Najdi forum

Plevritis

Pozdravljeni.ze mesec dni imam bolecine v rebrih.nekaj dni pa me boli ze prsna kost.boli me ob gibanju ne ob vdihu.zdravnica me je pred 14 dnevi napotila na rtg pljuc ki ni pokazal nic posebnega.zdravnica meni da je zaradi drze.mene pa je zelo strah da gre za kaj hujega.imam tud nek cuden obcutek oz tiscanje v predelu lopatic.bi rtg plju ovrgel sum na plevritis?sicer pa me ze kaksne tri mesece boli predel medenice.na rtg ni bilo nic posebnega.nevem vec kaj naj si mialk.hvala za odgovor

Spoštovani,
rentgenska slika je ovrgla sum na plevritis. Tudi opis vaših težav ne zbuja suma na plevritis. Bo treba naprej iskati.
LP
MK

Hvala za odgovor.zanima me kaj menite kaksno preiskavo se naj opravim.seveda bi sla samoplacnisko.saj zdravnica po opravljenem slikanji pljuc,ekg,odvzemu krvi in rtg medenice in hrbtenice ter mr kolka ne ve vec kaj bi bil vzrok.poslala me je do revmatologa za katerega vemo kaksne so cakalne vrste…hvala za odgovor

nova
Uredništvo priporoča

Napotitev k revmatologu je najbolj razumna odločitev.
LP
MK

Zanima me še kakšni so znaki kakšnega raka v pljučih ali prsih? zelo me je strah da je kaj hujšega pa bomo to odkrili prepozno.stara sem namreč 33 let. Alil bi tiščanje v lopaticah lahko bilo povezano s čim hujšim?včasih imam občutek da ne morem prav vdihniti…pa tudi ta bolečina v medenici oz ritnicah se pojavlja vsak dan. ne vem na koga se naj obrnem…

Rak v prsih se ponavadi vidi na rentgenski sliki. Nastane pri starejših. Ponavadi dela kašelj, skoraj nikoli pa občutka, da se ne da vdahniti.
LP
MK

Hvala za odgovor.imam se eno vprasanje.ali menite da bi terapevtska masaza hrbta lahko poslabsala bolecine ki jih navajam.namrec jutri imam termin in kolebam ali sploh naj grem.

Kar pojdite na masažo.
LP
MK

New Report

Close