Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? ALI BI POSKUSILI

ALI BI POSKUSILI

Razmišljanja sem o tem, da bi ustvarili poskusno skupino po metodi The power of eight. Ona slike ljudi, ki želijo takega zdravljenja pošilja po vsem svetu tistim, ki želijo pomagati.
Glede na to, da Lynne to dela že gotovo 12 let, mislim, da ne more biti nič narobe.

Če se odločite, da želite sodelovati na lastno odgovornost, se lahko dogovorimo. Moja pomoč je prostovoljna. Vedeti pa moram, kakšne težave ima oseba, da pripravim namero. To namero pošljem ostalim, in jo med srečanjem na Skypu preberejo in ob gledanju slike osebe tej osebi pošljejo iskrene želje po ozdravitvi.

Naredili bi vsaj 5-7 srečanj preko Skypa, 5 – 7 dni zapored. Brez kamere.
Trajalo bi 15 minut.
Sodeluje lahko 6-11 ljudi, tako, da bi jih bilo vključno z menoj največ 12.
Posebno znanje ni potrebno. Vsi bi po emailu dobili sliko “Tarče”, osebe, ki ima določene težave.

Moja edina želja je, da vsi pišete dnevnik o svojih občutkih, opažanjih in izboljšanju. To me zanima.

Začeli bi v ponedeljek zvečer, če se bo dovolj zanimanja. Lahko sodelujejo tudi sorodniki.

Breda

Kdor želi sodelovati, naj mi prosim sporoči na:
Email: [email protected]
Kot predmet prosim napišite: Moč-8
Skype: Breda Torkar Kampuš

Veselim se našega sodelovanja.
Breda

Pa še video o tem, da imajo tisti, ki nekomu pošiljajo zdravljenje večje koristi, kot oseba, ki ga prejema.
https://youtu.be/xDUs0Lq1OAU

Breda

nova
Uredništvo priporoča

Enkrat, morda pred 25 leti sem kupila knjigo Louise Hay Življenje je tvoje. Še vedno mislim, da You can heal your life in Življenje je tvoje, ne pomeni isto. No, v tej knjigi piše, da ne moreš nekomu plačati terapije, če on tega noče. Ja, tudi podariti je ne moreš.

Vas zanima, kakšen je bil odziv. Oglasila se je ena oseba.
Res škoda, ker niste tako navdušeni, kot sem sama.

Breda

Lynne mc Taggart o uporabi kolektjvne zavesti in seveda tudi o učinkih piše tudi v knjigi The intention experiment, pove tudi na videopsnetkih na youtube o neverjetnih spremembah, ki se zgodijo pri ljudeh, rastlinah, vodi… Sodeluje tudi na konferencah zavesti, ki si jo letos poleti zarado covida-19, lahko ogledate tudi preko spleta. S številnimi znastvenki sodeluje že vsaj 15 let.

Breda

New Report

Close