Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? OTROCI IN ŽIVALI NE LAŽEJO, ODRASLI IMAJO PA SVOJA PREPRIČANJA

OTROCI IN ŽIVALI NE LAŽEJO, ODRASLI IMAJO PA SVOJA PREPRIČANJA

Ko vprašam svoji vnukinji, kaj je njihova babi, rečeta: “Zdravilka”. Ko zbolita, me takoj pokličeta in rečeta: ” Babi ali mi lahko pomagaš?”. Pa se kakšna težava odpravi takoj, kakšna pa po enem dnevu. Običajno sta po dveh dneh zdravi, če začnemo z zdravljenjem dovolj zgodaj.

Ko gre hčerka z družino na dopust, običajno pri meni pustijo svojo psičko. Ta je pri meni en teden na terapiji. Nekaj časa je bila precej dementna, pa se je popravilo. Sedaj je samo še gluha. Ko pridejo ponjo, je veliko bolj živahna in ne šepa več. Stara je 16 let in veterinar pravi, da je taka, kot bi jih imela 10. Seveda, ko psičko odpeljejo, nihče potem ne omeni njenega izboljšanja.

Moja psička, ki je hčerka psičke od moje hčerke in je toy pudel, je imela za avokado velik karcinom na sesku in je bila maja 2017 operirana. Pred operacijo je nosila hlačke, ki so držale tumor, ki je visel 5 cm dol od trebuha. Veterinarji so imeli pomisleke, da je stara…., pa sem jim rekla: “Vi samo operirajte.” Ko sem jo čez eno leto peljala na cepljenje stekline, je veterinarka izmenično pogledovala kartoteko in psičko. Potem je rekla. Tu v kartoteki piše, da ima šum na srcu, pa ga komaj zaznam. Ja, kar nekaj časa ga je iskala. Bila je malo presenečena, da se psička tako dobro drži…..

Pa še nekaj o meni. Imam EFT 2.stponje, kar sem dobila v Sloveniji. Certifikat iz Energijske medicine, za knjigo Donne eden, Certifikat za Quantum touch metodo in 1. stolnjo za Zdravljenje s ponovno povezavo 1.st., vse to pridobljeno po opravljenem izpitu na internetu. Nekaj metod sem se naučila po knjigah in nimam certifikata. Bila sem na treh delavnicah Qigonga v Ljubljani in sem kupila tudi nekaj knjig in DVD-jev o Kitajski tradicionalni medicini in Qigongu. 10 že poslušam in gledam na internetu razne Summite in seminarje in delavnice o energijskem zdravljenju, kvantnem zdravljenju, prehrani, Funkcionalni medicini. Imam letno naročnino na Gaii in tam gledam serije, kot so Rewired- dr. Joe Dispenza, Missing linik-Gregg Braden, in druge. Preštudirala sem kar nekaj knjig….. Tako, da vem, o čem pišem. Če se ne pojavljam na TV in v časopisih, če nimam svojega SP-ja, še ne pomeni, da nimam znanja in sposobnosti. Kmaku bom stara 70 let, in v času, ko drugi “zdravilci” služijo denar, se jaz izobražujem.

Hvala, ker ste me brali. Z veseljem sem pisala, saj mi ljudje v glavnem tako kaj dosti ne verjamejo. Verjamem, da boste našli v mojem pisanju veliko uporabnega.

Breda

Imam znanko, ki me pokliče, ko ima določene težave. Pravi, da je pogovor z menoj kot zdravljenje. Da se ji zdi, da med pogovorom dobi od mene zdravljenje. Včasih se samo pogovarjava, včasih ji res prečistim njene energije. Pogosto dela tudi vaje, ki jih svetujem.

Ima pa partnerja, ki v alternativne metode ne verjame nič. Pa me gospa pokliče pred enim tednon, da ima gospod vročino in bolečine v ramenih in nogah. Morda še kakšne simptone, ki se jih ne spomnim. Malo sva se pogovarjala na daljavo po telefonu, malo sem počistila njegove energije in po 2 ureh je bil popolnoma zdrav, brez simptomiv in vročine. Tako je tudi ostalo.

In ona je potem rekla: “Sedaj pa tudi on verjame…”

Breda

Že celo jutro mi hodi po dlavi tale šal. Slišala sem jo pred mnogimi leti. Gospa pride k zdravniku, da jo boli desno koleno. Pa ji reče zdravnik: “Leta so, leta, gospa”. Pa ga gospa pogleda in reče: “Gospod doktor, ampak moje levo koleno je točno toliko staro, kot desno.”

Mene je pred 15 leti zelo bolelo koleno. Bilo je tudi oteklo. Vozila sem se z električnim kolesom, ker peš nisem daleč prišla. Bila sem tudi na nekih terapijah. Bolečine so izginila, ko sem se spremenila prehrano, da sem se znebila bolečin zaradi fibromialgije in se začela tapkati. Moje koleno je 15 let starejše, pa bolj zdravo.

Moja psička Bela, je imela res slabo srce. Peljala sem jo k vetrinarju in je dobila najprej injekcijo in zdravila za domov. Zdravila naj bi jemala do smrti. Pa niso prav poceni, tudi pregledi ne. Pa še ne mara jih.

Pa sem sklenila, da bom vsak dan po eno uro posvetila njenenim energijam. Res še nisem bila pripravljena, da bi jo izgubila. Postala je bolj živahna, prenehala je kašljati, nosi mi igrače, da ji jih mečem po stanovanhu, včasih teče na balkon in laja, če zunaj laja kakšen kuža.
Maha z repom, ko se oblačim, da greva ven. Tudi zunaj hodi hitreje in se ne maje tako, kot prej. Res jo je veselhe pogledati.

Aja, zdravil ji ne dajem več. Mislim, da jih ne potrebuje. Nekaj jih je še ostalo za drugič. Jaz ne razmišljam, da je moja psička srara, temveč, da je moja. Je igriva in po srcu ni stara.

Breda

Moja psička Bela bo konec maja stara 14 let. Ne hodi prav rada okrog. Danes sem pomislila, kaj pa, če bi jo tapkala. Pa sem jo tapkala malo po glavi po EFT in po trupu po EM- 3 udarce: ključnico, timus, vranico. Običajno zvečer noče na sprehod, danes je pa tekla in poskakovala, kar se ni zgodilo že nekaj let. Meni je šlo kar na smeh. In to samo zato, ker sem malo potapkala njene meridiane, premaknila energije…

Če bi nekomu rekla, daj, naredi 3 udarce, ko je utrujen, bi večina rekel: ” Aha” in naredila nič.

Breda

New Report

Close