Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni Rahle bolečine v pljučih

Rahle bolečine v pljučih

Pozdravljeni,

Danes se mi je 3 dan zgodilo, da sem na zunaj, malo pred domom, začutila v pljučih rahlo bolečino, in rahlo oteženo dihanje.
Ko se ustavim in počasi diham je ok, isto ko pridem domov in se usedem.
Da pojasnim okoliščine, ura je bila okoli treh popoldne, vroče, pa najbrž malo dehidracije.
Bila sem peš.
Drugače se počutim dobro, zelo rada hodim, res je da sem v zadnjem tednu precej hodila (pol ure v eno smer intezivne hoje, čez 3 ure nazaj, ponovno pol ure).
Če nimam take poti, grem sigurno proti večeru v naravo, na hrib in potem spust dol (v počasnem tempu cca 1 ura).
Ne vem zakaj bi se mi to pojavilo, res je da sem šla pred kratkim skozi prehlad (boleče grlo, zabit nos), drugače jemljem tablete za počasno delovanje ščitnice (pred kratkim dobila višja dozo zdravila, to je vse kar je bilo sprememb v zdravstvenem stanju).
Nimam pljučnih bolezni, zelo redko da občutim težko dihanje, alergij nimam (vsaj ne da bi vedela).

Kakšna ideja zakaj je to oz kako si pomagati?
Je že potreben obisk pri zdravniku?

Hvala vam za odgovor vnaprej.
LP, Mateja

иαנρσмємвиєנšє נє ℓנυвιтι ιи вιтι ℓנυвℓנєи!

Spoštovani,
takole na daleč se ne da zanesljivo povedati. Bolečine v prsnem košu ponavadi izvirajo iz mišic ali hrbtenice. Zasoplost je lahko tudi še posledica prebolele okužbe. Ampak če se v tednu dni težave ne bi bistveno zmanjšale, bi bilo za obiskati osebnega zdravnika.
LP
MK

New Report

Close