Najdi forum

Kje spoznati nove ljudi?

Živijo!
Prosil bi vas, če mi lahko svetujete kako je najbolje spoznavati nove ljudi 🙂 sem moški v zgodnjih 20 letih 🙂
Nekako imam velik problem z navezovanjem novih stikov in se nekako težko vklopim v družbo. Sem bolj tih in sramežljiv, kar mi gre pošteno na živce 😛 dokler osebe ne spoznam malo bolje se tudi hecati ne upam v družbi, saj nebi želel izpasti nesramen. Torej vbistvu me zanima kako postati bolj zanimiv 😀 mogoče poznate kakšen spletni portal, ki je dober za spoznavanje novih ljudi?
Za kakršenkoli nasvet/odgovor bi vam bil zelo hvaležen 🙂 hvala in lep dan

Sama imam kar podoben problem s spoznavanjem ljudi. Stara pa sem 29 let.

Najbolje je seveda v živo, če imaš kakšen tak hobi.
Drugače pa mogoče kak twoo? Čeprav nimam prav veliko izkušenj z njim, sem se šele vpisala 😉

Mogoče še tukaj koga spoznaš za družbo, če daš kak kontakt.

Lp

Nove ljudi lahko spoznaš na plesu ali na veselici .
Lahko gres sama na morje tam boš spoznala povno dobrih ljudi takšnih kakor si ti .
Tam se boš stiskala, poljubljala , hodila , plesala ter se zaljubila do konca življenja .

Ti, JOŽe OBLAK, si pa retardiran do skrajnih mej sveta…

@ izkloplena Ni slaba ideja 🙂 [email protected] …pišite če ste zainteresirani 🙂 sam twoo se mi zdi, da je plačljiv če se ne motim? 🙂

Najlažje jih spoznaš na kurbiščih…

Meni je najbolj simpatično spoznavanje na twoo.

piši na [email protected]
🙂 stara 21 let.

Nove ljud lahko spoznaš na cesti , srečanjah in plesu .
In sicer če si kje na plesu se ugleduj kakšno prijazno dekle nato pojdi do nje se ji prectavi in jo vprašaš če bi sla steboj na prvi ples .
Če je punca vesela se spoznajta tako dovgo dokler se ne bosta vorenk spoznala .

Tudi mene isto zanima, sem v zgodnjih 20ih, samohranilka. Čeprav grem kdaj pa kdaj ven sama in se na splošno veliko gibljem med ljudmi – z otrokom, vsak ko me vidi z otrokom niti zraven ne pride, ker vsi mislijo da imam družino. �

To pomeni, da so okrok tebe spodobni ljudje.
Drugič si obleci majico z napisom “Samohranilka” pa jih bo še manj zraven prišlo.
Zmeni se za varstvo, zrihtaj se in v lajf pa bo.
Zame si sicer mal premlada, ampak kdo ve…

Imam velik preblem iščem kakšno punco ki bi se lahko spoznaa .
Nevem kam naj gremdajo bi spoznal .

Studentka lahko me spoznaš da se bi lazje srečevala .
Prosim povej če bi sla zmenoj na ples tam se bi lahko dobila .

Nove spoznaš lahko na žurki ki so sami samski fantje imn punce .
Gotovo saj moremo biti do novih ljudi prijaznejši kakor do ostalih .

New Report

Close