Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? OB KONCU LETA 2019

OB KONCU LETA 2019

Želim vam, da bi vam uspelo in hvala, ker me berete. Znanje je ključ do zdravja. Zmaga tisti, ki nikoli ne odneha. Če ena stvar one deluje, poskusite drugo. Pa prosite višjo silo… vesolje… karkoli, za pomoč.

Novo leto je primeren čas za spremembe in nov začetek.

Breda

Pa še ena zgodba, ki jo je povedal Gregg Braden. Molitev za dež. Če hočeš da pada dež, ga moraš občutiti kot, da je že tukaj, ne, da prosiš, da šele pride. Občutiti moraš stanje, ki si ga želiš kot, da ga že imaš.
https://youtu.be/2Nu-nE1feRc.
To meni sicer ne gre vedno prav dobro od rok, se pa zvečer s tapkanjem zahvalim za tisto, kar bi rada v prihodnosti kot, da to že imam. “Hvala vesolje, ker sem vsak dan bolj zdrava, Hvala vesolje, ker je ta in ta del mojega telesa tako zdrav. Hvala vesolje, ker mi pomagaš spustiti vzrok zaradi katerega je nastala ta moja bolezen. Hvala vesolje, ker mi pomagaš spustiti vsa negativna čustva iz mojega organa ( ali telesa) Hvala vesolje, ker je ta in ta del mojega telesa vedno bolj zdrav. Rada imam, cenim in spoštujem svoje telo. Rada imam, cenim in spoštujem ta del telesa (organ) .” Posamezne stavke ponavljam nekaj časa kot se mi zdi potrebno, dokler čutim, da se v telesu nekaj dogaja, vibrira. Besede kot so: hvala, rad imam, cenim in spoštujem dvignejo vibracije v telesu. Pa še vesolje malo pomaga…. In telo vibrira, čutim… To, kar delamo pet minut pred spanjem, se ponoči potem dogaja v naših možganih.

Breda

Navada je železna srajca, zato je svoje navade težko spremeniti. Dr. Joe Dispenza pravi, da, če se hočeš pozdraiti, moraš postati nekdo drug. Spremeniti moraš svojo osebnost, svoje navade. Naše navade smo mi, je naša osebnost. Navade dobimo s ponavljanjem. Najprej z umom učimo telo in potem zna telo bolje od uma. Primer, ko v telefon vtipkamo pin, se ga moramo sprva naučiti. Potem, ko to delamo nekaj časa, prsti kar sami znajo vtipkati pravo številko. Navadimo se imeti bolečino, navadimo se imeti določene misli in občutke in to nekako potrebujemo, da se počutimo dobro. Postanemo od tega odvisni. To je pa malo teže spremeniti, ker se ne moremo kar tako odločiti, da bomo to spremenii. Navade se shranijo v naših energijah, v naši auri – polje navade. Ni tako enostavno in tudi, če kaj spremenimo, pogosto lahko pademo kasneje nazaj v prejšnje stanje. Enako okolje enaki občutki in misli in čustva. Zato ima knjiga naslov Odvadite se biti to, kar ste.

Dr. Joe Dispenza, ja, res ga rada poslušam. Kupila sem tri njegove meditacije, prenos v živo z delavnic. Vsako sem potem poslušala en mesec. Meni se zdijo odlične. Toda, same meditacije niso dovolj, ni tako enostavno. Za njegove delavnice, če se jih hočeš udeležiti, je treba prej kupiti onlie delavnice, študirati, razumeti teorijo, razumeti znanost, razumeti kaj se dogaja v telesu in potem še delati. Da veš, kaj moraš na sebi spremeniti in kako. Ko prideš na njegove tedenske delavnice, moraš imeti že nekaj znanja.

Sama še vedno mislim, da je tapkanje najcenejša in najhitrejša metoda, da se znebimo določenih misli in občutkov, preričanj. Še vedno jo uporabljam po potrebi in verjetno jo bom dokler bom živa.

Breda

nova
Uredništvo priporoča

Pa seveda, vedno lahko vsako stvar preverimo z energijskim testiranjem ali testiranjem mišic. Tako ne moremo narediti nič narobe. Ali je to zame zdravo? Ali… Naše telo in zavest vse vesta…

Breda

Kako naša zavest vpliva na fizično realnost.
Bilo je obdobje v zgodovini, ko je bil tudi jezik čustev del Biblije. V četrtem stoletju dal cesar Konstatin 45 knjig popolnoma odstraniti. Gregg Braden govori o teh ponovno odkritih informacijah. Takrat smo izgubili informacijo, da je vse povzano. Našli so pisanje, ki je pripadalo Jezusu. Piše, da smo vsi del ene zavesti. Vsa moč pride iz naše notranjosti. Naša moč je v občutku. Pri molitvi je treba združiti dve stvari, misel in čustvo. Ko to postane v srcu eno, in boš rekel gori in gora se bo umaknila. Zaprosi in boš dobil. To ne pomeni, da rečeš:” Prosim, prinesi mi ……”. To pomeni, da moramo nasloviti na polje, na Božansko matrico, ker polje ne prepozna našega glasu, prepozna pa moč našega srca. Srce ima elektromagnetno valovanje, ki je jezik, ki ga prepozna polje. Torej, v srcu je treba ustvarite občutek kot, da je vaša molitev že uslišana. Zaprosi in boš dobil. Bodi obkrožen z občutkom, da že imaš. Zaprosi brez obsojanja, brez ega. Zaprosi iz srca.
Tako pravi Gregg Braden.
https://youtu.be/_ZQ03ki7-UU

Breda

New Report

Close