Najdi forum

Zivjo! Mene zanima kaj narediti ker imam vsak dan umazane spodnjice od belega toka. Beli tok imam ze kaksne pol leta redno prej ga nisem nikoli imela. Stara sem 12 let. Čez koliko casa ste dobile ve menstruacijo ko se vam je to začelo dogajati. Pred pol leta se je vse naenkrat zcelo beli tok, prsi in rasenje dlak na splovilu. Hvala za vse odgovore!

+ kaj naj naredim ker beli tok zelo smrdi, kjub temu da se redno umivam. Vsakič ko dam noge bolj narazen zelo zasmrdi in me je strah da to vohajo tudi ostali. Včasih ga je manj včasih pa ga je zeloo veliko. Pri športni ko tečemo ga je včasih tako velik oda mislim da se skozi pajkice vse vidi zato sem vedno zadnja v vrsti in celo športno vzgojo razmišljam o tem kako bi šla na wc da bi pogledala ce se kaj vidi. Hvala za odgovore

+ kaj naj naredim ker beli tok zelo smrdi, kjub temu da se redno umivam. Vsakič ko dam noge bolj narazen zelo zasmrdi in me je strah da to vohajo tudi ostali. Včasih ga je manj včasih pa ga je zeloo veliko. Pri športni ko tečemo ga je včasih tako velik oda mislim da se skozi pajkice vse vidi zato sem vedno zadnja v vrsti in celo športno vzgojo razmišljam o tem kako bi šla na wc da bi pogledala ce se kaj vidi. Hvala za odgovore

nova
Uredništvo priporoča

Meni se dogaja isto ampak imam pri športni vložek težava je v smradu

Kolk si pa stara drgac

če smrdi je to glivična stvar tako,da to je delo za ginekologa

Ali je to kaj hujsega?

New Report

Close