Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni Nujnoo po operaciji

Nujnoo po operaciji

Lp .. stara sem 26 let..sem kadilka .pred 4 dnevi sem imela laparoskopijo histeroskopijo zaradi maternice in jajcnikov v splosni narkozi.. kaksen je bil potek operacije ne vem vem samo da je bilo nekaj tezav z srcem in pritiskom .jemljem tudi concor cor za srce in rivotril za epi. Uspavali so me z masko. Nekaj ur semm bila na intenzivni nato an oddelku in v torek sem šla domov v sredo sem bila cisto brez glasu .. vceraj pa se je zacel kaselj z zelenim gostim izpljunkom.. vrocine nimam tudi izcedka iz nosu ne.. danes spet kasljam in imam stalen obcutek tiscanja v pljucih kot da bi mi nekdo stal na pranem kosu.. danes opazam otezeno dihanje kot bi se mogla silit da diham.. zanima me ali se me le loteva kaksen prehlad ali kaj podobnega ali bi me morda moglo kaj skrbeti zaradi operacije in bi lahko bilo morda kaj povezano z operacijo ali narkozo.. za odgovor se vam ze v naprej zahvaljujem in vas lepo pozdravljam

Spoštovani,
Izgleda kot infekt. Ne vem, ali ste v bolnišnici, ali doma. Vsekakor bi vas zdravnik moral pogledati.
LP
MK

Sem ze doma.. v torek sem bila odpuscena v sredo se je zacelo.. v torek grem dat sive ven ali je narobe ce pocakam do takrat in povem zdr za tezave .. vrocine nimam le kaselj z zelenim izpljunkom in stiskanje v prsih in tezje dihanje.. ali bi to lahko bilo kaj z operacijo povezano ali je pac mozno da sem se prehladila.. ali je lahko nevarno glede na to da sem po operaciji in si se od tega nisem ravno opomogla. Najlepsa hvala za odg

nova
Uredništvo priporoča

Predlagam, da greste jutri do zdravnika
LP
MK

New Report

Close