Najdi forum

pozdravljeni.
preden se spodaj razpišem, bi rada najprej povedala, da vem da nobeno življenje v dvoje ni popolno 🙂
sedaj pa k moji težavi.
stara sem 25, partner 35. leta gor ali dol, a vse bol se mi zdi, da izstopa ta razlika med leti. imava dva otroka.
najine težave se vlečejo od samega začetka skupne zveze, se pravi 10 let in več.
partner je 5 dni na teden službeno odsoten, kar me niti ne moti, moti pa me odnos v tistih dveh dni v tednu ko je doma.
nočem izpasti kot uboga reva, ampak hišna opravila so na meni ( pospravljenje, pranje, likanje itd), a ko pride domov se zadnje čase vedno več spodtika v meni nepomembne stvari: prah na vtičnicah, čiščenje koles, za piko na i pa se stvari ki jih jaz kje pustim npr: skodelica od kave na balkonu. ne bo je odnesev in dal v pomivalni stroj. po domače povedano vse mene počaka.
govori mi da delam vse po svoje, da delam samo za sebe, včasih da nič ne delam.
ker mi je prišlo do roba vse to, sem se odločila da mu preneham pospravljati njegove zlikane cunje. operem jih, zlikam jih, nesem v spalnico na omaro, tam pa ga lepo počakajo da jih bo pospravil.
a njegov visok ego je mislil da ne bom stala za svojim dejanjem, in da bom jaz prej ko slej pospravila vse te cunje ki so se kopičile več kot en mesec. pa je počilo!!!! rekel mi je da ga ne bom jeb***. bol kot mu hočem razložit, da bo mogel stopiti na realna tla, da življenje ni samo 5 dni službe, njegove moške potrebe, ampak da so tudi pomembnejše stvari kot kolesa in ostale drobnarije, vedno bol sem jaz grda, nesramna itd.
s tem je začelo ugašat tudi spolno življenje med nama. priznam!!!! ni mi do sexa. še takrat ko mu kaj razlagam je zatopljen v svoj tel ali računalnik, a na koncu mi vrže pod nos da mu nič ne povem.
je z mano kaj narobe?????? daleč od tega!!! vem!!!
hvala v naprej kdor je prebral/a celoto 🙂

Prebral sem celoto in … 🙂

Grozno.
Mislim pravopis. Ni mi čisto jasno, kako lahko nekdo s končanimi štirimi razredi osnovne šole tako slabo piše?????? Ni zato čisto nič čudno, da te ne razume, če govoriš enako slabo, kot pišeš. 🙂 Vem!!! Samo malček trolaš sem pa tja po monu. Nehaj trolati, raje pobriši prah na vtičnicah, očisti kolesa, pospravi za sabo skodelice od kave z balkona in mu zloži perilo v omaro in to na črto po vertikali in horizontali, se prisrčno smehljaj, ko pride, ga naskoči, bodi pridna in vse bo ostalo vsaj tako, kot prvih deset let, saj ti je znano, da nobeno življenje v dvoje ni popolno in tvoje je še kar. 🙂

Lep pa zdrav.

Pozdravljena !
Kot bi brala svojo zgodbo nekoč…Nikoli ni bilo nič prav z njegove strani seveda vedno je kritiziral,dlakocepil,analiziral se večkrat obnašal neprimerno (žaljivke,posmehovanje,poniževanje) sem trpela priznam morda se sliši klišejsko ali iskala izgovore,da sem končno razčistila sama sabo,da takšnega partnerja ne želim več ob sebi in otrok ne more bit več kamen spotike.Res je otrok je odrasel in je polnoleten zato mi je bilo malo lažje,ker tudi dojema situacijo drugače malo bolj razume,saj odnos z očetom je relativno dober,žal pa je najin odnos bil podoben vajinemu.Če je tako prepričan v svoj prav in ne želi sodelovat ter so mu ostale stvari samoumevne mu postavi pogoj ! Če ne namerava spremenit svojih navad in obnašanja žal nimaš kaj čakat saj se bo zadeva samo stopnjevala.Danes imam partnerja,ki me spoštuje in ceni me ne primerja z drugimi pa sva skupaj 9 mesecev …Bivši je bil načeloma priden in skrben samo njegovo obnašanje je največ pripomoglo,da sva se razšla .Je bil pač prepričan,da se bi “morali” vsi okoli njega spreminjat .Za nekatere se lahko postaviš na glavo narediš vse pa nikoli ne bo v redu,zato resno razmisli kako naprej !

nova
Uredništvo priporoča

Pri 15 si začela hodit z njim, on je imel pa 25 let?
Že samo to vse pove. On sploh noče imeti enakopravne partnerke, ampak vodljivo putko. Ti si zdaj pravzaprav šele postala zares odrasla ženska, ne pustiš si več ukazovat, ne občuduješ ga več kot boga, tako kot si ga pri 15, 17 (toliko starejšega tipa, sigurno si bila ta glavna frajerka med prijateljicami) in logično, da sta zaratila.
Meni se zdi on en navaden kreten, pravopis gor, pravopis dol. Zdaj ti je verjetno jasno, zakaj ga nobena vrstnica ni marala.

New Report

Close