Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Elektronska varuska Avent SCD570-krivo?

Elektronska varuska Avent SCD570-krivo?

Sina sem izgubila 1 mesec pred 5im rojstnim dnem. Medulloblastoma (rak v malih mozganih z metastazami v likvorju). V začetku aprila se je pojavilo bruhanje, v sredini aprila je bila diagnoza in konec aprila operacija, po kateri je bilo čez noč vse ok, zjutraj pa je pritisk v glavi naraščal in izvidi so pokazali nenormalno hitro rast metastaz. Vse je bilo tako hitro, niti nisem uspela dojeti, da ima moj otrok raka, kaj šele da je za večno odšel. Histologija pokazala najhujšo vrsto tega raka.

Ne razumem, kako se je to lahko zgodilo. Ni imel nobene kromosomske napake, zelo zelo zdrav otrok, tudi zelo zdravo jedel. Pravijo, da okolje verjetno ni krivo, geni pa tudi ne. Kaj pa je potem? Neka napaka v dnk celicah-ne razumem tega, kakšna napaka. In tuhtam in berem, da babyphoni sevajo skoraj tako močno kot wi-fi. In.mi smo ga imeli neprestano prižganega, celo ob postelji je bil vsaj 3 leta, nato je bil ugasnjen ene pol leta, potem smo ga dodali zaradi drugega otroka (takrat je bil od prvega oddaljen 2m, kar naj bilo ok). Bojim se, da je to krivo. Drugemu otroku sem umaknila bolj stran – tako bi rada preprečila, se bojim, da bo še drug to dobil. Berem in berem raziskave, nič ni še dokazano, razen ionizirajoča sevanja. Ampak ne vem. Sprašujem, če je kdo tudi uporabljal tako babyphone in se mu je zgodilo isto oziroma, če je uporabljal enako in se ni nič zgodilo. Moja sestra pravi, da ga je skos uporabljala in so vsi otroci ok (šolo obvezni), jih je pa imela prve pol leta pri sebi,jaz pa ne, so bili takoj v svoji sobi.

Hvala vsem za kakršenkoli odgovor.

imate morda CT posnetek njegove glave (CT brez kontrasta) in kje so mu ugotovili metastaze, kateri del telesa naj bi imel metastaze?

New Report

Close