Najdi forum

nikoli se ne bo zgodilo!!!

živjo ,stara sem 14 let,moje življenje je ena sama beda ,na kratko : sploh nisem zadovoljna sama s sabo,sovražim se ,mam čuden grd obraz ,da ne omenjam las in imam kakšnih 10 kg preveč-debela sem….tu je problem: gledam pare v šoli in povsod kako so zaljubljeni in se imajo radi (to so tiste popolne suhe punce z blond lasmi in so res lepe in lepi fantje) in potem pomislim ,da nikoli ne bom imela fanta ker sem grda in obupna in ne mi govoriti da ni res ker …JE RES..take punce nikoli ne dobijo fantov ……prosim pomagajte mi kaj naj naredim ,sploh pa ker sem na te ljudi ki so skupaj ljubosumna …..l.p.

A ti povem scenarij? Že skoraj 50 let sem na svetu, tudi bila zakompleksana, pa vseskozi opazujem dogajanje: pri prvih se boš poročila, tiste “ta lepe” al “ta popularne”, kot se danes reče, pa še pri petdesetih same afne guncajo, saj jih za stalno nihče noče, saj so na glasu, da je šlo “vse čez njih”.

živjo,jaz pa sem nasprotnega mnenja ker,ko gledaš pare in se malo ozreš vidiš obratno kakor si ti napisala.

nova
Uredništvo priporoča

Ne se sekirat! Naredi šole, potem pa lepo ponižno v lov za ločenim tipom, po možnosti s firmo in še brez otrok z dovolj normalno psiho. Ko ti to uspe, se potrudiš zanj, mu rodiš otroka ali dva in si na konju. 😉

Lepo se napravi ter pojdi na veselico če prav si debela sicer tam je veliko fantov ki čakajo da bi te spoznali za ples .
Mislim da moraš obleči kakšno krilo da boš bolj lepa in postavna .
Vendar če vidiš kakšnega fanta ki ti je všeč greš do njega ter ga vprašaš za ples prijateljistva .
In če je fant zato se primeta za roki ter gresta skupaj na plešišče .
Na plešišču se lahko stisneta v objem ali se zgovarjata v romantičnih stvareh .
Tako se lahko noro zaljubiš v njega in postala bosta najbolj lepi par na vasi .

New Report

Close