Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Zobna protetika mostiček

mostiček

Spoštovani,
Potrebujem mneje glede izdelave mostička.
Zgoraj desno; manjka mi 4, 5 je dobra, manjka 6 in 7, 8 je dobra.
Kaj in kako zapolnit vrzel v ustih. Prosim za vaše mnenje , kakšen material in cena izvedbe.
Hvala za odgovor
LP Primož

torej 80050
Most iz osem na pet s priveskom za štirico je smiselen, vendar dokaj rizičen. Na splošno imajo taki mostički v 10 letih ca. 10% manjši uspeh kot klasičen most 800503 (z vključitvijo trojke). Torej oboje je strokovno sprejemljivo, vi pa se odločite aligreste na rešitev z večjim ali manjšim tveganjem.
Material je kovinsko-porcelanska tehnika, bolj priporočljivo če ne vključujete trojke, če pa se odločite za varnejšo varianto je prvi material izbora most iz cirkonijeve keramike.
Vedno pa so alternativa implantati, vendar vam verjetno 3 že predstavljajo znaten strošek. Lahko pa na mesto 4 vstavite implantat, zadaj pa naredite most 8005.
LP Andreja

Če se odločim za klasičen most 800503, v kolikšnem času je pri vas možna izdelava in cena.
LP in hvala za odgovor

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,
Zanima me v kolikšnem času pridem pri vas na vrsto in cena klasičnega mostička 800503.
Hvala in LP Primož

Pozdravljeni,
odgovor sem vam poslala na zasebno sporočilo že včeraj. Na vrsto lahko pridete v 7-14 dneh; za kratek pregled prej, daljši termin za začetek dela pa v roku 14 dni.
LP Andreja

PS: cena kovinsko-porcelanske krone pri nas je 420,00, cirkonija pa 550,00. Vse cene so tudi na ceniku na spletni strani.

New Report

Close