Najdi forum

Dušenje

Pozdravljeni. Imam tezave pri vdihu, obcutek kot da zrak ne pride skoz poziralnik oz zrelo. Izmerim si saturacijo 98/ 99. Priblizno teden dni nazaj sm dobila Ospamox zarad suma na akutni faringitis. Antibiotik sem popila ze prejsnji teden, mene pa dusi. Sicer imam bronhialno astmo, nimam alergij, imam pa tezave z konstantno zamasenim nosom (ukrivljen pretin, povesene skoljke). Posledicno imam tezave z zasusenim grlom, sedaj po antibiotiku pa se mi zdi da je grlo se bolj zasuseno in da ne morem dihati. Kaj bi lahko bil vzrok?

Dober dan,
če je težko dihanje in če imate astmo, potem se je za pokazati zdravniku.
LP
MK

Bila sem pri zdravniku. Izmerili so mi saturacijo, 99. Pulmologinja pa mi je dala mocnejse zdravilo 2 krat po 3 vpihe Fosterja. Predpisala mi je ospamox. Bila sam na vseh preiskavah (ekg, slikanje pljuc, pulz, pritisk, vzeli so mi kri, preverili scitnico, vzeli bris grla in nosa, poslusali s stetoskopom) zakljucili so, da ni kaj posebnega in mi predpisali Lexaurin 1.5mg. Po treh dneh jemanja se vedno čutim dusenje, tezo na prsih, cmok v grlu in izsuseno grlo. Kaksne preiskave se pripocate?

nova
Uredništvo priporoča

spirometrijo

New Report

Close