Najdi forum

Pozdravljeni.zanima me ali je lahko bolecina v predelu leve lopatice kako povezana s pljucmi oz plucnimi boleznimi?ze kaksne stiri mesece me boli ta predel na levi strani.februarja sem bila na rtg pljuc in ni bilo posebnosti.zdravnica pravi da je od hrbtenice ampak mene to ne neha boleti in mi vzbuja skrb..stara sem 34 let in obcasno kadim.

Spoštovani,
da se oceni, kaj bi lahko bil razlog bolečine, je treba vedeti kaj več o značilnostih bolečine, kaj jo sproži, poslabša, kakšen je karakter. Bolečina v področju lopatice največkrat ni posledica bolezni pljuč. Verjetno bi bilo prav iti nazaj do zdravnice in ji povedati, da vas skrbi, kaj se skriva za bolečino.
LP
MK

Bolecina je prisotna cez cel dan.predvsem proti popoldnevu je najslabse.zjutraj se nekako gre.bolj me boli npr ce roko stegnem nazaj.ponoci se zaradi tega ne zbujam.zdravnica me nekako ne jemlje najbolj resno.rekla je da bi lahko bil vnet kak zivec.ampak meni se to zdi neverjetno dolgo da traja.predpisala mi je tudi antidepresive za katere mislim da ni potrebe.

nova
Uredništvo priporoča

Izgleda, da izhaja iz prsne stene, torej mišice. Ali ste poskusila blažiti z npr Lekadolom? Vsekakor je primerno, da se z zdravnico pogovorita o tem, da vas skrbi.
LP
MK

V teh mesecih sem pojedla ze kar nekaj tablet ampak ucinka ni pravega..nevem ce sploh se ima smisel ali si bom samo unicila se zelodec…vcasih se mi zdi da ne morem niti zadihati normalno.boli me tudi na dotik in vcasih mi prav utripa ta predel.kaj bi mi svetovali da se naj ukrenem?hvala za odgovore

Primerno bi bilo, da vas pregleda revmatolog.
LP
MK

Pri revmatologu sem bila samoplacnisko saj so cakalne dobe dolge.ta mi je postavil nekaj vprasanj.me pregledal ter izpolnila sem nek vprasalnik in dobesedno od oka mi je postavil diagnozo fibromialgija.sem pa na pregledu krvi imela revma faktor negativen…zaradi vsega tega sem ze cisto obupana in clovek vec ne vem kam se naj obrne.se opravicujem ce tezim s vprasanji ampak nevem vec kaj se dogjaa z mojim zdravjem in clovek si ze dobesedno zacne sam postavljati diagnoze….pa brez zamere

New Report

Close