Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni Otezeno dihanje

Otezeno dihanje

Lepo pozdravljeni!
Imam eno vprasanje in sicer:
Konec julija sem zacela mocno kasljati, to so bili napadi suhega kaslja predvsem zvecer in ponoci do te mere, da sem tudi bruhala, to je trajalo nekje dva tedna, prisotno je bilo tudi piskanje in hropenje, dobila sem berodual inhalator, ki je zadevo umiril. Tudi veliko brezbarvne sluzi sem izkasljevala. Stanje se je potem umirilo, zdaj pa ze spet en teden poslabsanje, veliko sluzi izpljuvam, sluz je brezbarvna, ponoci me okoli dveh zbudi hropenje in piskanje ter tezko dihanje, ko si vpiham berodual se stanje popravi in se potem tudi izkasljam in hropenje mine. Ne vem ce to kaj pomeni, a zdi se mi da je slina taka mehurckasta, je pa normalne barve. V prsih cutim neko tezo, kot da me nekaj stiska, obcasmo se mi zvrti. Malo sem tudi utrujena, hitro se zadiham, sem kadilka, vendar ne kadim dosti-do 5 cigaret, v kratkem bom prenehala. Ali bi lahko to bila astma ali kaj drugega? Imam tudi obcasne panicne napade, vendar po moje to ni povezano. dvemi meseci so mi poslusali pljuca in je rekla da so cista. Prosim za hiter odgovor, ker me zelo skrbi, hvala in lp!

Spoštovani,
to bi precej verjetno lahko bila astma. Predlagam, da vam osebni zdravnik predpiše zdravila za astmo, potem se pa čimprej naredi diagnostični postopek. Če še imate Berodual, ga kar vzemite ob težavah.
LP
MK

New Report

Close