Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Hašiševo olje

Hašiševo olje

Pozdravljeni

Mene pa zanima če ima kdo izkušnje z omenjenim oljem.

Lp

Mogoče tole kaj pomaga

http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/marihuana-kot-zdravilo.html

Moj partner ga uživa in ga varuje pred bolečinami in dviguje mu apetit, saj bi drugače umrl zaradi kaheksije…oglejte si kampanjo Ricka Simpsona na Youtubu, tam dobite veliko informacij…priporočam, nam rešuje življenje.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni. Pravkar so mi dignosticirali, da imam multipla sklerozo rada bi pridobila hašiševo olje pa nevem kje. Mi lahko kdo pomaga??

http://www.youtube.com/watch?v=KZXGH6mYr3Y

Pozdravljeni.

Mene tudi zanima, če se da kje dobiti to olje. Tukaj vem da je prepovedano, ampak vseeno. Ali mogoče kso ve za koga ki to dela oz. če se ga da kje naročiti? Hvala.

Se da dobiti vaš kontakt? Bi zaradi zdravstvenih težav tudi sama potrebovala olje.

L.p.

Pozdravljeni,
če vas zanima kaj več, me kontaktirajte v zasebna sporočil.

LP

Pozdravljeni,
če vas res zanima nakup Simpsonovega olja, me kontaktirajte v zasebna sporočila.

lp

Pozdravljeni,
če vas res zanima nakup Simpsonovega olja, me kontaktirajte v zasebna sporočila.

lp[/quote]

Pozdravljeni,
Prosim če napišete naslov, kam vas lahko kontaktiram,

Lp, Mateja

tudi mene zanima kontakt za Simpsonovega olja-Hašiševo olje-nujno…..hude zdravstvene težave.moj gmeil [email protected]-Namaste

Pozdravljeni, kontaktirate me lahko na [email protected]. lp

Ojla!

Lahko me kontaktiraš na [email protected]

LP

B

Zanima me, kaj pravijo zdravniki, onkologi, na to hašiševo olje?
Čedalje več ljudi iz tega dela biznis dobesedno in to svetuje kot neko č udežno zdravilo.
24ur.com zame ni nobena referenca, take pišejo.. narobe prevajajo.. brez virov, številke falijo za 10 000…

Zato me zanima kaj konkretno pravijo pravi zdravniki na to olje, ali pomaga protibolečinsko in drugače, ali ne?

Malo nerodno vprašanje tole, kaj pravijo onkologi… ne poznam nobenega zdravnika, oz. so redki,ki bi si upali
sploh pogovarjat o naravnem zdravljenju, niti ne smejo, kaj šele o prepovedani drogi.
Onkologi zdravijo raka s kemoterapijo, ker je to po njihovem najboljše in najbolj učinkovito zdravljenje,
večina nas pa ve, da temu še zdaleč ni tako. Farmacija, kot ena najvplivnejših in mogočnih industrij na svetu, pa seveda na tak način služi mastne denarce.
Star pregovor pravi, da za vsako bolezen rožca raste in verjamem,je tudi preizkušeno, da to drži.
Osebno poznam tudi dekle, ki je po treh mesecih kure s tem oljem, izginilo sedem tumorjev na dojkah.
Ko so očetu predpisali tablete za visok krvni tlak, je spremenil način prehranjevanja, tablete pa odvrgel v smeti in po enem tednu je bil pritisk v mejah normale, zdravnik pa se ni mogel načuditi kako so mu ¸hitro tablete pomagale…Ko nam zdravniki predpišejo antibiotik zaradi angine, komaj čakamo da tableta zagrabi, kot temu rečejo, malokdo pa ve, da se da vse bolezni pozdravit na naraven način…
Veliko držav uporablja konopljo kot protibolečinsko sredstvo, dobiš na recept in kupiš v lekarni, bodisi za kajenje ali v obliki tablet.
Biznis dela tudi farmacija, po eni strani zdravi, po drugi pa zastruplja ljudi, to je dejstvo!
Sicer pa mislim da ni noben problem stopit do zdravnika in ga vprašat o mnenju, ali še bolje preizkusit to
olje. Če že pojemo, popijemo, se cepimo,naredimo vse, kar nam predpišejo zdravniki, potem tudi ta čisto naravna rastlina ki raste v naravi, ne more škodovat organizmu.

Lp

Tudi mušnica raste v naravi pa ne vem kako bi jo odnesel če jo poješ.
Ne razumi narobe, nisem zagovornik zdravnikov oz. farmacevtskih lobijev, se strinjam s tabo, hočem le reči da tudi vse kar raste v naravi ni zdravo in ima svoje strupe.

zelo lepo napisano…

Tudi musnica je uzitna, ce jo znas pripraviti.

Pozdravljeni,
na voljo za vse ki iščejo kontakt do Simpsonovega olja, pišite mi privat.

LP

Pozdravljeni!

Baje hašiševo olje zdravi raka. Dokazov je veliko,eden je tule: http://www.whale.to/cancer/brain.html, veliko jih najdete tudi na Youtube. Ko sem spraševal zdravnike o zdravilnih učinkih olja, sem dobil zelo različne odgovore: nekateri niso nič vedeli o tem, večina so že slišali o marihuani niso pa bili pa uradno seznanjeni o učinkih. Od onkoliga (mlajšega) sem dobil zagotovilo, da uporaba marihuane ne more vplivati na kemoterapijo, ker marihuana ne vsebuje nobenih tako močnih učinkovin, da bi lahko vplivale na KT. So pa tudi tudi dokazi na netu, ko olje ni pomagalo, vendar so ga ljudje začeli uživati prepozno. Npr: http://www.youtube.com/watch?v=Y4ue7QP_MXs

Vsak naj sam presodi, ali se bo zdravil s tem oljem ali ne!!!

Dovolite da opišem mojo zgodbo:
Imel sem tumor na možganih, ki je bil operativno odstranjen. Sledilo je 30 obsevanj in 6 ciklov kemoterapije. Ker mi je onkolog jasno povedal in razložil, da so ponovitve pri mojem tipu tumorja praktično samo vprašanje časa, sem se odločil poseči še po alternativnih metodah zdravljenja.
Po obširnih raziskavah sem informativno obiskal kliniko v Srbiji, kjer izvajajo Budwigovo dieto. Dobil sem veliko dobrih informacij, dogovoril sem se tudi za zdravljenje pri njih, ki traja 14 dni.
Ko se bom vrnil iz klinike v srbiji bom ob Budvigovi dieti hodil še v Ljubljano na obsevanje z frekvenčnim generatorjem in plazemsko cevjo (GB400 in M.O.P.A ) aparat takole: http://www.newhopetechnologies.com/FrequencyStore.htm
Hašiševo olje jemljem že od končanega obsevanja naprej; 0,2 grama dnevno mi je zelo pomagalo ublažiti učinke kemoterapije in povrnilo apetit, ki mi je med kemoterapijo povsem izginil, tako da sem uspel obdržati telesno težo. Poizkusil sem tudi z kajenjem marihuane, vendar mi ne ustreza, saj je občutek v pljučih zelo neugodem. Apetit se mi je pa zelo povečal, kako uro po pokajeni smotki sem izpraznil pol hladilnika, nisem se mogel zadržati niti pri “nezdravi hrani”! Neverjetno! Torej če je vam cilj le povečanje apetita, potem raje skadite kak joint! Preverjeno deluje!
Zadnje slikanje z MRI ni pokazalo sledov tumorja. Seveda ne morem reči, da je slika čista zaradi hašiševega olja, ali budwigove diete, meni je pomembno, da ni tumorja!
Z uživanjem hašiševega olja nameravam nadaljevati do konca svojih dni, ne glede kaj pišejo ponavadi povsem zdravi pametnjakoviči po forumih. Dozo nameravam zvišatil na 1g dnevno in na ta način zaužiti 200g olja. Zakaj? Da uničim tumor na mikroskopski ravni, do zadnje celice, saj je znano, da MRI zazna le tumorje večje od 1mm! Mogoče se komu zdi, da nisem normalen, vendar bi rad živel dlje od 16 mesecev, kot mi je napovedal onkolog!
Vsak komentar (pozitiven ali negativen) na moje pisanje je zelo dobrodošel, vendar prosim, da ga podkrepite z kakim dokazom in ne pišete neke trditve kar v tri dni! http://www.youtube.com/watch?v=wLoRFTbIakk
Upam, da bo uporaba medicinske konoplje postala v kratkem legalna tudi pri nas, tako da nam bolnikom ne bo treba iskati naravnih zdravil po ilegalnih poteh in vsakodnevno tvegati kazen in zapor! Saj je že dovolj hudo samo dejstvo, da nismo več zdravi kot smo bili še pred kratkim!

Srečno!

P.S.
Ker se o hašiševem olju na tem forumu govori večkrat, sem post z enako vsebino objavil na večkrat. Brez zamere…

New Report

Close