Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? OXYCONTIN

OXYCONTIN

Lepo prosim , če mi lahkO kdo odgovori ali je že jemal opioid OXYCONTIN in kakšni
so bili učinki – v mojem primeru je zdravilo predpisano zaradi bolečin v nogi , ki
se pojavljajo zaradi težav z ledvenim delom hrbtenice.

Za vsak odgovor že vnaprej najlepša hvala .

Pozdravljena !

Jemal sem tablete OXYCONTIN 20 mg zaradi podobnih težav kot jih imate vi, vendar učinka pri njih razen zaspanosti ni bilo. Verjetno je odvisno tudi od človeka do človeka pa tudi zdravnica je rekla, da sem verjetno imun na tablete ( ne smatram se za tabletomana, saj jih načeloma ne maram, le v hudih primerih jih vzamem ).
Vso srečo.

Jaz sem jemala-bila zmedena in zaspana.
To je drugo ime za heroin za revne,ja tako rečejo oksikontinu.

nova
Uredništvo priporoča

Ce si se kje v upanju, da nisi posegla po Oxycontinu, lepo prosim: NIKAR!!!!!!
Moja mati je ze sesto leto na tej uradni drogi, stanje se ji slabsa, noge ji gnijejo do kolen, zredila se je, tehta 120 kg, ni vec prisotna, ne more nehati. Je popolnoma odvisna. Sem na robu obupa. Predpidali so ji ga zaradi revme. Zdravniki se sedaj delajo nevedne, na zdravljenje odvisnosti jo nocejo sprejeti, prepuscena je sebi in meni. Ostalu druzinski clani so obupali in dvignili roke.. Jaz, jaz ne bom nikoli! Krivica, ki jo je naredilo zdravstvo in psihiatrija je neopravicljiva!! Ker so ji predpisovali prevelike doze, so morali vsako leto placati kazen. Toda to jih ni ustavilo, se vedno ji predpisujejo prevelike odmerke, ona pa ne more nehati. Poskusam imeti tablete pod kontrolo, a brez prave doze postane obupna, grozi in izsiljuje. Zdravniki in psihiatri ter lekarna pa breme prelaga name, da moram jaz nadzorovati te vnose. Obup! Oxycontin je huda droga, ki povzroca ogromno odvisnost. Ce posezete po njej, je emako kot da bi posegli po heroinu!! Prosim, NIKAR!!!

New Report

Close