Med.Over.Net

Kako živeti z rakom?

Odgovarjajo: Kristina Modic, izvršna direktorica Slovenskega združenja bolnikov z limfomom in levkemijo, L&L

Forum namenjen izmenjavi izkušenj bolnikov, svojcev in prijateljev, ki se srečujejo z rakom. Prostor za ozaveščanje širše javnosti o pomenu samopregledovanja in zgodnjega odkrivanja raka. Glavno sporočilo foruma je: "rak ne pomeni konec življenja".

Kristina Modic , izvršna direktorica Slovenskega združenja bolnikov z limfomom in levkemijo, L&L

Kristina Modic

rak in operacija

Default avatar

zemljevid

Oče bo moral na operacijo, začetek raka na debelem črevesu.On bi operacijo v SB Jesenice,baje pa to naredijo boljše v SB Izola.Ima kdo izkušnje s tema dvema bolnišnicama?
lp
Default avatar

Jassssssssna

Pozdravljeni
Sem po operaciji danke...stomo sem imela 5 mesecev...novembra so mi jo zaprli...sedaj pa imam tezave in sicer vedno tiscanje na blato...vcasih grem vcasih je pa samo tak obcutek in potem se mi zacnejo bolecine,srbenje okoli zadnjika in to je grozno...tudi jaz uporabljam kreme za hemoroide,kar mi malo pomaga ni pa v redu.Zanima me koliko casa to traja,kako ste to premagali...sem ze cisto obupana

Moderatorji

Kristina Modic , izvršna direktorica Slovenskega združenja bolnikov z limfomom in levkemijo, L&L
Kristina Modic