Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Maksilofacialna in oralna kirurgija Zaplet po puljenju modrostnega zoba

Zaplet po puljenju modrostnega zoba

Pozdravljeni. Aprila bo minilo 2 leti odkar so mi izpulili spodnji, desni modrostni zob. Takoj po posegu so se pojavile težave. V sprednjem delu desne čeljusti in v prednjih zobeh mi je ostal občutek delne omrtvičenosti. Ko sem se vrnila na oralno kirurgijo mi je zdravnik predlagal, da naj hodim 10 dni na laserske terapije, nato 10 dni premora in tako naprej. Vse to je trajalo več kot pol leta. Ko sem povedala da ni s terapijami nobene spremembe, mi je zdravnik rekel, da naj potrpim in da se to lahko zdravi oziroma obnavlja dlje časa. Naročil me je čez leto dni na ponovni pregled. Ko sem po letu dni prišla na pregled me je poslal na slikanje. Slike ortopana pa so pokazale, da se med živcema nahaja nekakšna oteklina, ki pa se ne dotika živcev. Zdravnik mi ni znal več pomagat in me je z vsemi dokumenti poslal k osebnemu zobozdravniku. Lepo vas prosim, če mi lahko svetujete na koga se naj obrnem in kdo bi mi znal pomagati. Že v naprej se vam lepo zahvaljujem. LP

Pozdravljeni. Predlagam, da si preberete odgovora, ki sem ju ravno poslal uporabnikoma kor07 in Bresquica. Lep pozdrav, David Dovšak

********************************************* David Dovšak, maksilofacialni kirurg Dentalni kirurški estetski D center Rakuševa ulica 6 SI – 1000 Ljubljana T: 030 643 693 E: [email protected] www.d-center.si

New Report

Close