Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? frekvenčni generator

frekvenčni generator

Pozdravljeni,
zanima me ali je že kdo izmed vas uporabil frekvenčni generator (dr. Kobal ga trži pri nas) oziroma ali koga pozna. Kakšni so bili rezultati.

Hvala

Ja, zakaj pa se zadeva uporablja? Dr. Kobal je ginekolog, če misliva istega. Če ne bomo uspeli ugotoviti zakaj se uporablja, ga bom vprašala.
Srečno Majda

Frekvenčni generator se uporablja za uničevanje rakavih celic. Pri nas ga prodaja dr. Brane Kobal po 800EUR in me zanima ali res deluje.

lp Hermina

nova
Uredništvo priporoča

Aha, že vem. Ima ga znanka, ki ga je nabavila pri dotičnem gospodu(ki ni tisti ginekolog za katerega sem mislila). Ona vanj verjame in ji očitno pomaga. Vsak dan približno uro in pol drži dve držali, ki nekako povezujeta krog njenega telesa in te naprave.
Sama energijo nabiram v gozdu. Zlepa ne verjamem vsem mogočim ponudbam. Še vedno mislim, da je mogoče dobro kdaj obiskati bioenergetika-ki ga sama še nisem, ta naprava pa ne vem če res da tisto kar pričakujemo.

Mogoče ti bo bolj podrobno odgovorik kateri izmed uporabnikov. Je pa zelo draga, zato se je smiselno pozanimati na več koncih.
Srečno Majda

Ja tudi mi smo sedaj kupili frekvenčni generator in srčno upam, da bo pomagalo. Oče ima pljučnega raka in bo zdravljenje kombiniral tudi z obesevanjem in z uživanjem sokov, ki jih prav tako kupuje preko tega zdravnika Kobala.
lp

Zdravnik Kobal? Zdravnik česa? Ali lahko napišeš, kaj več o njemu, njegovih referencah…. Kje sicer dela (zdravstvena ustanova…)?

Kristina Modic Ne-Hodgkinov limfom 2004/2005 ********************************** <http://www.delo.si/blog/krstina_modic/>

Mislim da ni zdravnik ampak fizik, kot sem dobila informacijo sama.
Srečno Majda

menda verjamemo napacnim ljudem
lp
Damijan

Žal resnično velikokrat verjamemo napačnim ljudem. Res pa je, da ko smo v situaciji, ko več ne vidimo izhoda, ko imamo občutek, da smo za zdravnike izgubljen primer, se ponavadi obrnemo na tiste, ki so prijazni, ki nam kaj obljubijo……Velikokrat bi se lahko izognili situacijam, ko se ljudje obračajo na napačne ljudi s tem, da bi bili zdravniki malce prijaznejši in dostopni in da bi se do vseh bolnikov obnašali enako – ne glede na to ali ima nekdo veze in poznanstva ali ne…Žal pa v večini primerov ni tako….

Zaraa

Tole lahko med drugim najdete na spletnih straneh – in v nadaljevanju še intervju z omenjenim zdravilcem:

“…Računalnik, na katerega vas priključi prof. dr. Brane Kobal, biofizik, preišče vaše telo in ugotovi bolezenske frekvence. Obrnjene oziroma komplementarne frekvence vam nato “spravi” v majhen frekvenčni generator, ki ga nesete domov in se zdravite. Tudi, ali pa predvsem – raka. Tako, da se po biofizikovih navodilih vsak dan priključite na generator. Torej brez kančka kemije, pa tudi brez bolečine. In medtem lahko berete, gledate televizijo, se pogovarjate … Od lani je to mogoče v Ljubljani, pred sto leti pa je to že počenjal, resda brez sodobne elektronike, zdravnik dr. Raymond Rife v ZDA…”

Delovni prostor zdravilca v kleti nekega ljubljanskega bloka sicer ne morejo biti merilo učinkovitosti njegovega izdelka. Malce pa me moti, da fizik dr. Kobal še nima svoje predstavitve na spletu, kar bi si glede na ceno frekvenčnega generatorja lahko privoščil, če bi želel svoje dosežke pri zdravljenju raka predstaviti širši javnosti in bolnikom.

Zato je v takšnih primerih težko ‘biti pameten’ in primerno svetovati. Haloha pri vas ste se očitno že odločili za nakup izdelka in šele sedaj iščete mnenja in pozitivne izkušnje drugih.

Poznam veliko primerov, ko so ljudje zadovoljni z obiski zdravilcev in sodijo, da jim je takšno alternativno zdravljenje pomagalo, da je učinkovito in jim ni žal vloženih sredstev. Na drugi strani pa ostaja tudi veliko takih bolnikov in njihovih svojcev, ki so v težkih trenutkih kljub neugodnemu finančnemu položaju v družini namenili kar precej denarcev za različne oblike alternativnega zdravljenja in razne aparate, ki naj bi bili učinkoviti pri zdravljenju rakavaih in drugih obolenj.

Sam dr. Kobal pravi: da je področje frekvenčnega zdravljenja “…namreč uradna medicina razvila, dokazala, v praksi preskusila, nazadnje pa zavrnila.”
Mar ni to čudno? In nato v nadaljevanju intervjuja pravi, da je njegova naprava “…učinkovita je pri najtežjih obolenjih, kot so Parkinsonova bolezen, diabetes 2, Alzheimerjeva bolezen, multipla skleroza, revmatoidni artritis, motnje v delovanju ščitnice, vse vrste alergij in še in še…”

Potemtakem gre za napravo, ki bi morala biti ‘svetovni hit’ in bi vsekakor morala biti sestavni del terapij v bolnišnicah. A ni. Zakaj ni, mi ni znano. Vse bolj pa sem prepričan, da je pri odločitvah za tovrstne nakupe in izbiro alternativnih metod zdravljenja raka (in drugih komplesknih bolezni) treba biti bolj premišljen. Zlorabe na tem področju so in bodo, kljub novemu zakonu o zdravilstvu.

Presoja o teh odločitvah je seveda prepuščena samim bolnikom in njihovim svojcem, ki jim v času zdravljenja stojijo ob strani in jim skušajo čim bolj učinkovito pomagati, na tak ali drugačen način.

Pa lep dan vsem!
Janez

Pa kva,res verjamejo ljudje, da vibrator pomaga pr raku?
Pa prijaznost?
Nisem zdej razumel, ali Janez to priporoca ali odsvetuje?
Dami²

Mislim, da sem post napisal dovolj razumljivo. Ljudje zaradi želje in upanja po ozdravitvi poskusijo marsikaj poleg uradne medicine. Vendar bi morali biti ti koraki bolj premišljeni, ne kar na slepo zaupati raznim informacijam, ki krožijo med ljudmio zdravilcih. Ob številnih drugih težavah, stiskah in stroških, ki jih imajo bolniki, so tovrstna razočaranja najbrž nepotrebna, se ti ne zdi?

Se popolnoma strinjam z Janezom.

Zaraa

men se zdaj ni jasn, ce je negativna kritika je prenezna, ce je pozitivna pa grem takoj po tist vibrator. Jaz ne morem o tem premisljat, ce tega ne poznam. Proti kterim vrstam raka raka pa se uporablja?

Dami, na spletu lahko poiščeš več informacij o omenjenem zdravilcu in tem načinu.
Na nikogar nisem želel vplivati, saj rezultati uporabe tega frekvenčnega rezultata pri nas niso znani. Sodeč po odgovorih zdravilca jih uradna medicina zavrača in ne uvaja.
Po dveh, treh zdravilčevih opisih učinkovitega zdravljenja raka, ki jih lahko prebereš na spletu, pa tudi ne moreš ocenjevati učinkovitosti te terapije. Zakaj ne? Zato, ker papir sploh pa splet vse preneseta.
Ali boš takoj tekel po to napravico, je povsem tvoja odločitev.
Podrobnejše informacije o tej alternativni terapiji boš moral poiskati iz prve roke – pri zdravilcu, ki napravo trži.
Priznam, tudi jaz ne razumem povsem tvojega načina razmišljanja o tem, ali pa me le malo provociraš?

Lep pozdrav
Janez

Mhm, ne vem točno kako se stvari v tem primeru streže. O napravi sem slišala pred letom dni, ko ga je kupila prijateljica in ob tem zavrnila kemoterapijo. te dni bo ponovno operirana kajti rak se ji je ponovil na isti strani.

Sama sem absolutno na strani uradne medicine. Če pa kdo misli da mu pomaga še kaj dodatnega naj to dela oziroma uporablja. Le uradne medicine sama ne bi upala zavrniti.
Na prvem mestu pa je prepričanje ki ga gojimo sami, največ naredimo v svoji glavi.
Srečno Majda

Na katera prepricanja pa Vi to ciljate. Zaradi nekaterih prepricanj lahko clovek zboli, zaradi nekaterih pa ozdravi. Bolan clovek ni zdrav clovek, zato je treba vedeti o cem pisete.
Pameten clovek zna tudi malo drugace razsoditi napisano in ne verjame vsemu, kaj kjerkoli pise.

poglejte na internet pod ROYAL RIFE

Mislim, da ni najboljša rešitev spraševati za učinkovitost tistega, ki prodaja nek pripomoček. Tam je vedno možnost zlorab in pretiranega poveličevanja. In nikoli ne moreš vnaprej vedeti, ali ti bo pomagalo. Meni je za frekvenčno zdravljenje povedala znanka, ki sem jo spoznala med kemoterapijo in se je zdravila zaradi raka na pljučih.
Vsak naj se sam odloči in predno se odloči, naj si nabere dovolj informacij še iz drugih virov, ne pa samo pri prodajalcu.
Meni je pomagalo, vsem pa zagotovo ne more in treba je sprejeti odgovornost za svojo odločitev. Odločitev brez pravih informacij pa je neodgovorno početje.
Menim, da nobena terapija ni popolna. Če pa si pomagaš na več načinov imaš več možnosti.

Z generatorjem sem bila zelo zadovoljna pri svoji osnovni bolezni. Preizkusila pa sem generator tudi za alergije, pa ni bilo rezultatov. Pomagal mi je dr. Kosta Romanovič iz Vrhnike.
Čudežnih aparatur ni.

New Report

Close