Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? ALTERNATIVNE METODE – RAK

ALTERNATIVNE METODE – RAK

Pozdravljeni,

Stric ima raka na bronhijih, zdaj se je že razširil. Nobemvra 2009 je prenehal z kajenjem iz včeraj na danes ( za kar menim, ad je to bil ausodna napaka ), toda iščem za njega še druge metodike, ki bi mu lahko pomagale.

Zdaj je obiskal kemoterapijo, za katero pa menim, da uničuje celotno leto in le redki preživijo.

Videla sem na rtv1 oddajo nekaj mesecev nazaj, da naj bi obstajalo pri nas na gorenjskem nek 44 dnevni post, in intervjuvani so bili 3 ljudje, ki so imeli raka in preživeli.

Če kdo karkoli ve, bi prosila, da mi svetuje, da prenesemo naprej.

RAk je bolezen, kjer čas tiktaka in nič nereče. Če si prepozen, si prepozen..In ni druge možnosti…

Zato bi prosila, da če kdo kaj ve, da hitro urgira.

Najlepša hvala že vnaprej.

mojca

Draga Mojca,
ko se rak enkrat razširi na žalost nobene alternativne metode ne pomagajo. Glede posta v takšni situaciji pa sem še izjemno skeptičen. Če se boš malo potrudila, boš z iskalnikom in vključeno opcijo “vsi datumi” tem forumu glede tega našla veliko napisanega (post, Breuss, itd). Ja, seveda tudi čudeži obstajajo, samo te ne more ustvariti okolica bolnika, kvečjemu morda on sam!

SREČNO, prijatelj - Jože

Vsak mora najti zase kaj mu ustreza. Moja mama je našla religijo, grenki tahebo čaj, brez mleka in mesa, kar je zamenjala z skuto, ribo itd. Sploh ne je več govedine in pršuta. Kavo pije spet. Dosti let se ji je pisalo slabo, ampak je šla skozi. Sedaj ne hodi več na preglede, pravi da jo samo spravljajo v slabo voljo in ji govorijo da ni ok, a se počuti še ok. Breuss sokovi npr. moji mami zelo škodijo-naredijo neko kislino, dosti ljudi pa pove da so ok. Vsak ve zase. Kemoterapije je šla večkrat skozi do konca in pravi da se sedaj, ko se je očistila teh strupov, počuti dosti boljše. Lahko je, hodi, nekaj malega postori, ukvarja se z dobrodelnimi akcijami. Zadnjič je bila na pregledu 6 mesecev nazaj in so bila pljuča takrat dokaj pod kontrolo, stvar se ne povečuje bistveno. Ne vemo od česa je odvisno, kdaj bo spet napredovalo. Pravijo da lahko gre to hitro, tudi v nekaj mesecev. Ampak mami se ne da. Pravi da so pesimisti. Ko se počuti utrujena, počiva. Ko so vsi prehlajeni, se jim izogiba da ne pobere prehlad ali infekcijo. Več pazi, pri pomivanju posode uporablja rokavice. Uporavlja manj detergentov kot ponavadi, ne uporablja mehčalca, za deodorant ima naravno sol-nek kristal ali sodo bikarbono-mislim da prašek za pecivo (čeprav se mi zdi to nezdravo). Za tuširanje uporablja čim bolj razredčen gel za tuširanje brez veliko barv. Pije veliko vode in ne uporablja sladkor. Za naredit slajše ima med ali rozine. kakšenkrat pogleda da loči hrano po eni dieti za razkisati telo (ribo je z zelenjavo, brez riža ali krompirja, nekaj takega; potem pa riž ali krompir poje ločeno – ne vem, pozanimaj se). Včasih naredi eno dieto za odstraniti sluz iz telesa (izogibaš se določenim zadevam, ki to vzrokujejo). Slišala sem tudi za magnetno rezonanco, frekvenčni generator, različne mage in samooklicane zdravnike, a v te ne verjame in je jezna, da se okoriščajo na račun bolanih. Mislim da je del ohranjanja zdravja tudi sprememba odnosa do drugih in do sebe. Mogoče povedat kaj misliš ko misliš in ne skrbeti vedno za vse razen za sebe, dati kakšenkrat sebe na prvo mesto. Narediti nekaj zase. Moji mami pomaga predvsem narediti nekaj za druge, za svet, najti si smisel življenja.

Ogromno ljudi se nas je zdravilo s kemoterapijo in ne samo, da smo preživeli, ampak smo se tudi pozdravili. Če ti nečesa ne poznaš in imaš o tem predsodke, to še ne pomeni, da je res, kar misliš. Glede kemoterapije si gotovo v veliki zmoti.

O postu v stanju akutne rakave bolezni pa se tako zdravniki kot tudi tisti, ki post priporočajo, večinoma strinjajo, da ni primeren.

Predlagam ti, da se resno lotiš raziskovanja zanesljivih virov informacij in se tako dokoplješ do kakšnih realnosti bližjim spoznanj S svojimi predsodki in zmotnimi predstavami lahko sorodniku narediš ogromno škodo.

Spostovani,

najbrz sem dokaj pozna in upam, da ste nasli pravo smer, ki se jo drzite.

Vsem….. popolnoma vsem, ki jih je doletel rak oz., da ga ima vas bliznji clan, priporocam knjigo ” Cancer- Step outside of the box“. Pa ne samo tem, ampak tudi tistim, ki imajo zeljo po zdravem zivljenju. Avtor je Ty Bollinger. Naj povem, da je ta knjiga nasa druzinska bibljija.
Sestra (rak dojke) je notri nasla dieto “Gerson diet”, ki temelji na vnosu živih encimov v telo (sokovi bio sadja in predvsem zelenjave), klistirji s kavo,…..

Moja mami pa se je lotila 42 dnevne diete (Breuss) zaradi raka v ustni votlini. Hodi tudi na terapije v Zagreb, ki temeljijo na frekvencah (predvidevam, da nekaj podobnega, kot to opravlja g. Kobal).

Na zalost mi v tem trenutku cas ne dopusca celih spisov…..

se vrnem

gospa jasala,
tudi pri alternativi ni vse za vsakega, Brojssova dieta pa sigurno ne; on ni imel pojma o imunskemu sistemu. Kaj naj mislim o nekomu, ki napiše na prvo stran, da mu ljudje pošiljajo preveč vprašanj, da jih je toliko, da jih ne more odgovoriti, ni pa mu preve, da natipka celih 25 celih zahvalnih pisem.

Gerson je bil pametnejši od Breussa, pa je bil vseeno tudi preveč radikalen, zato je navsezadnje funkcioniralo le, ker je imel bolnike pri sebi (v kliniki). Sam je objavljal pisma, da se je bolnikom stanje doma spet slabšalo… Pri meni se je ozdravilo več bolnikov kot pri Breussu in Gersonu skupaj. Kdo pa bo še danes tvegal, da bi jedel SUROVA jetra, oziroma pil sok s tega. On ni imel mnogo bolnikov, pa še na tistih se je učil. V Avstriji v senatoriju je zdravil 6 rakovih bolnikov, niti enega ni ozdravil 🙁 Pozneje v Franciji sam priznava, da se mu je kdaj kaj posrečilo, sam ni vedel kako. Tu je treba paziti, kje se bere, kaj pomaga pod kakšnimi pogoji…
Gersona je treba dobro poznati, ker je pisal zelo raztrešeno; pa tudi njegove teorije ne veljajo, če se bolniki ne držijo vsih njegovih smernic. Saj je napisal tudi na drugem mestu, da če ne bi budil bolnika še ponoči za kavin klistir, da bi on umrl…In če se tako radikalno razstruplja, potem so tudi jetra v nevarnosti. Vi pa kar prepišete nek recept in mislite: to je TO.
Moram potrditi, o zdravi prehrani in o strupih v okolju je Gerson res že takrat mnogo vedel.

Nočem pa Vam vzeti Vaše evforije; vendar pri bolezni je treba vključiti razum. Vaše znanje od Gersona pa izkoristiti že pri Merkatorju: “nobene hrane iz konzerv, nobene pijače iz trgovine, nič rafiniranega, nič prekajenega, alkohola… nobenega taflona, aluminija, ….”
Alternativna terapija je v redu samo, če se ujema s sedanjim medicinskim znanjem. Kdor se spušča v rakovo zdravljenje (k temu spada tudi svetovanje!) mora imeti medicinsko znanje, sicer ne ve, kdaj škodi komu. Saj ob vsih svojih dobronamernih priporočilih ne ve kaj dela; za posledice ne odgovarja, niti ne ve, za koliko žrtev je kriv.
Izgleda, da enostavno niste prebrali kaj je napisala “marjetica”.

Ko bo izšla moja knjiga, se ne bo treba več bati kemoterapije 🙂
je že gotova, samo še čaka na koga, da jo bo “pregledal”, preden bo šla v tisk.
lp

Spoštovana g. Driva,

v bistvu me je zelo presenetilo, da sploh veste kdo je Gerson glede na to, da 99,9% slovencev niti še slišalo ni zanj. Pohvalno. Res. Naj povem, da je sestri ta dieta rešila življenje. Ja… in to je full time job. Ampak v primerjavi s kemoterapijo je kot duh najlepšega cvetja v pomladi (če nimaš alergije).
Pravite, da se ljudje nimajo bati kemoterapije. Šala z vaše strani.

Naj vam povem da v farmacevtskem podjetju kjer delam ni bilo v sedmih letih niti ene variacije po Evropi, ki bi nadgradile vsaj en citostatik, ki se rabi v naših onkoloških bolnišnicah. Predvidevam, da veste kaj to pomeni.
Če bi samo primerjala z ostalimi zdravili iz našega podjetja….. naj vam povem, da so variacije zaradi izboljšanja zdravil vpeljane na vsakih nekaj mesecev.

Upam, da je vaša knjiga plod dolgoletnih raziskovanj tako alternative, kot tudi sodobne medicine.

Ko boste pozdravili raka brez vnosa strupa v vaše telo…. takrat pa se le ponovno javite. Do takrat pa le prodajajte balzam za strup.

Aha… še to.

Najbolj me je presenetilo to, da se vam zdi kemoterapija nekaj najboljšega kar lahko dobiš kot pacient. No…. sem se vsaj nasmejala iz srca.

Upam, da bodo ljudje kmalu spregledali in videli, da je okologija vse in samo denar. Skoraj samo to je. Prav tako marsikaj drugega v farmaciji. Ampak pustimo podrobnosti in zaupnosti. 🙂

Spoštovna g. jasala,

Ste vedno tako hitri s predsodki? Jaz ne prodajam tule ničesar. Seveda poznam Gersona in Breusa, vendar se je pri meni pozdravilo več bolnikov kot pri obeh dveh skupaj. Pa se ne gre za to, temveč za to, da bolniki zgrabijo za vsako slamico, pa ne vedo, kaj lahko tudi škoduje.

Ja, moja knjiga je plod dolgoletnih raziskovanj znanstvenikov medicine …
Momentalno je zadeva takšna, da so najboljši izgledi, da se agresivne terapije kombinirajo z dodatnim zdravljenjem, t.p. da zdravilo omele v nizkem odmerku ne ovira kemoterapije (tudi ne paralelno), blaži pa njene stranske učinke in deluje pozitivno na imunske celice, v visokih odmerkih pa deluje citotoksično in nenazadnje tudi antimutageno.

Jaz sem dolgo molčala in precej zamolčala, ker nisem hotela dajati upanja; na daljavo nisem mogla pomagati; bi dobila žuljave prste, če bi morala vsakomur vse napisati in vseeno tvegala, da bi prišlo do nesporazumov.
Sedaj je knjiga gotova. Dodam samo še nekaj predlogov zdravljenja za bolj občutljive vrste raka. Knjiga je strokovna; iz izkušenj zdravljenja z omelo iz svoje ambulante, podkovano s kliničnimi študijami in experimentalnimi pristopi iz drugih znanstveno-raziskovalnih institucij, ki raziskujejo samo na tem področju. Mislim, zadeva je že 70 let uspešna v rokah heilpraktikov – zdravnikov alternativne medicine v Nemčiji, predvsem v immunostimulaciji, sedaj pa je tudi dokazljivo,

npr. da je pri plevralnem izlivu intraplevralna instalacija omele enakovredna zdravilu prve izbire (tetraciklinu),
ali pri intravezikalni aplikaciji (pri površinskem raku mehurja) boljša od BCG (Bacillus Calmette Guerin) oz. z enakim učinkom, vendar brez stranskih učinkov;
kaj še hočemo več.
Bo vse podkrepljeno s študijami. Zato to vseeno ni TO zdravilo. Kot monoterapija je le v redkih primerih prinesla polno remisijo, zato spada še vedno v komplementarno zdravljenje.

To bo priročnik za zdravnike-terapevte in informativno delo za bolnike in skeptike 🙂
Res, čaka samo še Vas, da jo “pregledate”, preden bo šla v tisk. Tule nimam nikogar, ki bi to znal.
Po navodilih uporabe, ki zajemajo pretežen del tega priročnika, in če za zdravnike to ne bo dovolj gospodarsko, si bo lahko injiciral to vsak sam na klasičen način.
tule je obljavljeno vsebinsko kazalo:

http://www.kam.soltek.de/viewtopic.php?f=35&t=985
lp

Ja…. še to,
jaz nisem napisala, da je kemoterapija nekaj najboljšega kar lahko dobiš kot pacient. In tudi nisem napisala, da se ljudje nimajo bati kemoterapije.
Jaz sem napisala, da ko bo izšla moja knjiga, se ne bo treba več bati kemoterapije.
V tem je pa velika razlika.

PS: spet nimam več veljavnega meila na forumu
G. Kristina, kje pa se lahko to popravi, brez da se moram spet na novo registrirati?
lp

Ja, vidim, da sem zavezala usta mnogim. Se opravičujem; jaz ne bi navedla tega primera z BCG, če bi vedela, da bom s tem zmedla naše strokovnjake, ki namesto BCG uporabljajo interferon (ki je sicer 10x dražji od omelinih ekstraktov), ima pa vseeno stranske učinke.
Vem, da zadeva ni zrela, dokler ni knjiga natiskana.
Potem se bo našel morda tudi kdo, ki bo omelo, ki jo prekmurci mečejo stran in zažigajo, namočil v vodo in iz nje naredil vodene izvlečke (ekstakte) za boj proti raku.

Izgleda, da razumejo ljudje tule pod *alternativo* bolj kakšne strojčke ali čudežne stvari. Vendar omela je bila tudi dolgo čudežna rastlina 😉
lp

Hvala Driva za odgovor.

Operirana sem bila za maligni tumor na jajcniku, clear cell, Figo I C. Opravila sem 6 kemoterapij. Sedaj sem bila ze na prvem preventivnem pregledu na onkoloskem. Razen teh pregledov se mi zdi, da sem prepuscena sama sebi, odkar ni vec kemoterapije. Rada storila se kaj, da bi preprecila sirjenje bolezni. Zato ne vem kaj narediti, poskusiti alternativno ali homeopatsko zdravljenje oz. kaj drugega ce mi lahko svetujete. Povsod berem, da za unicenje rakastih celic je potreben dober imunski sistem. Rada bi storila vse, da bi si ga izboljsala.

Naj pojasnim, da sem belo omelo kupila v lekarni – posuseno. Pijem jo pa 2x dnevno tako, da 1 zlico suhe omele namakam v kozarcu mrzle vode 10-12 ur. Nato to precedim in popijem. Zdravnike na onkoloskem sem povprasala, ce lahko uzivam belo omelo med kemoterapijo, vendar nobeden ni vedel za to. Svetovali so mi, naj raje pocakam do konca kemoterapije in nato zacnem pit omelo. Tako da sedaj pijem omelo slaba dva meseca. Pisala ste, da pomagajo samo, če se injicirajo pod kožo. Kaj to pomeni? Kdo bi mi lahko to dal zdravniki ali alternativci ali kdo drug? Pozdrav.

Razumem, da vas je strah, če nič ne naredite; strah pa še dodatno škodi. Ali veste, da imate slab imunski sistem? Poglejte v krvne preglede, kako je z limfociti. To bi vas lahko potolažilo. Vendar je bolj verjetno res, da bi vas spravilo v slabo voljo, ker jih je kemoterapija preveč uničila.

Kot sem rekla, KAPLJICE NE pomagajo za imunski sistem, so primerne za uravnovešanje krvnega tlaka. Tudi omelini čaji ne pomagajo, ker gre vse preko prebavnega trakta. Samo injekcije in to samo pod kožo, kot pri diabetesu; to ne mora biti problem (2-3x na teden). Dvigne tudi malo endorfine, da boste bolje razpoloženi. Zdravnik Vam predpiše zdravilo, ki paše za vašo diagnozo in situacijo in si ga injicirate po njegovih navodilih. Tako se bolj gibljete na sigurni strani.

Dolgo sem iskala, da sem našla vsaj tri zdravnike, ki delajo z omelo. Ni mi všeč, če se ponuja samo eden, ker bi izgledalo na reklamo. Tudi ne podpiram rada monopolstva; tule pa se je objavljalo samo eno podjetje, ki izdeluje te ekstrakte. Vsaka firma jih prideluje drugače. Zdravniki vedo s katerimi imajo najboljše izkušnje in kaj je najboljše za vašo vrsto raka… To Vam lahko mirne duše priporočam za recidivno preventivo in hitrejše okrevanje.

http://med.over.net/forum5/read.php?26,1151978,1152043 napisala Vlasta 02.09.2005 ob 14:50h vse kontaktne podatke
http://med.over.net/forum5/read.php?26,5103175,5109978#msg-5109978 dr. gavez v Ljubljani preko OS
http://med.over.net/forum5/read.php?26,1155453,1155491#msg-1155491 zdravnik v Avstriji, ki govori slovensko

Tudi med kemoterapijo se lahko injicira, vendar samo v nizkih odmerkih in ne na dan kemoterapije.

Gledate tudi kaj bolj natančno na zdravo prehrano? Bo treba odpreti temo „zdrava prehrana“, da bi vsak napisal kaj ve, pa bi se potem našlo preko iskalnika in ni treba ponavljati vsakemu posebej.
Vse dobro!

Lep pozdrav,
nimam mnenja v zvezi s spodnjim naslovom, a bi stvar poskusila, če bi se znašla v situaciji, ko zdravniki dvignejo roke. Zaenkrat (5 let po operaciji dojke, kemoterapiji in obsevanju, 2 bezgavki pozitivni) sem odlično, vsako leto opravljam 42 dnevni Breussov post, vsako jutro delam tibetanske vaje in sem 4 ure invalidsko upokojena. Morda pa komu stvar s sodo bikarbono pomaga …
Popzdrav vsem, AjdaK
http://www.phkillscancer.com/

Hvala Driva.
Vidim, da se spoznate na te stvari. Zanima me tudi, ce delate na tem podrocju?
Moja krvna slika je zelo slaba, saj po koncanem 5. ciklusu kemoterapije sem mogla cakat 8 tedenov, da so se mi levkociti in nevtrofilci dvignili na spodnjo, oz. najnizjo dopusntno mejo za 6. kemoterapijo. Ze takrat mi je zdravnica na onkoloskem povedala, da bo sedaj moje telo rabilo vec casa, da si opomore in prav tako krvna slika. Naj povem, da sem pred zadnjo kemoterapijo imela levkocite 2.9, nevtrofilce pa 1.4. No, to pa je sedaj kemoterapija se bolj unicila.

Danes zjutraj sem klicala dr. Perdan Ando, katera injecira Iscador, vendar se mi ni javila. Se bom poskusila. Odlocila sem se, da najprej poskusim v Sloveniji. Avstrija je zame predalec. Namrec sem iz Primorske, zame je blizje Italija. Ce bi kdo vedel za kaksen nasvet in izkusnjo zdravljenja iz Italije bi vam bila hvalezna.

Kar se tice glede zdrave prehrane:
Bila sem na bioenergetskem prehranjevanju po stari tradicionalni kitajski medicini. Nekaj teh nasvetov tudi prakticiram.
Merim si Ph urina – zakisanost telesa med 16. in 17. uro. Ce je zakisano spijem sodo bikarbono v limoninem soku.
Cez dan jemljem: ganoderma lucidum v prahu med hrano, sirup Endovital, ribje olje, domaci pripravljen sirup iz regratovih cvetov, baldrijanove kapljice v domacem caju iz koprive, “caj” bele omele, pravi maticni mlecek (ne med ampak tisto kislo).
Za zajtrk popijem Projo – bela kava – z pol deci mleka iz mlekomata.
Do kosila jem: enkrat suho sadje in mandeljne, lesnike ter orehe; drugic spijem sadno-zelenjavni sok – kar zmiksan skupaj z balastom in koscicami v sadju (linoma, pomaranca, kivi, jabolko, rdeca pesa, korenje, vcasih tudi vejica brokolija ali cvetace); kaksen dan pa si namazem na polnozrnati kruh domaci cemazev namaz.
Kosilo jem normalno, le da meso jem 1x tedensko in to pretezno belo meso. Veckrat so zelenjavne minestre, jota z repo ali zeljem, v tem casu tudi zelenjavne frtalje. Zraven pa si naredim se domaco solato ali radic iz vrta. Edina razvada je, da po kosilu vedno spijem kavo in pojem kaksen biskot. Tudi cokolada je med razvadami, vendar pride dan, ko se ne morem upret in jo pojem ogromno, potem pa tudi tedne nic. To ponavadi zvecer, kar je se huje.
Popoldan med 14 in 16 uro vzamem nekaj, kar nisem vzela do kosila – kot sem navedla zgoraj.
Za vecerjo pa si naredim med 17 in 18 uro regrat v solati s cesnikom. Ker sem iz nizine in je regrat se tako rekoc kosmat, ga hodim nabirat na visino 1000 m.

Zelo vesela bi bila vsakega nasveta, saj veste, ko je clovek v taki situaciji proba vse, samo da se pozdravi. Hvala in lep pozdrav.

Sem govorila z dr. Ando Perdan. Pravi, da ona ne injecira bele omele.

Od vsega kar pišete sem najbolj skeptična za sodo bikarbono (poleg Breussa). Niti kisle vode ne priporočam zaradi sode bikarbone. Spomnimo se, da so dajali sodo bikarbono v vodo, da je bilo prej skuhano meso. Jaz priporočam samo tiho vodo ali čaj, niti ne barvnih sokov.
Zakaj sodo bikarbono pri zakisanosti? Vam bo napravila rano na želodcu. Pri zakisanosti se ne hranite zdravo, ali ne pijete dovolj; ali nekaj ni v redu. Zakaj bi si potem še bolj škodili. Pa ko smo že pri prahu, v vsak prah dajo tudi dodatke, proti vlagi, plesni … In mnogo je rakotvornih dodatkov, poglejte tule tabelo, vse kar je rdeče napisano je rakotvorno –
http://www.kam.soltek.de/viewtopic.php?f=28&t=41
pa četudi je v meji normale, pa nekaj tega iz kupljene juhe, pa nekaj iz kupljenega pudinga, pa iz pesinega soka iz trgovinskega regala 🙁 pa to je vse skupaj trikrat normalna mejna vrednost na 100 g, ko pa seštejete, pa ni več normalna mejna vrednost. Razumete? Nobeno zdravljenje ne more pomagati, če je zastrupljevanje močnejše.

neomi08, na omelo se spoznam, vendar italianske ne priporočam, ker na embalaži piše nekaj drugega, kot pa je v ampulah. Sama nisem verjela, tako da mi je gospa iz Kopra poslala škatlico v Nemčijo. Klicala sem v podjetje od katerega dobivajo to italijani (ker sem vedela, da oni ne izdelujejo homeopatske omele) in tudi oni niso mogli verjeti. Verjetno goljufavajo zakonodajo in zato lažejo rakove bolnike. Pravtako ni seriozno, da prodajajo omelo bolniku iz ambulante. Zdravnik lahko napiše samo recept. Takih prekupčevalcev se je treba izogobati.

Glede na različno pripravo in različne dele od omele, ki se uporabljajo v pridelavi ipd. so vsa ta zdravila različna, nekatera imajo več lektina, druga več viskotoksina. Tista, ki so fermentirana (Iscador) imajo tudi manj lektina. Vendar je vse odvisno od tega, s kakim namenom se kdo zdravi, ali naj deluje bolj na imunski sitem, ali ima inoperabilni tumor… Treba se je spoznati, da se izbere pravo zdravilo in pravi odmerek, zato sem pisala ta priročnik, ker ne morem vsakomur posamezno toliko povedati.
Neomi, če odločate med tema dvema, potem moram rečt, da je homeopatija vsekakor boljše, kot pa uživati mačka v žaklju. Jaz od takih ki prodajajo nekaj na parkirnem prostoru sploh ne bi vzela, niti zastonj. Vi kar poskusite večkrat tam poklicati zaradi omele, ni problem iti s primorskega v Kranj ali pa v Ljubljano, to je še bliže; saj dobite recept, si nabavite in si boste po navodilu sami injicirali doma, tako da ni treba hoditi tolikokrat tja. In pomislite, da je to vsakokrat tudi lep izlet. Tako so govorili tisti, ki so hodili k meni; ampak brez skrbi, jaz ne ponujam tule ničesar. Boste pa videli, da se bodo bele krvničke hitro popravile. Pazite zdajle, da ne dobite kakega infekta.

ajdaK, Vi zelo radi poveste to z Brojsovo dieto. Vendar samo Vaše izkušnje niso dovolj, tudi te vas varajo. Le, da Vi ne bi verjeli, če bi jaz trdila, da se zato bezgavke že oglašajo. Sploh pa vi to pišete neomi, ki ima itak že tako slab imunski sistem; lepo prosim ne hvalite Brojsove diete; preveč jih je zato že umrlo. Gerson bi se verjetno tudi stepel z Brojsom. Nič gotovega kupovat, boste bolj na sigurni strani. Tudi ne sadnega jogurta iz trgovine, ker tam je ena jagoda, drugo je pa barva, če je rdeča – beta carotin – še poslabša raka. Tudi nobenih konzerv, in povsod kjer piše, da je noter antioksidant, to je vse nateg. Niti ne piše kateri antioksidant, ker potem bi prišli v zadrego z dokazovanjem; danes pa itak vemo, da so večinoma antioksidanti pri raku škodljivi, če jih uživamo izolirane (ven vzete iz rastline in predelane).
Nimam časa zdajle debatirati o prehrani, ampak če pogledamo E-tabelo in se ob njej malo zamislimo, kaj res uživamo dan za dnem, potem bi bilo drugače (če bi le ne pozabli tako hitro :))
lp

Kot sem razbrala iz teksta, se da kupiti Iscador tudi v Sloveniji. Meni ni problem se zapeljati v Ljubljano, samo prosila bi, ce mi lahko poveste, kdo mi lahko predpise recept za to?

Pa se eno vprasanje. Zadnje case sem zasledila, da je indijsko konopljino olje zdravilno in da ubija rakave celice in tumorje. Pri nas pa se prodaja samo industrijsko olje. Ali kdo ve, ce se da pri bliznjih sosedih kupit indijsko? Baje, da je samo to tisto ta pravo, ki pomaga.

lp

Ne bi jaz tule omenjala podjetij ali zdravil, sploh pa ne vedno enega, ker ne podpiram monopola. Kolikor vem, se lahko pogovarjamo o omeli, ne pa o zdravilih. Podjetje ki ga vi omenjate ima 13 vrst zdravil omele, poleg tega pa še v različnih koncentracijah in z različnimi kovinami kot dodatki. Že zaradi tolikih vrst in koncentracij ne more to nekdo prodajal v ambulanti. Ker potem ste lahko sigurni, da dobite tisto kar ima na zalogi. Tudi cene so verjetno drugačne. In kolikor je meni ena gospa rekla, uporablja tisti zdravnik v Ljubljani zdravila od drugega podjetja, ki omeline ekstrakte drugače prideluje. Ne boste verjeli, ampak obstojajo tudi podjetja, ki omelo še stiskajo na roko.

Ne vem, če se da kupiti v Sloveniji. Dala sem zgoraj 3 linke, dva od teh sta v Sloveniji. Poiščite v internetu telefonske številke in pokličite in vprašajte. Pa kar vam bo bolje odgovarjalo. Potem nam pridite povedat.
V glavnem, en soliden zdravnik Vam pregleda kri (da ima primerjavo pred omelinim zdravljenjem in vidi spremembe) in napiše recept za tisti omelin ekstrakt, ki za vas najbolj paše, potem se to naroči v lekarni. Tu je pri Vas vprašanje, če imate v Ljubljani tudi kakšno internacionalno lekarno. Potem vam pokaže kako si boste injicirali in se opazovali, merili temperaturo…in kdaj boste morali menjati odmerek. to je pri vsakemu bolniku različno; nekateri so bolj občutljivi, drugi manj…zato se ne priporoča kupovati preveč škatlic naenkrat. Cena škatlice je (pri vsih 8 podjetjih, ki jih poznam) za 7-8 ampul (po 1 ml) od 31 do 44 evrov.

Vsa olja so bolj zdrava mrzlo stisnjena, ne rafinirana.
Olje od konoplje uporabljajo nekateri pri nevrodermitisu, ker je zelo mastno. Ne vem, koliko res pomaga, zato imajo vseeno nevrodermitis. Ali gojijo konopljo zaradi olja ali zaradi konoplje;)
Bučno olje ni industrijsko, če ni ravno mešano, razredčeno z rafiniranim. Kako je z italjanskim olivnim oljem ne vem. Nekateri pišejo gor nativno olje, ali je to res v steklenici pa ne vem 😉
Lep pozdrav!

Hvala za tako izcrpne odgovore. Bom se premislila, kaj narediti. Vzela si bom malo vec casa, da se odlocim, kaj naj bi poskusila se sama storiti sedaj po zakljucku kemoterapije. Ne bi se rada prenaglila in potem obzalovala, da sem izbrala napacno zdravljenje. Res je tezko. Clovek bi rad imel garancijo, da bi mu alternativci, homeopati ali katerikoli drugi ljudje potrdili, da neka stvar res pomaga, da ne meta denarja stran – po domace.
Danes sem bila na pogovoru pri osebni zdravnici. Povprasala sem jo, kaj meni, se bi se sla se dodatno zdravit in kam oz. izboljsat imunski sistem. Povedala je, da kar nekaj rakavih bolnikov se odloci za dodatno zdravljenje, bodisi alternativno ali homeopatsko. Pravi, da se strinja s tem, vendar naj temeljito presodim, da se odlocim za “resnega” zdravilca, predvsem za takega, kateremu moram tudi sama verjeti.
No, se eno vprasanje se mi je pojavilo. Zdravilci – homeopatski ali aleternativni, ko se odlocis, da sprejmes njihovo zdravljenje, ali pregledajo vse izvide dosedanjega poteka bolezni in zdravljenja in se nato odlocijo, kako te bodo zdravili? Ali je ze splosno znano, da npr. za rak jajcnikov obstaja ena metoda zdravljenja tudi pri njih, tako kot na onkoloskem? Npr. ce si hocem izboljsati imunski sistem, pa sem se zdravila za rak jajcnikov, ali obstaja alternativno in homeopatsko zdravljenje vedno z istimi pripravki in metodami za vse bolnike s tem rakom, ali bi morali dajati pripravke glede na starost bolnika, njegovo krvno sliko in pocutje ter stadij bolezni in se druge detajle posameznika?

New Report

Close