Najdi forum

factcool spletna trgovina …

Pozdravljeni!

Zanima me, če je že kdo kupoval preko te spletne trgovine in je naročeval tekstilne izdelke Lee cooper? Kakšna je kvaliteta in ali so številke dovolj velike oz. enake kot pri nas recimo jaz nosim 38, lahko tudi tam, od te firme naročim isto številko, ker mi imajo čudn zapis velikosti v tabeli velikosti. . Malo me moti tudi, ker nimajo napisano sestavo blaga.

Je kdo naročeval in bil zadovoljen z naročenim?

Hvala!

Mojca

Za to trgovino ne vem, kako je, ampak jaz ponavadi kupujem na sportdirect.co.uk to znamko in sem zelo zadovoljna. Redno imajo tudi visoke popuste, tako, da se splača pri njih vzeti.

O Hvala za tole, bom pogledala kakšno izbiro imajo pri njih a vseeno, si naroačevala kaj od lee cooper in so številke iste 38=38 , 40=40 , ali moraš paziti pri tem, ker imajo drugačne številke velikosti.

Vseeno sem naročila izdelke, ker imajo zelo ugodne cene, tako piše, znižanja do 85% in prav zanima me, kakšna so ta oblačila…

nova
Uredništvo priporoča

Sem si malo ogledala in imajo tudi dosti ceneje, jaz pa sem tam že naročila … isti izdelki do 5 eur ceneje… super.

Oj,

tudi jaz sem že kar nekajkrat kupovala na factcool in sem izredno zadovoljna, tako s kvaliteto kot tudi s ceno. Številke za velikosti so pa zelo podobne kot pri nas. Nosim konfekcijo 40 in sem vzela velikost 12 (M). Tudi oprala že kar nekajkrat (sicer ne dam v sušilca), puloverji in majice so obdržale svojo obliko 🙂

OK, super hvala… pričakujem, da naročeno čimprej dobim naročila sem v sredo, in upam, da ta tedn prispe. Imajo dobavni rok 7-9 dni, kar se mi zdi zelo veliko…

Meni niso vseč oblačila. Navite cene, majico pa sem dobila tako, kot bi jo nosila nekaj let. Sprano, en šiv nezažit do konca ali “potegnjen ven”. Poleg tega tudi oni pridobivajo dobiček na nizko plačani in izkoriščani delovni sili ( Vietnam). Med naročanjem porekla seveda nisem opazila. Lahko rečem le -NIKOLI VEČ.

nikoli več

Jaz sem z nakupi pri Factcool – u zelo zadovoljna, tako z materialom, kot z izdelavo. Oblačila so lepo in natančno izdelana in lepa. Zaupam spletni trgovini in še naprej bom kupovala pei njih. Še posebej na razprodajah, ker takrat pa kupim res poceni in to dobro robo.

Ne kupujte tu..Številke so na enih izdelkih prave na enih pa ne, izdelke pa sem dobil taksne kot da bi jih ze nosil 30 let!

kvalitet je odvisen od proizvajalca, lee cooper ni neki, drugače trgovina ok

Zakaj pa nikoli več?

Čakaš na izdelek par tednov.Nasploh organizacija nikakva.Pri reklamaciji pa nasploh.KATASTROFA.

Naročil sem dve majici, na njih čakal celo večnost (1 mesec) vmes v 3. tednu pisal in so mi odgovorili, da bo izdelek prišel, potem sem dobil sporočilo o nekem praznem paketu in, da so mi prisiljeni vrniti denar in, da nebom ničesar dobil. Na denar pa še čakam, zdaj sem jim pisal glede tega in bom še videl ali bom res kaj dobil. Mislim da niso vredni nobenega nakupa.

Samo stran od njih…na tel. se oglaša neka gospa s polomljeno slovenščino in pridihom ruščine. Glede na to, da se predstavlja pod imenom Špela, ki je ”tradicionalno” rusko ime, mi je bilo vse takoj jasno….poslali so mi napačen, že uporabljen, popravljen artikel in za vračilo želijo, da sam krijem poštnino in ne priznavajo krivde….

Potrudil se bom, da jim naredim čim boljšo ”reklamo” in naj prodajajo s takimi forami po svoji SK in CZ…

 

New Report

Close