Najdi forum

Stara sem 30 let.zadnje case ima tezave okoli srca spikanje.in visok pulz v mirovanju in povisan krvni pritisk. To je trajalo kaksen tednen in se je umirilo.bila na ekg kar dostkart je uredu.bila na utrazvoku srca tudi normanlo.zadnje par dni pa me stiska v prsih.kod da me nekaj stisne.vcasih tudi kot da mi nekaj zavibrera tocno na sredini prsnega kosa.traja pa par sekund.v razlicnih situacijah ce mirujem ali ce kaj delam.zelo.me skrbi saj se bojim da je kaj narobe s srcem oz.z zilami.kaj bi to lahko bilo?

Spoštovani,
Nekaj so vam že zdravniki povedali, ko ste bila na pregledih. Špikanje v prsih ni značilno za bolezni srca. Ne vem pa, kaj je razlog za to, kar občutite. Pri takšnih zgodbah se največkrat ugotovi, da v pljučih in srcu ni nič narobe. Lahko da gre za kaj psihogenega. Seveda pa je treba biti pozoren, da se kaj ne zgreši. Ne vem, kako hitro je utripanje srca, ali je to vedno ali občasno. Ščitnico je pametno pogledati, pretirano delovanje ščitnice je precej pogosta zadeva in lahko da simptome, kakršne opisujete. Sicer pa je najbolje malo počakati in spremljati, ali se bo stanje v par tednih samo od sebe umirilo.
LP
MK

New Report

Close