Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni Zastoj diha po močnejšem kašlju

Zastoj diha po močnejšem kašlju

Pozdravljeni,
Nevem niti kje bi začel.. Star sem 18let in imam že nekaj časa težave z zgoraj navedeno zadevo.. Torej, kašljem že približno 14dni (brez prehlada, vročine), na začetku sem imel le občutek, da imam slino zatakjeno nekje v grlu(ob vdihu sem slišal hropenje).. Kasneje je ta težava izginila, a sem ševedno kašljal(ne s tem namenom, da bi kaj izkašljal ampak refleksno.. Me je samo sililo na kašelj).. Pred dvemi dnevi so mi otekle bezgavke, ki pa me ni motilo preveč, le malo težje sem požiral.. No, težava je nastala po enem dnevu, ko sem probal zakašljat. Zakašljem normalno, a se mi nekako po tem zasolzijo oči(a ne zaradi silnega kašlja,.. Imam občutek kot da me ščipi v grlu po kašlju in to verjetno sili na solzenje oči).. No in ko sem malo močneje zakašljau so se mi malo zasolzele oči in kar naenkrat kot da se mi je neka kepa ustvarila u grlu.. Ko sem probal udihnit ni šlo.. Ob vdihu se je slišal samo moj glas.. In seveda me je zgrabila panika.. Po parih sekundah je popustilo.. Kasneje smo šli k zdravniku na urgenco in mi je ta rekel, da sm popolnoma zdrav, le da imam malo otečene bezgavke.. Dal mi je recept za aerius tablete, ki so namenjene za alergijo.. Jaz nikoli nisem imel alergije do sedaj in mislim, da ni to to.. Za usak nasvet bi vam bil zelo hvaležen,
Lp

Spoštovani,
Neko vnetje v nosu, lahko bi to bil tudi seneni nahod, lahko dela take simptome. Ampak glede na otekle bezgavke je bolj verjetna neka virusna okužba. Bi bilo primerno stopiti do svojega zdravnika, da se izpelje diagnostika, če se stvari v par dneh ne umirijo.
LP
MK

New Report

Close