemam določene punce, ki jih poznam že dolgo časa, pa še to ne pomeni da spimo skupaj. Ti si na koncu dneva še vedno njen fant, če pa boš nadaljeval s sedanjimi dvomi pa verjemi, da res kmalu ne boš več. Nobeden si ne želi poleg sebe osebe, ki ni sposobna zaupati, je polna očitkov itd. In ja ljudje se en dan drug drugega naveličajo, menda ne misliš, da bosta seksualna strast in romantika trajali 40 let? Vendar to nujno ne pomeni konec zveze.

New Report

Close