Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? HAŠIŠEVO OLJE in CIROZA JETER

HAŠIŠEVO OLJE in CIROZA JETER

Če ima kdo izkušnje z zdravljenjem, prosim

Pozdravljeni!

Če vas zanima olje in druge zadeve, ki lahko pomagajo, se javite na [email protected]

LP

Hašiševo olje! Zdravilno in zelo učinkovito. Če koga zanima olje mi lahko piše na mail.

[email protected]

nova
Uredništvo priporoča

kako, ali hašiševo olje zdravi razpadla jetra?

Ja kar naenkrat zdravi vse po vrsti. Sej ne vem kdo se dela norca…samo, da prodajo.
Le komu kaj verjeti.

ja zdravi, naj ceneje je , da ga sami naredite in če ga že delate je olje najbolj zdravo narediti z ledom

in dobro bi bilo da jemljete CBD (dopoldan, popoldan) in THC (pred spanjem). Seveda vse v zelo majhni količini. CBD je nepsihotropna kemijska spojina, kar pomeni da pri njeni uporabi niste “zadeti”. Tudi morate vedet koliko procenten CBD olje bi radi vzeli. Več kot imaš procentov bolj zdravi intd. Na trgu lahko tudi pri nas najdete CBD kapljice, vendar niso tako zdravilne kot samo olje. CBD olje se prodaja na Nizozemskem ter v UK in ZDA (lahko da še v kakšni državo), pri nas je prepovedan, menda samo na recept se ga dobit. THC pa je najbolje da se vzame pred spanjem, tako, da ne boste toliko čutili zadetosti 🙂 THC in CBD zdravita, vendar CBD priporočajo pri zdravljenju: depresije, shizofrenije, epileptičnih napadov, hudih glavobolov, tudi raka (vendar za 100% ozdravitev priporočajo kombinacijo jemanja TCH in CBD olja). Raka je možno ozdraviti tudi z izvlečkom divjega origana ter predvsem z zdravo prehrano, ker rak se hrani z kuhano hrano, ki jo mi uživamo. Zato najbolje veliko zeliščnih in sadnih smutijev piti, ukiniti meso ter izdelke iz pšenice iz vsakodnevne prehrane…sama sem se ozdravila s pomočjo surove hrane

pozabila dodat, …..potrebno je še mislit pozitivno, to pa se lahko dela z vajo po metodi Luis Hay….

Pravkar sem zasledila da tudi pri nas prodajajo CBD olje vendar 4%, kar je kar ok, vendar, pri zdravljenju epileptičnih napadov ter shizofrenije je priporočljivo jemati CBD olje z več procenti, kar pa na stane veliko

ta slovenska stran prodaja po ugodnih cenah olje vendar ni tako močno http://www.cbd-olje.si/ je pa ok za začetek

Zdravo,

na strani http://www.neo-herbal.si lahko najdete pravo knjižnjico strokovnih člankov na to temo in še youtube kanal imajo. Pa seveda kvalitetne izdelke, ki niso “garažne” proizvodnje.

Če vas zanima kaj več o tem ČUDEŽNEM ZDRAVILU, se oglasite na:
Vaš link

New Report

Close