Najdi forum

Naj vam nekaj preberem

Če se smejimo, tvegamo, da nas bodo imeli za nore.
Kaj potem? Seveda sem nor. Zato pa ves čas neznansko uživam, medtem ko se vsi normalenži okrog mene strahotno dolgočasijo.

Če jočemo, tvegamo, da nas bodo proglasili za sentimentalne.
Mene ni strah joka. Jočem, kadar sem vesel in kadar sem žalosten. Če vidim srečne ljudi ali če gledam zaljubljence, mi pridejo solze v oči. Čisto v redu je. Celo všeč mi je. Predvsem pa se mi z jokom razjasni pogled.

Če pokažeš zanimanje za druge ljudi, se ti lahko zgodi, da se vpleteš.
Kaj pa je v življenju še bolj pomembno kot vpletenost? Nočem stati sam na osamljenem otoku. Prav dejstvo, da smo sedaj vsi tukaj, vi in jaz, priča, da nam je bilo to srečanje namenjeno. Zakaj ga ne bi spremenili v veselo doživetje?

Če pokažeš svoja čustva, tvegaš, da razgališ svojo človečnost.
No, mene prav veseli, če jo lahko. Kar precej slabših stvari, kot moja človečnost, bi se našlo za razkrivanje.

Če razprostreš svoje ideje in sanje pred množico, tvegaš, da se ti razblinijo.
Saj to je čisto v redu. Vseh tako ne moreš uresničiti. Ne moreš pričakovati, da te bodo vsi ljubili. Verjemite, da je to dobro, da v tem ni nič narobe

Če ljubiš, tvegaš, da ti ljubezni ne bodo vračali.
Tudi to je v redu. Ljubiš, ker ljubiš, in ne zato, da bi nekaj dobil v zameno. Samo taka ljubezen je prava ljubezen.

Upati, pomeni tvegati bolečino. Poizkušati pomeni tvegati polom.
Toda tvegati moramo. Največje tveganje od vseh je, če nič ne tvegamo. Človek, ki nikoli ne tvega, je prazen. Morda se bo tak človek ognil trpljenju in žalosti, vendar se ne bo ničesar naučil, ničesar ne bo občutil, ne bo se spreminjal in razvijal, živel in ljubil. Samo suženj bo, priklenjen na svojo trdnost, ki se ji ves predaja.

Ne zapirajte se pred svetom – postanite vse, kar ste.

Odlično. Iz katere knjige pa je? Jaz tudi rada komu kaj preberem. Hvala.

Every day is another chance to change your life.

nova
Uredništvo priporoča

Če je dekle lepo napravljena se nastavlja fantem ki jo bi ujeli .
Samo srečo mora imeti da nebi fant punce preveč usvajal prvi dan .
Ko se dekle v koleniji sonči išče fanta .
Vendar mora dekle vedeti da se fant lahko vanjo zaljubi .

Ko gre punca v šolo naravi je zelo pridna zato je stara 14 let .
Vendar če nima nobenega fanta se nastavlja kakšnim fantom ki so sami ter gledajo za puncam .
Če kakšni fant vidi kako je dekle lustna gre do nje ter jo povabi v morje da bi z njim plavala .
Ko gresta fant in dekle skupaj v morje plavat se zavbavata in uživata ob valovih ki ju premika sem in tja .
Če se fant uleže zraven punce se sončita ali se zgovarjata .
Vendar ko se zvečer dekle lepo napravi v kakšno kratko oblekco se nadišavi se fant tudi obleče .
Vendar če imajo ples se fant malce napje tako da je bolj korajzen do deklet .
Če punca vidi kako je fant pijanj ter se naslanja na drugo punco se skrije do nebi porajtal .
Vendar če na plesu kakšni fant ki je brez plesavke gre k punci ter jo povabi na ples .
Ko se fant in dekle med plesom stiskata se tudi varjetno poljubita na lice .
Če gredo spati se fant in plesalka nezno poljubita za lahko noč ter si želita lepe prekrasne sanje .

ostani . bo vsaj en ki bo pisal .

Enkrat ko smo šli na morje sem spoznal zelo lustno punco vendar se meje malce bala .
Ko sem jo zadje noč prosil za ples je sla zelo rada z menoj na ples .
Čez par mesecev smo šli na koroško z avtobusem se je dekle vsedla pred menoj ter se veselo smehljala .
Naslednje leto mi je rekla da ima že fanta da naj jo pustimprimiru .
No naslednjič mi je zoped rekla no zvečer me vprašala za ples prijateljstva seveda so mi vsi govorili da imam drugo lubico .
Čez en teden smo bili na srečanju v tržiču tam sva kar norelaod veselja ko sva se stisnila k srcu prijateljstva .
No leta 2006 smo šli na zimovanje na pokljuko se je vame zagledala tako da sva se celi teden stiskala ter se lepo pogovarjala .

New Report

Close