Najdi forum

Zaljubila sem se v drugega

Ja življenje me je res presenetilo. Imam otroke in moža. Ker je v zakonu očitno nekaj manjkalo je prišlo do prevare. Jaz sem ga prevarala. Prevarala sem ga s poročenim moškim. Najina afera traja leto in pol. Na začetku je šlo res le za sex. Vednar pa bolj, ko se spoznavava, bolj se imava rada. Sva res veliko časa skupaj in o drug drugemu veva veliko, veliko skrivnosti, podrobnosti. Sva sorodni duši, imava enake želje, enak pogled na svet. Ta čustva si tudi iskreno izpovedujeva in ne moreva živeti več en brez drugega. Ko nisva skupaj, ves čas misliva drug na drugega. Niti on niti jaz svojega zakonskega partnerja ne sovraživa, še vedno ju imava rada. Ampak ne več tako močno, v bistvu se imava midva sedaj bolj rada in se bolj močno ljubiva. Kaj naj storiva? Partnerja o tej aferi ne vesta nič. Ali jima poveva in se razidemo in zaživiva skupaj? Ali naj počakava kam naju bo pripeljalo? Samo ne vem, če bom lahko še naprej varala in skrivala svoja čustva. Tega sem že sita in ne morem več. Kako naj se odločiva, da bo prav?

Če se ti plete po glavi, da bi najraje prevarala svojega partnerja, preberi ta članek. Zavreči večletni odnos zato, ker je popihal svež vetrič, nova energija, ob kateri se počutimo mlade in divje, je včasih zelo nespametno.
Komentiraj Share / 164 Share Share
NOVICE

Foto: Thinkstock
Življenje nas izziva na vsakem koraku, zato se tudi na ljubezenskem področju pojavljajo nenehni izzivi. Vsak par se najmanj 1x na svoji poti bori z zaljubljenostjo v tretjo osebo. Ali se zaljubi ženska ali se zaljubi moški, sploh ni relevantno. Če že pride do tega, bi se morala oba zavedati, da jima je življenje poslalo preizkus, ker preverja njuno skupno moč. Tisti, ki ga je potegnilo drugam, bi se moral vprašati: »Zakaj me partner več ne privlači?«
Veriga je močna, kolikor je močen njen najšibkejši člen
Po statistiki sodeč, so današnje ljubezenske verige vse prej kot iz jekla. Da je ljubezen najmočnejša vez med dvema osebama, bi se strinjala večina. Ko omenim idejo, da je za vzdrževanje ljubezenske verige potrebno konkretno delo na sebi in delo na odnosu,  marsikdo stisne rep med noge.
Varanje se dogaja v večini primerov zato, ker partnerja ne znata drugače. Če se mož ne posveča ženi tako, kot bi si ona želela, na neki točki obupa in se obrne drugam po pomoč. Na ta način le zbeži pred svojimi težavami.
Ko spreminjamo sebe, se spreminja svet okoli nas
Mogoče bi se bilo pametno zamisliti nad seboj: »Zakaj me mož ne upošteva? Kaj delam narobe?« Ko bi se ženska poglobila vase, bi se ji odprla popolnoma nova dimenzija. Ugotovila bi, zakaj mož do nje ni pozoren in bi lahko popravila napako.
Če v življenju ne dobimo željenega, se moramo poglobiti vase in ugotoviti, kaj delamo narobe. Krivec je zmeraj v nas. Nikar ne bežite drugam. Beži lahko vsak, razvija se jih le peščica.
5 načinov, kako ti lahko varanje pokvari življenje:
1. Spoznala si, da te tvoj partner spolno ne zadovolji. Na žalost si to odkrila 10 ali 20 let prepozno. Namesto, da bi se obrnila k njemu, se podzavestno »daš na trg«. Ko spoznaš drugega moškega, ki te obnori, se vanj zaljubiš do onemoglosti. Zaljubila si se v iluzijo. Vsa v rožicah prihajaš domov, imaš občutek, da si rešena, toda kaj kmalu lahko ugotoviš, da si svoje težave le preložila in stanje celo poslabšala.
Doma se počutiš kot zombi, komaj čakaš, da se dobiš z ljubimcem. Iz dneva v dan postajaš bolj nemirna. Trpi tvoje partnerstvo.  Do svojega partnerja razviješ alergično reakcijo. Sčasoma ti postane tako nadležen, da ga več ne moreš prebavljati. Ne moreš prebaviti človeka, ki si ga imela pred leti neizmerno rada. Povečala si možnosti za konec vajinega razmerja.
2. Zaljubljenost je zelo nekontrolirana sila. Marsikatero ta podvig pripelje do tega, da zapusti svojega partnerja in se suvereno poda na novo pot z drugim moškim. S tem svojih težav ni rešila še nobena ženska. Obstajajo tiste, ki nikakor ne najdejo svojega miru, zato skačejo iz ene veze v drugo, češ da je z moškimi nekaj narobe.
3. Če imaš otroke, jim z varanjem zagotovo nisi dober zgled. Otroci ločenih staršev imajo v odrasli dobi precej večje težave na ljubezenskem področju, kot tisti, ki odraščajo v ljubečem odnosu. Kot da na eni točki nehajo verjeti v ljubezen, saj je doma niso občutili. Prav tako se niso sposobni soočati z izzivi, saj so bili doma priča bežanju.
4. Tiste, ki se podajo v varanje, ker jim je doma dolgčas, vesolje ponavadi nagradi s hudim trpljenjem. Zaljubijo se v ljubimca, medtem ko se on z njimi poigrava. Namen je izpolnjen. Če si slučajno zaželiš bolj pestrega življenja, kot si ga deležna doma, ti bo življenje zagotovo dalo vetra. Zaradi »močne popestritve« se marsikatera ženska znajde v hudi depresiji in nikakor ne najde poti ven. Postane obsedena z ljubimcem in njeno življenje se začne vrteti le okoli tega razmerja. Bolj kot si ga želi, bolj se ji on umika.
5. Včasih katera ženska misli, da je sosedova trava bolj zelena, zato odločno zapusti svojega moža in gre z novo simpatijo. Nova ljubezen dokaj hitro splahni. Ženska izgubi sigurnost in stabilnost, ki jo je imela v preteklem partnerskem odnosu. S tem, ko konča prejšnjo vezo, izgubi tudi stabilnost. Drugemu moškemu zaradi tega postane nezanimiva. Ženska spozna, da je v prejšnji vezi imela vse. Želi se vrniti nazaj k svojemu partnerju, ampak takrat je včasih že prepozno.
Nobena juha se ne poje tako vroča, kot se skuha!
Pregovorov glede tega je na stotine, a nas še zmeraj ni izučilo. Zavreči večletni odnos zato, ker je popihal svež vetrič, nova energija, ob kateri se počutimo mlade in divje, je včasih zelo nespametno. Vsak par, ki uspe premagati takšne vrste izziv, postane potem le še močnejši. Njuna ljubezen se še bolj poglobi in razvije!
Če imate težave v ljubezni, lahko avtorico prispevka Lidijo Muršek, ki vas s pomočjo kanaliziranja pripelje do rešitev, kontaktirate preko elektronske pošte na [email protected], ali pa obiščete njeno spletno stran transformacija.si

Sprašuješ, kako se odločiti, da bo prav? Pa vendar sama veš, kaj bi bilo najbolje. Tvojo zgodbo sicer povsem razumem, imam podobno izkušnjo. Z ljubimcem sta se čustveno zelo navezala drug na drugega. Sedaj pa si na točki, ko ti zmanjkuje energije za varanje, za skrivanje. Si na točki, ko je še vedno možnost, da narediš rez. Bolelo bo, da te bo kar trgalo. Pa vendar… praviš, da imata ti in ljubimec še vedno rada svoja življenjska sopotnika. Včasih so rekli – daleč od oči, daleč od srca. Poskusi svoje misli usmeriti spet k svoji družini, k možu in otrokom. V življenju pride marsikaj… in na razpolago imamo različne poti… vse so nekako “prave”, le da vsaka “izbira” prinaša svoje lekcije. V kolikor se obrneš nazaj k svoji družini, k možu, boš zagotovo čez čas poplačana s srečnimi in uspešnimi otroci, mirom v srcu… seveda se boš včasih vprašala, “kako bi bilo, če bi bilo”…. hja, te izkušnje ti ne privoščim. Saj ti je bilo v prejšnjem odgovoru precej razloženo.
Mimogrede – pred leti sem tudi jaz zapustila moža ker sem spoznala in se noro zaljubila v mojega sedanjega partnerja. Vendar je bil sex drugotnega pomena in oba sva imela težave v zakonu… in danes imava mislim da zelo uspešno zvezo. A če bi vedela čez kaj vse bo treba iti v prihodnjih letih (ki so sedaj že mimo) in predvsem kako so ob vsem skupaj prizadeti otroci, ne vem če bi imela pogum. A ti sama odločaš o svojem življenju… pa tudi življenju drugih.

Če nočeš se zaljubiti v drugega se ne zaljubiš. Tako preprosto je to. Take zgodbe me ne ganejo, ker tukaj je toliko egoizma da ni vredno biti empatičen. Iz čistega egoizma si šla seksat z drugim. Izgovor iščeš da ti je nekaj manjkalo v zakonu. Prozoren in poceni izgovor. Ko imaš otroke se moraš zavedati odgovornosti do njih. Ti se niti približno nisi zavedala tega. Pa da ne boš mislila, sem bil tudi jaz prevaran. Sem kar nekaj časa spremljal kako me vara. In potem sem ji en dan preprosto rekel zakaj se pa danes ne greš fukart z njim. Njen pogled je bil priceless, tisto ko je bila prepričana da nihče ne ve. In da je mera še toliko bolj polna je hotela da nadaljujeva. Jaz sem ji samo povedal da se mi naj odstrani izpred oči in šel. Ampak ona ni hotela, še kar je rinila vame. Potem sem zamenjal ključavnice pa je bilo v redu. Saj ni problem da se zaljubiš v drugega, preprosto rečeš možu/partnerju da tako ne gre več in da gresta narazen. Ampak da se pa ti fukariš z nekom obenem pa imaš toliko egoizma da pogledaš možu/partnerju v oči je pa grozljivo. NE pravijo zamanj da so varalice psihopati brez poguma. Ponos in čast nekaterim ne pomenita nič, samo egoizem in še enkrat egoizem. Kam te to pelje? rekel bi da ti bo nekoč žal. Ko uničiš življenje osebi katerega naj bi imela rada te malce zapeče vest. Večina varalic na svoje može prenaša odgovornost za ločitev. Čakajo da jih bodo razkrili, niti toliko poguma nimajo da bi same dale konec.

Jaz imam zelo podobno zgodbo. Jaz sem bila prvič poročena 11 let. S sedaj bivšim možem imam 1 otroka, ki je sedaj že odrasel. Sedaj pa sem že 15 let poročena z takratnim mojim ljubimcem in skupaj imava še 1 otroka. Skupaj imava 3 otroke, vsak po enega otroka iz prejšnjega zakona in enega iz skupnega. Moram vam povedati, da dokler nisem spoznala ljubimca, sem bila prepričana, da sem poročena s pravim moškim, da je on 100 % najboljši mož in oče. Saj je bil in lepo je skrbel za nas. Vendar je očitno nekaj manjkalo in to je bila tista pika na i. Ko sem spoznala ljubimca, sva prvo postala zelo dobra prijatelja. Ker pa moški in ženska ne moreta biti dolgo samo prijatelja, sva tudi midva kmalu postala nekaj več. Hitro sva ugotovila, da se nenormalno dobro ujameva skoraj na vseh področjih. Med nama so se kresala iskre, bila je neverjetna energija, spolna energija…..Ko sva postala ljubimca sva ugotovila, da se v postelji ujemava najbolje do sedaj. Skupaj sva bila 3 leta in bila sva zaljubljena. Po 3 letih sva se skupaj usedla in pogovorila. Oba sva zapustila partnerje in se takoj preselila skupaj. Po 2 letih skupnega življenja sva se poročila in po 1 letu sva se odločila za otroka. Naprej sva šla počasi in danes sva najbolj srečna. Nikoli nama ni bilo žal, da sva se ločila in šla čez to trplenje zaradi prejšnjih partnerjev in otrok. Sedaj se vsi lepo razumemo in vsi smo srečni. To je moja zgodba. Je pa res, da sva oba z ljubimcem takrat imela enaka čustva in oba sva si želela enako in za ta korak sva se odločila skupaj.
Veliko sreče ti želim!

Ali mi lahko poveš kaj ti je naredil mož .
Mogoče se je treba pogovoriti vsaj za radi otrok .

Z možem pojdi na zavbavo ter se ga napijeta samo otroke pustita doma .
Vendar če bo tam tvoj sodelovec z svojo ženo ki bosta vorenk pijana .
Potem se začnite družiti skupaj mogoče bo tvoj sodelovec tebe povabiv na ples z poljubom .

Večkrat vidim da se moški in ženska pijana objemata po cesti tudi poljub sem že videl .
Vendar če je ženska poročena z svojim možem zakaj se nastavlja drugim moškim ki ima tudi ženo .
Ponavadi se v službi napijejo potem se jima pa meša zato se imata pa še bolj rada .
Če se v parku moški in ženska pijana poljubljata ter stiskata pomeni da sta čisto zmešana .
Če moški vzame žensko v naroče jo začenja božat ali porivat v luliko da bi bila z njim nošeča .

mož ugotovi in ti da metek v glavo. Njega pa žena zabode sredi spanja.

Kako mi grejo takšne zgodbe na jetra, varalica prokleta. Rada imata svoje partnerje ? Da vaju oba ni sram. Na takšen način iskazujeta svoja “čustva” do partnerjev, da varata. Toliko o pogumu, pra*i*a ničvredna. In potem si drzneš nas spraševati, kaj naredita ?

Če se imata prijatelja rada samo da ne bodo videli najina družini ki jih imata .
Vendar če se kje na potovanju poljubita ni nič narobe .
Vglavnem je to da se ne bosta pustila seksati .
Ponavadi kakšni prijatelj zagrabi drugo žensko ter jo začne vtipavati ali jo seksa .
Še bolj je pa hudo če je ženska pijana ki se naslanja na kakšnega moškega in ga začne poljubljati po telesu .

V vsakem primeru se loči, ker z obstoječim partnerjem ne boš več nikoli srečna.

S skrivanjem delaš samo sebi stres in škodo, dolgoročno bodo prikrajšani otroci če ostaneš z možem ker se bo razmerje samo še poslabševalo.

[url=http://bit.ly/3pr5FyK][b]KRIPTO VALUTE: NALOŽBA/VARČEVANJE ZA POPOLNE ZAČETNIKE (10€/TEDEN)[/b][/url] Način varnega investiranja v kriptovalute. [url="http://bit.ly/3qnTQL9"][b]NAVODILA ZA AVTOMATIZIRANO TRGOVANJE S KRIPTOVALUTAMI[/b][/url] [url=https://kriptoslovenija.si][b]KRIPTOSLOVENIJA.SI[b][/url] Skupnost kripto entuzijastov in popolnih začetnikov. [url=https://bit.ly/3bM8pn5][b]BINANCE.COM[/b][/url] Menjalnica z največjo in najboljšo ponudbo in vplačila/izplačila direktno na bančni račun.

New Report

Close