Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Maksilofacialna in oralna kirurgija Miha Kočar, dr. dent. med. – pohvala

Miha Kočar, dr. dent. med. – pohvala

Omenjeni kirurg stomatološke klinike UKC je pred tednom dni napravil apikotomijo na moji šestici brez zapletov, bolečin, korektno. Par dni kasneje sploh nisem več vedel, da sem bil na operaciji.

Mislim, da je treba dobro delo zdravnikov čimvečkrat pohvalit, konec koncev delajo ogromno in kljub temu kvalitetno v dobro pacientov.

Tudi jaz bi rada pohvalila dr. Miha Kočarja, danes mi je odstranil nadštevilčni zob, zelo neboleče, nimam nobene luknje na nebu, poleg tega pa sta me on in asistentka zelo pomirila, ker sem prišla totalno prestrašena ker se zelo bojim igel in takih posegov…. skratka samo dobro ;))

vse pohvale dr. vesnaverju omenjeni zdravnik je dober z eno besedo št. 1. imela sem dve operaciji na čeljustnem sklepu artroskopsko in odprto .zdaj je u redu resnično veliko pohvalo za doktorja še veliko takih si želimo

nova
Uredništvo priporoča

Ali kdo ve njegov kontakt, če kje dela privat?

[email protected] in [email protected]

********************************************* David Dovšak, maksilofacialni kirurg Dentalni kirurški estetski D center Rakuševa ulica 6 SI – 1000 Ljubljana T: 030 643 693 E: [email protected] www.d-center.si

New Report

Close