Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Povabljena v drugi krog razgovora za delo

Povabljena v drugi krog razgovora za delo

Zdravo, mene pa zanima kako poteka razgovor v drugem krogu, kako izstopati 🙂 prišla sem v ožji krog kandidatov za delo v pisarni in me zanima katera so tista vprašanja ki jih postavijo delodajalci v ožjem izboru? Na kaj so pozorni? Vsaka informacija je dobrodošla

hvala, lp

Obvezno se pozanimaj o podjetju za katerega greš na razgovor. Kaj so tvoje prednosti pred drugimi kandidati, pomembni so nizki stroški za prevoz, kar omeni jih če so pri tebi res, kako si predstavljaš svoje delo, pričakovana plača… to so zelo možna vprašanja. Predvsem pa se baje delodajalci odločijo na to kdo jim je simpatičen, topel… izkušnje glede na to da si v drugem krogu očitno že imaš. Bodi sproščena, če se zmedeš obrni na šalo in predvsem iskrena. Pomemben je tudi močan stisk roke in pogled v oči – torej samozavesten pristop. Srečno !

Drugi krog ni še nič. Sem že bil tudi v tretjem in četrtem pa vseeno padel ven, ker je moč rdečega telefona pač močnejša od moje malenkosti. Na koncu dneva je pomembno, da te poznajo od prej, ker drugače so možnosti za izbiro skoraj nične.

New Report

Close