Najdi forum

Singulair

Pozdravljeni,

zanima me vaše mnenje, ali je zdravilo Singulair ustrezno za zdravljenje moje astme. Jemljem ga približno leto in pol in v tem času nisem imela nobenih posebnih zapletov, po dolgih letih pravzaprav skoraj ne vem, da jo imam, pred tem pa me je vsaka viroza hudo položila v posteljo, tudi za 6 tednov in več, ob (manjšem) poslabšanju astme sem hkrati imela večkrat letno tudi bronhitise in pljučnice. Ker sem imela hkrati tudi velike težave dobesedno s hlastanjem po zraku ob naporu v športu, se je pulmologinja odločila za to zdravilo, saj predhodno Foster in še prej Seretide ni ustrezno odreagiral na moje težave.

Ugotavljam, da sem ob virozah sem kar lepo izšla z njim, le včasih sem morala ob virozi par dni dodati kak vpih Fosterja. Berem pa, da je to precej močno zdravilo, in glede na to, da bo astma moja doživljenjska sopotnica, vas prosim za mnenje, ali naj nadaljujem s to terapijo.

Lepa hvala za odgovor, mici

Spoštovani,
Singular je precej šibko zdravilo, namenjeno za zdravljenje blage astme. Če ste s tem zdravilom dobro urejeni, potem je to odlična novica in je z zdravilom za nadaljevati.
Lep pozdrav
MK

New Report

Close