Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Dobra in kvalitetna lasulja

Dobra in kvalitetna lasulja

Kje se dobi dobra in kvalitetna lasulja?
Vem, da jo lahko dobiš pri nas za napotnico v vrednosti 80 evrov.Ali greš lahko ponjo tudi v tujino (npr.Avstrijo) dodaš nekaj denarja in kupiš kvalitetnejšo?
Če ima katera izkušnje, se zahvaljujem za odgovore.

Tudi pri nas je možno doplačilo in dobiš kvalitetno lasuljo. Naravni lasje stanejo tam z doplačilom cca. od 800 € naprej…umetne so cenejše in so cca. za 200 že o.k….no eno tako sem jaz probala..ampak sem se potem odločila, da bom brez in raje uporabljala kape, rute. Zraven Oi je na Trubarjevi Victoria imajo kar bogato izbiro.

Na Oi so mi rekli, da mi odsvetujejo naravne, ne vem že zakaj…Pa tudi predrage se mi zdijo…Tudi jaz sem eno probala, vendar so spredaj lasje tako dolgi…lasulja pa zgleda precej umetno, jaz nisem bila preveč zadovoljna.Ne vem kaj naj, lasuljo bom pač nosila sigurno najmanj pol leta ali še več in z njo bi bila zadovoljna…

nova
Uredništvo priporoča

Na Oi so mi rekli, da mi odsvetujejo naravne, ne vem že zakaj…Pa tudi predrage se mi zdijo…Tudi jaz sem eno probala, vendar so spredaj lasje tako dolgi…lasulja pa zgleda precej umetno, jaz nisem bila preveč zadovoljna.Ne vem kaj naj, lasuljo bom pač nosila sigurno najmanj pol leta ali še več in z njo bi bila zadovoljna…[/quote]

Probaj obiskati še kakšno trgovino. Ena je tudi v BTC-ju zraven Milerja. Drugače lahko malo tudi postrizejo in prilagodijo.

Pa saj bo hitro mimo in bomo potem spet lepe 😉

Na Oi so mi rekli, da mi odsvetujejo naravne, ne vem že zakaj…Pa tudi predrage se mi zdijo…Tudi jaz sem eno probala, vendar so spredaj lasje tako dolgi…lasulja pa zgleda precej umetno, jaz nisem bila preveč zadovoljna.Ne vem kaj naj, lasuljo bom pač nosila sigurno najmanj pol leta ali še več in z njo bi bila zadovoljna…[/quote]

Probaj obiskati še kakšno trgovino. Ena je tudi v BTC-ju zraven Milerja. Drugače lahko malo tudi postrizejo in prilagodijo.

Pa saj bo hitro mimo in bomo potem spet lepe ;)[/quote]

Ja, saj bom šla še v te trgovine.Izračunala sem, da bo trajalo kar nekaj časa, preden mi bodo lasje potem spet zrastli.In če jo nosim vsak dan, potem se splača potruditi in najti nekaj normalnega, da se dobro počutiš.Ta lasulja, ki sem jo probala, je bila zadaj sicer kar nekako, spredaj pa tako gosti in dolgi lasje, da je zgledalo totalno umetno.
Potem me pa še totalno skrbi ta KT.Najraje bi par dni prej vzela pomirjevala.Že zdaj sem v stresu.

Nikar bit v stresu:)
Zelo prijazno in sposobno osebje, dobra zdravila in priporočila za lajšanje stranskih učinkov….Vsaj moje izkušnje so zelo ok.

Probaj obiskati še kakšno trgovino. Ena je tudi v BTC-ju zraven Milerja. Drugače lahko malo tudi postrizejo in prilagodijo.

Pa saj bo hitro mimo in bomo potem spet lepe ;)[/quote]

Ja, saj bom šla še v te trgovine.Izračunala sem, da bo trajalo kar nekaj časa, preden mi bodo lasje potem spet zrastli.In če jo nosim vsak dan, potem se splača potruditi in najti nekaj normalnega, da se dobro počutiš.Ta lasulja, ki sem jo probala, je bila zadaj sicer kar nekako, spredaj pa tako gosti in dolgi lasje, da je zgledalo totalno umetno.
Potem me pa še totalno skrbi ta KT.Najraje bi par dni prej vzela pomirjevala.Že zdaj sem v stresu.[/quote]

Te čisto razumem, tudi jaz imam črne dneve. Kdaj imaš prvo kemo?

Jaz imam 6x kemo, ena je že za mano, zadnja bo okoli 15.7. in računam na to, da bom imela konec septembra že 1cm lask :)….spremljam en blog in punca ima sedaj 11 tednov po kemo že luštno gosto čupo.

Upam, da najdeš lasuljo s katero se boš dobro počutila.

Tašča je sicer leta 2011 šla v eno trgovino, Viktorija al nekaj akega, poleg OI. Dobila je recpt in doplačala sicer še okoli 200€, ampak meni se je lasulja zelo dopadla. Vzela si je malček temnejšo barvo, kot se je prej barvala, pa krajšo frizuro kot jo je imela sama. Da ima lasuljo sploh ni nihče sam pogruntal, šele potem ko je sama povedala. Res, meni je bila zelo všeč.

Lasje so ji začeli izpadati tri tedne po prvi KT, sicer ne čisto, ampak se je dala kar sama postriči oziroma pobriti.
Nazaj pa so ji začeli rasti ene tri mesece po zadnji KT. 7 mesecev po zadnji KT je imela lepe in goste svoje lase, dolge okoli 5-10 cm in čisto nič sive (prej pa je bila kar fino siva). Obdržala je kratek stil frizure.

glede KT, nič bat. Tašča ni imela nobenega stranskega učinka, še zredila se je vmes. Ja, edino kislo ji ni pasalo, drugače pa je jedla normalno. Slabo ji je bilo le dvakrat, pa še to po dan ali dva in ji je bilo bolje po ingverjevih bonbonih.

Vso srečo!

lp

Naslednji teden imam prvo Kt. Brala sem blog Karcinom dojke in sem zdaj vsa prestrašena .Piše, da ji je bilo prvič ful slabo in da se je počutila čisto zanič…da je imela močna zdravila in da je bila kar uboga…Ojoj.
Hvala vsem, za lasuljo bom pa še pogledala.Kaj pa obrvi? Mi jih lahko naredi kozmetičarka?

Za obrvi sem videla šablone in si jih potem narises….par jih baje zdrži do konca in baje vse ne ispadejo.
Za kemo ti bom napisala v zgornjem postu.

Hvala. Ampak jaz bi imela take prave obrvi. Bom šla vprašat h kozmetičarki, pa naj mi jih nalima gor. Tudi lasuljo bi imela rada lepo. Če že moram trpet, naj bom vsaj na izgled malo bolj fit.

Sem našla umetne obrvi http://www.prokozmo.si/sl/produkti/obrvi-trepalnice/obrvi-trepalnice-wellness

To je ta trgovina zraven Milerja v BTCju, kjer imajo tudi lasulje.

Hvala.Bom šla tja .

Jaz sem šla v petek v Viktorijo na Trubarjevi v LJ. Dobila sem čudovito lasuljo in komaj čakam, da jo začnem nosit. Je pa res, da sem jo ful doplačala 🙂
Samo glede ponudbe v Lj so najboljši.

Koliko si doplačala?

Veliko 🙂 250 €
Ampak, ker jo bom nosila vse do zime mislim, da se je splačalo.

Glede obrvi ne paničari, jaz sem imela precej močno kemoterapijo, lasje so mi vsi odpadli, a obrvi so ostale. Sicer malo bolj redke, a čisto ok. Boš urejala sproti, če bo sploh treba.

Lasulja iz umetnih las je precej bolj enostavna za vzdrževanje. Računaj, da jo boš vsake toliko morala oprati. Sicer pa jo boš najbrž da nosila takrat, ko greš ven, jaz sem doma nosila rutke ali sploh nič. Računaj, da bo kmalu poletje in bo vroče. Tisto, kar boš doplačala za lasuljo, boš prihranila pri stroških za frizerja. Jaz plačam za striženje in barvanje vsaka dva meseca okrog 50 evrov.

Glede slabosti pri kemoterapiji se pa sploh ne sekiraj, enim sploh ni slabo. Meni je bilo sicer kar precej slabo, a komaj dva ali tri dni, potem je bilo pa čisto znosno. Jedla in pila sem tisto, kar mi je pasalo. Voda se mi je recimo totalno uprla. Ravnaj se po občutku. In ne serji ga s pomirjevali, jih ne rabiš.

Zdravo,
meni so odpadli lasje in vse dlake po telesu razen obrvi in trepalnic, ki so se “le” nekoliko razredčile.

Kar se tiče slabosti je tako, kot so ti rekle predhodnice – kakor komu. Meni je bilo konkretno slabo nekaj dni, jedla sem bolj malo, bolj kot ne sem se silila s pijačo … po parih dneh to mine.

Lasulja … jaz sem imela KT od oktobra do februarja in je nisem nosila nikoli, razen enkrat “testno”. Doma sem bila brez, ko sem šla ven, pa 101 kapa, baretka, ruta … karkoli. Nisem prenesla občutka tistih umetnih las na sebi. Kot bi vsi vedeli, da jo nosim, čeprav vem, da nihče ni porajtal.

Srečno!

Pika

Mene je zadnjič v službi sodelavka spraševala kje sem si dala narediti čudovite pramene, da imam božansko barvo las, katera barva je to, kako sem si lahko tako super delno poravnala svoje svedraste lase itd. Tako, da je lasulja lahko včasih čisto zakon 🙂

Aja moja druga kema pa totalni dizaster, z bruhanjem in trajalo dvakrat dalj, da sem prišla k sebi kot prvič. Katastrofa v urniku za “organising freak-a” kakršen sem jaz 🙂

Držite se,
Jerca

Ali hodiš v službo? Mojo lasuljo tudi pohvalijo, meni pa ni všeč. Drži se. Koliko kem te pa še čaka?

New Report

Close