Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Moja botrca umira za rakom

Moja botrca umira za rakom

Celo noč blodila,ko mi je povedala,da se niti nič ne da urediti, z znanim bioenergetikom z Graza.
In,da bo čez par mesecev umrla.
Bila je na 15 kemoterapijah,ki niso nič pomagale,mene samo zanima zakaj pri nas raka ne zdravijo z imunoterapijami,da bi sam imunski sistem pojedel rakave celice?
Tudi nobene psihiatrične pomoči ne nudijo,ko človek zapade v krizo,jaz pa z njo vred.
Ne more jesti,bruha v depresiji zakaj ji ne dajo Mirzatepina,poguglam in vidim da drugje dajejo
Ta bionergetik je rekel,da so morda možnost še neke ampule z Brazilije,morda kdo ve kaj bi to lahko bilo,reklame pa on ne sme delati.
Soda peroxid korkuma laneno olje olje skuta,marelične pečke,tega pa ne more jesti.Ker ima slabost
Joj kako je hudo,ko si tako nemočen…dravje je kapital ne pa denar, bodo sprevideli enkrat oni slovenski milionarji-kradljivci!

Če bi bil interes farmacije, da človek kateri zboli za rakom tudi ozdravi, bi bile zadeve drugačne. V Sloveniji je sistem boja s karcinomom v 90 % zgrešen.Jaz osebno, če zbolim za rakom, nikoli in nikdar ne pristanem na kemoterapijo. Kemoterapija pomaga zelo redko, posledice kemo so pa hitrejša in bolj mučna smrt. Videla in doživela že nekaj krat v svojem življenju. Draga avtorica, če je zadeva že tako napredovala kot praviš, ti svetujem, da z botrco preživiš čim več časa in se z njo veliko pogovarjaš. Povejta si čim več stvari, kajti postem ostane samo še to, spomini… Alternativa lahko pomaga in to zelo, vendar, ko so zadeve na začetku, sedaj pa… No, želim vam veliko poguma.

Lp,
Tea

mi smo junija pokopali mojo preljubo teto, vsak dan večkrat na dan pomislim nanjo in ji doma prižgem svečko.

diagnoza: rak treb. slinavke ugotvljeno februarja čez 4 mes je ni bilo več med nami.

zajebano ampak kaj češ, life gre naprej, spomini ostanejo. Srečno.

nova
Uredništvo priporoča

Rak trebušne slinavke uspešno zdravi Naltroxen v kombinaciji niacina,enkrat zdravnika vprašala
za naltroxen pa me je nadru,ker je to zdravilo opioid,za alkoholike.V majhnih dozah pa vspodbuja imunski sistem,tudi zdravilo za zdravljenje kisline so zatušali,ker zdravi tumorje,CIMETIDIN-Tagemet

O sodi bikarboni mora biti ena resnica,da pomaga,ker je v kemoterapiji tudi eno močno lužno sredstvo,in še ene 6 strupov.
zakisanost je sigurno škodljiva.

daj ti povej to stevu jobsu… toliko denarja je imel, pa ga je rak trebušne slinavke pokopal… pa samo ene brezvezne tablete bi moral jemat????

daj ti povej to stevu jobsu… toliko denarja je imel, pa ga je rak trebušne slinavke pokopal… pa samo ene brezvezne tablete bi moral jemat????[/quote]

morda pa niti ni sprobal drugega ,samo kemoterapijo,FDA vse drugo prepoveduje samo tisto s čim oni služijo

daj ti povej to stevu jobsu… toliko denarja je imel, pa ga je rak trebušne slinavke pokopal… pa samo ene brezvezne tablete bi moral jemat????[/quote]

morda pa niti ni sprobal drugega ,samo kemoterapijo,FDA vse drugo prepoveduje samo tisto s čim oni služijo[/quote]

steve jobs je imel to srečo, da je zbolel za redko obliko raka na trebušni slinavki, ki je zelo dovzetna za zdravljenje, samo on se je šel neke alternativne metode, dokler ni bilo prepozno….

Včasih se je potrebno preprosto sprijazniti. Doletela jo je taka usoda, zdravniki niso tukaj nič krivi. Tudi farmacija ne. Vem da je težko ampak to je pač življenje.

si ŽIV in imaš pravico upat, živet, se trudit. Morda pa še ni vse izgubljeno? naj proba kaj alternativnega-kaj pa zdravniki vedo ?! Saj niso vsemogočni. Veliko primerov je , ko so “dodelili” bolniku par mesecev, pa so minila dolga leta razmeroma kvalitetnega življenja. Naj se trudi in ne se predat!

Vidim, da ste tukaj sami eksperti za zdravljenje raka:(

naj proba olje indijske konoplje. Vem za primer odpisane bolnice, pa je že 3 leta od takrat pa je živa in ok.

http://www.seniorji.info/MOJE_ZDRAVJE_Najboljse_zdravilo_za_raka_je_prepovedano

daj ti povej to stevu jobsu… toliko denarja je imel, pa ga je rak trebušne slinavke pokopal… pa samo ene brezvezne tablete bi moral jemat????[/quote]

morda pa niti ni sprobal drugega ,samo kemoterapijo,FDA vse drugo prepoveduje samo tisto s čim oni služijo[/quote]

A dej? Prepovedali so sodo bikarbono?

Ja sodo so prepovedali,pri nas bi lahko infuzijsko dajali 5% sodo,če je tako efektivna,kot pravi It zdravnik ali direkt injekcije sode v tumor. Je prepoceni?

Ker nimata nič za zgubiti, poglejta v knjigi Jožeta Majesa, tam je recept, ki baje izhaja iz Rusije(onkološki inštitut moskva) in ga tam celo zdravniki uporabljajo za boj proti raku: Ti napišem recept mogoče vama kaj pomaga ali pa vsaj olajša:

300g svežih alojinih listov(aloja arborenscens)zmelji v stroju za mletje mesa, lahko v multipraktiku. Rastlin alaje mora biti starejša od enega leta in se vsaj 5 dni pred uporabo ne sme zalivati, nato aloji dodamo
– 750 g. terana
-500 g franko kave(cikorije)Cikorijo skuhaj v litru ode, počakaj da se sede in tekočino dodaj masi)
-400 g cvetličnega medu z satjem
500g čistega alkohola(pazi,da bo v jedilne namene)

vse zmešaj in daj v temen kozarec z širokim vratom. Zamaši,daj v hladen, temen prostor. Po 5 dneh jo že lahko uporabljaš. Ostalo pusti na hladnem mestu.

Uporaba prvih 5 dni eno kavno žličko2 uri pred obrokom 3 krat dnevno
-naslednje dneve eno veliko žlico pred obrokom
čas uporabe je najmanj 3 tedne , lahko tudi 2 meseca. Lahko poskusi, saj izgubiti tako nimata kaj. Jaz vama želim da se teta čimbolje počuti in da čimmanj trpi.

Moja babica je že štiri leta nepokretna, nas ne pozna, v glavnem je kot rastlina. Če bi lahko izbirala, bi izbrala diagnozo tvoje botrce. Pa ne me razumet narobe, vem da je hudo, sem izgubila že dva sorodnika zaradi raka, ampak ni pa najhujši scenarij.
Pogumno naprej.

Poskusi v knjižnici dobiti knjigo Dr. Johanna Budwig – Rak problem in rešitev. Lahko jo naročiš tudi preko spleta. http://www.budwig.si/rak.html. Obstaja tudi Oljno proteinska kuharica od iste avtorice, da lahko prakticiraš njeno prehrano.Ta ženska je velikokrat dobila že odpisane bolnike, pa so si po njenih navodilih opomogli in živeli. Sama prehrana ne more narediti vsega, zraven je treba še razkisati telo ga razstrupiti in dobiti spet zaupanje v življenje. Depresiven in obupan bolnik ima malo možnosti tako v bolnišnici ali pa če se zdravi sam.

Še več informacij o različnih metodah zdravljenja raka je v knjigi Lotharja Hirneisea: Kemoterapija zdravi raka in zemlja je ravna plošča

Informirajte se, le znanje in dobra volja lahko pomaga vaši botrci.

LP

Sandi

Še nekaj bi dodal. Napisal si, da nič ne more jest, ker ji je slabo. Žlico meda in zmletega semena lana bi verjetno lahko pojedla vsako uro. To je kar nekaj energije, pa še koristilo naj bi. Če prenese zdravljenje s kemoterapijo, bi verjetno tudi to. Razmisli naj o trpljenju, ki ji ga prinese kemoterapija, ki pa žal ni uspešna in o težavah s hrano, ki ni pravzaprav nič posebnega. Tako so se hranili naši predniki in še to samo tisti, ki jim je šlo zelo dobro. Gre vendar za življenje. Za preživetje grizem tudi kamenje če je treba, ne samo prvovrstno, kalorično in raznoliko hrano. Poskusi ji vliti voljo! Res je vse v božjih rokah, ampak tisti z močno voljo in optimizmom imajo več uspeha.

Nikoli ne boš izvedel, kaj se je kuhalo v Jobsovi glavi. Kaj ga je mučilo in kako je živel, da je pravzaprav zbolel. Menda ni bil ravno najbolj prijazna in prijetna oseba, ampak prej brezobziren grebator, da je uspel z Applom. Veš, da so ga pred leti nagnali iz Appla, pa je bil ustanovitelj in to zaradi njegovih odločitev in težkega značaja. Kasneje se je lahko vrnil. Bil je tudi budist, ki naj bi z meditacijo in odnosom do življenja vse poštimali na podstrešju. Skratka, če bi bilo vse odvisno od sode bikarbone, bi bili vsi zdravi, pa je še vse kaj drugega bolj pomembno.

morda pa niti ni sprobal drugega ,samo kemoterapijo,FDA vse drugo prepoveduje samo tisto s čim oni služijo[/quote]

A dej? Prepovedali so sodo bikarbono?[/quote]

Živjo,

poznam zdravilca.

Piši mi zasebno sporočilo, če te zamina.

Lp.

[a lahko številko od zdravilca.lp

New Report

Close