Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni kaselj in drazenje v pljucih

kaselj in drazenje v pljucih

Pozdravljeni
Ze skokraj mesec dni me pesti kaselj in drazenje pri polnem vdihu. Kaselj je na zacetku bil moker glede na to da je prihajalo ven kar nekaj zelene sluzi. Imel sem obcutek da je kaselj in sluz prihaja iz globine torej iz pluc. Vsemu temu nisem dajel posebne pozornosti ker sem si rekel da se bo ze scistilo in bo potem vse OK. Istocasno sem bil tudi prehlajen, nisem imel glavobola ali katere druge simptome kot tudi povisane temperature ne. S casom se je izlocanje sluzi z samim izkasljavanjem zmanjsalo kaselj pa je ostal. ugotovil sem se kar je tudi najbolj motece da me drazi ce hocem naredit mocen udih in napolnit pljuca. Ce na ta nacin napolnim pluca zacutim drazenje kar pomeni da je izdih pospremljen z kasljem. Imam manj energije, zdi pa se mi tudi da se vec potim v zgornejm pljucnem delu. Kaslju in drazenju se lahko izogem le ce diham skozi nos z zaprtami usti.
Hvala za kakrsno kli mnenje. Lp

Spoštovani,
nič nenavadnega ni, da se po virusnem bronhitisu kašelj ne umiri še nekaj mesecev. Iz vašega pisanja razberem, da se stanje počasi le umirja. Seveda, če se ne bi umirjalo, potem je za stopiti do zdravnika.
LP
MK

New Report

Close