Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Artemisinin in IP6 deluje pri raku pljuč in jeter?

Artemisinin in IP6 deluje pri raku pljuč in jeter?

Pozdravljeni!
Moj oce je zal izbojeval zadnji boj. A naj ne bo njegov boj zaman.
Aprila 2004 je dobil diagnozo: rak malih celih na pljucih in metastaze na jetrih. Starost: 82 let. Zal zaradi starosti in stanja bolezni ni prejel konvencionalne terapije. Kemoterapija ali obsevanje. In smo bili prepusceni sami sebi.
Zato smo se obrnili v smer alternativne terapije. Ker pa tako kot pri vseh stvareh velja zdrava pamet, smo se poskusali nasloniti na nekaj preverjenega. Iz izbora milionov nasvetov, terapij in zdravilnih cudezev, sta se scasoma (zal prepozno) posvetili dve imeni. Artemisinin in IP6.
V maju je bil zapustil bolnico in bil v domaci skrbi. Ni vec mogel sam hoditi in opravljati potrebe. Svojegaa stanja in okolice se je zavedal le delno. Rak na kozi, ki so mu ga zdravili z zamrzovanjem se je znova pojavil. Po dveh dneh smo uspeli le dobiti prve odmerke Artemisinina. Zvecer, pred spanjem je vzel prvo dozo.
In.. Naslednje jutro je lahko vstal. Sam. Sel na potrebo. brez tezav. Zbistril se je. In celo dobil vec energije in volje za zivljenje. Da skrajsam zgodbo. Ozdravel ni. Je pa ponovno vstal in zivel kar dobro zivljenje 10 dni. Rak na pljucih ni napredoval. Je slo pa z jetri slabo. Po kakih 8 dneh je pricel jemati se IP6. Zal prepozno. Zaradi izcrpanosti (cachexia) in napredovanja raka jeter ni vec mogel jemati zdravil. Po nekaj dneh trpljenja nas je zapustil.
V njegovem imenu, zelim vsem trpecim sporociti. Da, kakorkoli ze. Artemisinin mu je najmanj zavrl raka pljuc. In tudi rahel ucinek IP6 (Inositol heksafosfat) je dal zanten in opazen ucinek. Rak na kozi (obrazu) je povsem izginil. Kaselj in tezave s pljuci so se pojavili sele dva dni po tistem, ko preparatov ni vec mogel zauziti.
Opozorilo. Vse kar navajam so le osebna opazanja in povsem nestrokovna ocena. Ostaja pa dejstvo, da imata ti dve sestavini med redkimi ‘alternativami’ opravljene strokovne razsikave in nek nivo testiranj. Artemisinin je ze desetletja znano in siroko uporabljano zdravilo za malarijo.
IP6 pa so uspesno uporabili v bolnici v Splitu. Oba preparata sta relativno varna, testirana in jih v tujini uporabljajo tudi hkrati z kemoterapijo.
Vsi, ki zelite vec podatkov mi pisite ali pustite maj naslov.

Moje mnenje po kruti bitki mojega oceta z rakom in nehumanimi ter neodgovornimi zdravniki v nedelujocem kolesju birokratskega zdravstva:
Zdravilo proti raku obstaja!
In se imenuje ZNANJE!
Prvo pravilo bolnika z diagonozo rak, naj bo spoznati se z boleznijo in moznostmi.
Ne trdim, da si lahko kdo z Artemisininom in IP6 pozdravi raka. Mogoce. A trdim, da je v primeru mojega oceta delovalo zelo ucinkovito. Zal smo nasli sredstva in informacije o preparatih prepozno. Pa ceprav le par dni prepozno.
Trdim pa tudi, da se je zdravnik dolzan boriti proti bolezni z vsemi sredstvi, pa ceprav so zanj nova in nenavadna. Prvo pravilo zdravstva je ne skodovati. In stotine opravljenih klinicnih testov, ki potrjujejo, da Artemisinin in IP6 nimata stranskih ucinkov, ter dobri rezultati pilotskih raziskav pri raku, bi morala zdravniku zadoscati. Bolnik z rakom pac nima 20 let casa, da bo znanost zmlela svoje mline in dovolila ze znano zdravilo proti malariji, uporabljati tudi za zdravljenje raka.
Upam, da ocetov boj ni bil zaman.

karcinom z zasevki na pljucih in jetrih

Mojemu ocetu, so tudi zal ugotovili rak na pljucih in jetrih, oziroma naj bi to bile metastaze pljuc in jeter, zdravniki so ga poslali domov, ces ni vec pomoci, le na slabse naj bi slo. Kaj storiti, rada bi mu olajsala zadnje dneve. Kako naj zahtevam, da mu dajo te dolocene zdravila. Naj pritisnem na njih, naj jih lepo prosim, ker se tudi meni lomi srce ko ga gledam zaenkrat se v redu, toda cez mesec al dva bo hudo kot za njega in za nas.

moja tel. st. 05/6414698 protu veceru po 19,30do 20

lep pozdrav> Pozdravljeni!
> terapije. Kemoterapija
> ali obsevanje. In smo bili prepusceni sami sebi.
> Zato smo se obrnili v smer alternativne terapije. Ker pa tako
> kot pri vseh stvareh velja zdrava pamet, smo se poskusali
> nasloniti na nekaj preverjenega. Iz izbora milionov nasvetov,
> terapij in zdravilnih cudezev, sta se scasoma (zal prepozno)
> posvetili dve imeni. Artemisinin in IP6.
> V maju je bil zapustil bolnico in bil v domaci skrbi. Ni vec
> mogel sam hoditi in opravljati potrebe. Svojegaa stanja in
> okolice se je zavedal le delno. Rak na kozi, ki so mu ga
> zdravili z zamrzovanjem se je znova pojavil. Po dveh dneh smo
> uspeli le dobiti prve odmerke Artemisinina. Zvecer, pred
> spanjem je vzel prvo dozo.
> In.. Naslednje jutro je lahko vstal. Sam. Sel na potrebo. brez
> tezav. Zbistril se je. In celo dobil vec energije in volje za
> zivljenje. Da skrajsam zgodbo. Ozdravel ni. Je pa ponovno vstal
> in zivel kar dobro zivljenje 10 dni. Rak na pljucih ni
> napredoval. Je slo pa z jetri slabo. Po kakih 8 dneh je pricel
> jemati se IP6. Zal prepozno. Zaradi izcrpanosti (cachexia) in
> napredovanja raka jeter ni vec mogel jemati zdravil. Po nekaj
> dneh trpljenja nas je zapustil.
> V njegovem imenu, zelim vsem trpecim sporociti. Da, kakorkoli
> ze. Artemisinin mu je najmanj zavrl raka pljuc. In tudi rahel
> ucinek IP6 (Inositol heksafosfat) je dal zanten in opazen
> ucinek. Rak na kozi (obrazu) je povsem izginil. Kaselj in
> tezave s pljuci so se pojavili sele dva dni po tistem, ko
> preparatov ni vec mogel zauziti.
> Opozorilo. Vse kar navajam so le osebna opazanja in povsem
> nestrokovna ocena. Ostaja pa dejstvo, da imata ti dve sestavini
> med redkimi ‘alternativami’ opravljene strokovne razsikave in
> nek nivo testiranj. Artemisinin je ze desetletja znano in
> siroko uporabljano zdravilo za malarijo.
> IP6 pa so uspesno uporabili v bolnici v Splitu. Oba preparata
> sta relativno varna, testirana in jih v tujini uporabljajo tudi
> hkrati z kemoterapijo.
> Vsi, ki zelite vec podatkov mi pisite ali pustite maj naslov.
>
> Moje mnenje po kruti bitki mojega oceta z rakom in nehumanimi
> ter neodgovornimi zdravniki v nedelujocem kolesju birokratskega
> zdravstva:
> Zdravilo proti raku obstaja!
> In se imenuje ZNANJE!
> Prvo pravilo bolnika z diagonozo rak, naj bo spoznati se z
> boleznijo in moznostmi.
> Ne trdim, da si lahko kdo z Artemisininom in IP6 pozdravi raka.
> Mogoce. A trdim, da je v primeru mojega oceta delovalo zelo
> ucinkovito. Zal smo nasli sredstva in informacije o preparatih
> prepozno. Pa ceprav le par dni prepozno.
> Trdim pa tudi, da se je zdravnik dolzan boriti proti bolezni z
> vsemi sredstvi, pa ceprav so zanj nova in nenavadna. Prvo
> pravilo zdravstva je ne skodovati. In stotine opravljenih
> klinicnih testov, ki potrjujejo, da Artemisinin in IP6 nimata
> stranskih ucinkov, ter dobri rezultati pilotskih raziskav pri
> raku, bi morala zdravniku zadoscati. Bolnik z rakom pac nima 20
> let casa, da bo znanost zmlela svoje mline in dovolila ze znano
> zdravilo proti malariji, uporabljati tudi za zdravljenje raka.
> Upam, da ocetov boj ni bil zaman.

Lepo prosim,kje lahko kaj preberem o artemisininu.Zanima me,pri katerih vrstah drugih rakavih obolenj “bi” bilo možnost proučiti o njegovi uporabi(predvsem me zanima pri non-hodkinovem limfomu).Ne bi rada na vrat na nos obstreljevala zdravnike s tem vprašanjem,niti se brez vednosti zdravila.
Več ljudi več ve-to pa ni greh.Lep pozdrav in vnaprej hvala za odgovor

nova
Uredništvo priporoča

Lepo prosim nujno kaj več o artemisinu.Če se dobi pri nas v redu,drugače pa imam še dva dni možnost,da mi ga preskrbi človek,ki je trenutno v Evropi.

Na kratko nekaj o Artemisininu in IP6. Še največ informacij boste našli na Internetu.
OPOZORILO!
Ne trdim, da zadeva kakorkoli zdravi raka. Opisal sem le našo izkušnjo. A, ko so izčrpane vse možnosti, zakaj pa ne.
Prednost obeh sestavin je v tem, da nista toksični, tudi v večjih dozah.
Artemisinin ni na voljo v Evropi. Lahko pa si ga naročite iz ZDA, kar smo storili tudi mi. IP6 pa je moč dobiti tudi v Ljubljani. Mi smo ga kupovali pri pdojetju Medica Artis, ki je zastopnik za Twinlab, USA.
Princip delovanja ni povsem jasno poznan. Ostaja pa dejstvo, da oba pripravka reagirata z železom (hemin) v celicah in krvi. Brez skrbi. hemoglobin je varen pred njima. Hemin je nujno potreben za delitev celic. In ker se rakave celice hitro delijo imajo v teoriji več prostega, nevezanega hemina. Artemisinin vsebuje takoimenovani peroksidni most. Ko ga celica sprejme, v notranjosti rakave celice reagira z heminom in nastane vodikov peroksid, ki je močan oksidant. Oksidativni stres ubije hitro delečo se celico (rakavo). Od tu tudi izredno selektivni učinek zdravila. Njegov učinek na zdrave celice je povsem zanemarljiv.
Ima pa to slabo lastnost, da ga je težko spraviti v sistem. Bioabsorbcija je le 30%. Po nekih raziskavah pomaga sočasno jemanje z grapefruitovim sokom. Absorbcija se poveča.
Druga težava je autoindukcija. Kar pomeni, da sistem po nekaj dneh, 7-10 dni, ne presnavlja več Artemisinina. Aktivna sestavina je namreč dihidroartemisinin, ki nastane v metabolitskem procesu iz Artemisinina, Arthemetra in Artesunata, ki so tri temeljne sestavine pripravka.
Dobra novica pa je, da nadaljevanje terapije po 10 dneh ponovno počasi (počasi!) dviguje presnovo teh treh sestavin v dihidroartemisinin. Zato le vztrajajte. Pri mojem očetu je bila fatalna cachexia (splošna oslabelost). In po 10 dneh ni več zmogel pogoltniti tablete. Žal smo se le par dni prepozno zavedeli, da je zdravilo moč jemati tudi rektalno.
IP6 je chelator prostega železa (se opravičujem za slab izraz). Torej nase močno veže prosto železo v celicah in krvi. Zadnje raziskave kažejo, da je učinkovit do neke mere pri preprečevanju metastaz. Ima pa to zlato lastnost, da ščiti jetrne celice.
Za več detajlov mi prosim kar pišite na mail naslov.
Predvsem pa en zlata vreden nasvet. Ne glede na to, kakšno obliko raka ima kdo in kje v ali na telesu. ŠČITITE JETRA. V vsakem primeru, bo to ali naslednji organ na spisku rakavih žrtev, vsekakor pa najbolj obremenjen organ v boju z rakom. zato ponovno poudrajam. Ščitite jetra. Na vsak način.
Nasvet! V vsakem primeru se najmanj posvetujte z zdravnikom. In upam, da ne boste naleteli na tako brezobzirne in ozkoglede kot mi. Jemanje kakeršnihkoli preparatov ali zdravil na lastno pest je jako nevarna zadeva.
Žal, je očetov zdravnik že sam pogovor o tem zavrnil. Celo z grožnjo. In nam pojasnil, da je vsak antimalarik toksičen in obremenilen za jetra. ne vem, kje je študiral. A ostaja desjtvo, da desetine raziskav o toksičnosti Artemisinina niso dale pozitivnih rezultatov. In kot zdravnik bi lahko vedel, da nikoli, prav nikoli, ne damo malaričnemu bolniku česarkoli, kar bi škodovalo jetrom. Saj so le ta pri malariji najbolj napadena. Toliko o njegovem znanju.
Odločitev je na vas. Ne pričakujet čudežev. A upamo pa lahko. Kajne?

Za Polono. Žal, ne bi vedel. Desjtvo ostaja, da to zdravilo ni registrirano, kot zdravilo pri raku. Laboratorijski testi pa kažejo dobre rezultate pri več vrsth rakavih obolenj. Svetujem vam, da raziščete Internet predvsem PubMed bazo. Vsekakor pa bo nujno posvetovati se z zdravnikom. Osnovne podatke o delovanju Artemisinina pa sem že napisal. Zelo ugodni rezultati so bili ravno pri levkemiji. A non-Hodgkin’s lymphoma, je le druga zadeva. Želim vam veliko uspeha in poguma.

Ali lahko dobim kontakt avtorice?hvala in lep pozdrav darja
[email protected]

Aremisinin se nahaja v Sladkem pelinu, sama sem ga posadila in posušila za čaj. Imam kar nekaj semen za drugo leto, samo prej preizkusila ali bo vzklilo iz tega preden da ga bom začela razdeljevati. Sadi se februarja, potem se presadi 2x in kot 10 cm gre maja na vrt, je enoletnica, za čaj se pobere, ko začne cveteti.

Najprej se čez noč namoči v mlačno vodo in zjutraj potem pogreje na 50 stopinj, tako se izloči največ Artemisinina iz čaja.
Uporablja se skupaj z MSM ali DMS, ker povečajo moč Artemisinina.

Več informacij se dobi na fb strani Sladki pelin, če koga zanima kaj več naj se tam priključi

[img]http://www.Slikomat.com/slika/5903006.htm][img]http://www4.slikomat.com/13/1001/ys-FB-IMG.jpg[/img][/url][/img]

Pozdravljeni, a bi lahko prosila za vaš e-mail, da bi vas lahko nekaj vprašala. Hvala. Lp Sintija

Mojega? [email protected]

Spoštovani,
lepo bi vas prosila, če mi lahko posredujete več informacij o tem, kje se da kupiti IP6. Moj elektronski naslov je [email protected].

Za vse informacije se vam iskreno zahvaljujem.

Lep pozdrav,
Petra

Pozdravljeni, nujno bi potrebovali vaso pomoc glede zdravila ip6.

[email protected]

Pozdravljeni,

inozitol heksafosfat je precej raziskovana snov, ki ima različne učinke, od antioksidativnih do protirakavih in antiangiogenih učinkov. Ob zdravljenju s kemoterapijo pomaga pri lajšanju stranskih učinkov le-te in tako vpliva na izboljšanje kakovosti življenja. Jasnih in nedvoumnih podatkov, da IP6 pri ljudeh zdravi raka, doslej še ni.

Je pa pri teh snoveh tako. Vsake toliko pozornost pritegne takšna ali drugačna snov, ki naj bi zdravila raka. Čudežnega zdravila, ki bi pri vseh bolnih ozdravilo raka, doslej še niso odkrili. Poleg zdravljenja, ki ga predlaga uradna medicina je dobro pogledati še v polje integrativne medicine in integrativne onkologije. Tu se pomaga pri krepitvi imunskega sistema, lajšanju neželenih učinkov zdravljenja rakave bolezni in podpori celotnemu telesu, saj se integrativna onkologija ne ukvarja zgolj s tumorjem ampak s celotnim človekom.

Vse dobro vam želim,

Jana

Svetlika, integrativna onkologija Jana Pahole, dr. med., spec. int. onk. I Mail: [email protected] I Telefon: 030 647 321

New Report

Close