Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni Astma ali druga bolezen

Astma ali druga bolezen

Pozdravljeni!
Stara sem 17 let in pred 2 mescoma sem imela hudo angino. Kaselj se mi je razvil skupaj z angino in kasljam ze vse od takrat. Moj kaselj je suh in globok, imam zelo vneto grlo in malo zamasen nos vendar ne drugih znakov prehlada. Ko zelim vdihniti zrak, da bi se lahko izkasljala me zacne “dusiti” oziroma se pocutim kot da ne morem vdihniti dovolj zraka. Kaselj spremljajo se drugi simptomi kot so pokanje v grlu ali prasketanje. Velikokrat imam tudi napad kaslja ko sem v sobi z veliko ljudmi (ucilnica). Ta napad traja 5min in kasljam tako da ne morem dihat, velikokrat dobim obcutek da bom bruhala, tecejo mi solze. Nevem ali je to normalno (ti napadi kaslja so se mi pogosto dogajali tudi ko sem bila majhna velikokrat na avtobusu vendar nikoli zaradi bolezenskega stanja). V druzini nima nihce astme. Ali so to mogoce simptomi?

Spoštovani,
po okužbi dihal velikokrat kašelj traja še mesece. Ampak po dveh mesecih je pa že treba pogledati, če se še kaj drugega skriva za tem. Kakšno rentgensko sliko narediti. Lahko je tudi astma. Predlagam, da stopite do svojega zdravnika.
LP
MK

New Report

Close