Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Maksilofacialna in oralna kirurgija Po operaciji popustili šivi

Po operaciji popustili šivi

V Ukc Mb na Orl-Mfc oddelku sem bila operirana v splošni anesteziji dne 22.12.2015, odstranili so mi oba impaktirana spodnja modrostnika. Stara sem 40 let in nihče drug mi ni želel odstraniti le teh, ker bi naj bilo preveč zakomplicirano-vkleščena živca in modrostnika oba globoko ležeča, ortopan sem Vam že pošiljala po mailu. V bolnici sem ležala 4 dni, dobila Amoksiklav in tbl. Analgin. Na desni strani ni težav imela pa sem bolečine na levi strani in ugotovili so…prepisujem iz ambulantnega kartona…. dehiscenco rane, v rani zaostala hrana ki jo izperemo, v alveolo vstavim Xeroform trak. Trake menjujejo ze 3 dni, dr. pravi da rana ni gnojna mene pa boli. Bolečine so tope, tudi utripajoče, boli tudi pri odpiranju ust, sicer usta odprem že za 3/4 in na levi strani čutim še zategovanje in blago oteklino ki na pogled vec skoraj ni vidna. Dr. pravi da bo celjenje dolgotrajno. Prosim vas za mnenje, strah me je komplikacij. V ustih sem dobila po posegu tudi več aft meddrugim tudi na nebnem jezicku.
Jemljem se Amoksiklav in Analgin.
L.p. in lepe praznike,
Simona

Pozdravljeni. Nič nenavadnega ni v vašem izvidu in verjamem, daso težave že v glavnem mimo. Manjše dehiscence rane so nekaj povsem običajnega v ustih in razen tega, da se celjenje nekoliko podaljša, največkrat ne povzročajo drugih težav. Lep pozdrav, David Dovšak

********************************************* David Dovšak, maksilofacialni kirurg Dentalni kirurški estetski D center Rakuševa ulica 6 SI – 1000 Ljubljana T: 030 643 693 E: [email protected] www.d-center.si

New Report

Close