Najdi forum

Zdravo!

Znasla sem se v zacaranem krogu v katerem ne vidim izhoda..tudi izpovedati se nemorem prijateljici glede tega..saj tezko gdo razume situacijo,ki pa je sam nikoli ni obcutil. Prosila bi da me ne obsojate potrebujem pomoc in pametne nasvete!Prosim!

Z Fantom sva v zvezi 8 let..najino zvezo sva zacela mlada..imela sva se zelo lepo. Bil je tak kot mora biti..prijazen..posvetil se mi je..jaz sem bila tudi zaljubljena,saj je bil moj prvi resni fant..imela sva obdobja ko sva se skregala..a je skos naneslo,da sva normalno resila tezavo..tudi popustiva en drugemu po 2h ali pa sva resila problem..Naj predidem na bistvo..

Fant ko nekaj ni kot on hoce takoj zacne vpiti..z grdim tonom pogovarjati..spomnim se dogodka ko sva bila se oba doma pri tastarih..mu mama ni skuhala kosilo..zacel je razbijati po hisi in se dreti..zdaj dozivljam to jaz..ce necesa ne naredim prav zacne vpiti,preklinjati..ce majca slucajno ni polikana ali suha..zacne razbijati po hisi..trpim to ze 4 leta najinega skupnega zivljenja..ko nimam denarja za trgovino sem v strahu,kaj bo ce pride domov in nebo kosila..ko nimam denarja za trgovino se znajdem vsaj za osnovo za ostalo pa prosim mamo..ces da sem pozabila kupiti..ker me je strah njehovega odziva..ce mu omenim naj mi da za trgovino je odgovovor NIMAM placal sem najemnino..saj tudi da za trgovino..bili so tudi boljsi casi..boljsa placa takrat ni bil problem..a vecinoma hodim jaz v trgovino..obleke si kupim takrat ko mi brat nameni denar za darilo ob rojstnem dnevu..sram me je ko pogledal svoje generacije kako so dekleta urejena….ni mi vsec njegovo obnasanje..vsakemu ima nekaj za povedat..vsakemu bi pametoval in se dela najbolj pametnega..tudi v prometu je totalno nervozen..takoj bi se kregal..ce ga gdo pogleda mu takoj ni prav..pocasi sem sita takega zivljenja..najbol pa njegove agresivnosti..nemorem ziveti tako,da razmisljam a bo prisel domov dobre volje ali slabe in bo spet najdel razlog za razbijanje,kreganje in vpitje..Ko se skregava mi rece poberi se..spakiraj svoje stvari..udaril me se ni..je pa me prijel za vrat in me cukal..kaj narediti..ce bi res odsla..bojim se njegove reakcije..vem da me nebo pustil zlahka..tudi sam je rekel da cuti da iscem razloge,da bi me zapustil a nebo mi dal tega zadovoljstva..nemorem vec..so tudi normalni dnevi ko je vse ok..ampak ce razbijem kozarec me nebo potolazil in rekel ah saj je samo kozarec tem vec me bo obsojal in vpil..padel mi je mobilni po tleh,ko sem lovila trolo..spet..vpitje..telefon,ki ga dejansko placuje moj brat…
Se in se bi lahko pisala..prosim za odgovore hvala vam!

New Report

Close