Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni čudno dihanje

čudno dihanje

Pozdravljeni,

imam eno vprašanje , stara sem 35 let in nekaj dni že opažam težave pri dihanju.
Zvečer, ko se umirim, v ležečem položaju – preden zaspim imam čudne težave v zvezi z dihanjem.
najprej diham normalno, potem pa vmes kot, da bi pozabila dihat, kot da bi mi vzelo sapo-občutek je isti, kot ko zahlipaš pri joku, nato se dihanje umiri in se še parkrat ponovi. Včasih se mi ob tem tudi rahlo zavrti. Kaj bi to lahko bilo, prosim za odgovor.

LP!

Spoštovani,
ne vem, kaj vas nadleguje. Morda ni vse skupaj nič. Lahko pa v ležečem položaju zateče kislina iz želodva in ovira dihanje, ali pa kakšna sluz iz nosu. Ste morda bila pred kratkim kaj prehlajena? Vsekakor je še malo za počakati, da se vidi, ali bo neprijetnos sama izginila.
LP
MK

Pozdravljeni!

Pred tremi tedni sem bila prehlajena kar močno ja.
Zanima me ali tovrstne težave lahko povzroča tudi tesnoba?
Glede želodca, kaj priporočate, da vzamem kaj proti kislini, če se stanje ne bi izboljšalo?

Hvala za odgovor.

Lp!

nova
Uredništvo priporoča

Tesnoba lahko naredi marsikaj, tudi nelagodne občutke pri dihanju. Počakajte, če je to posledica prehlada, se bo kmalu umirilo. Če se ne bi umirilo, dajte poskusiti teden dni na primer Nolpazo (proti želodčni kislini), ki jo lahko kupita brez recepta.
LP
MK

New Report

Close